FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
23-06-14 12:10  [Z] - GPM 412 - PZInż 222
Tommoz 

 

Powrót do września...
http://sklep.gpm.pl/zapowiedzi/pzinz-222

--

 
23-06-14 17:06  Odp: [Z] - GPM 412 - PZInż 222
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

jakościowo do lat 90-tych.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
23-06-14 23:45  Odp: [Z] - GPM 412 - PZInż 222
Wojciech Cięciwa   

Możesz wyjaśnić dlaczego ?

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
24-06-14 00:29  Odp: [Z] - GPM 412 - PZInż 222
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

ponieważ model wygląda na bardzo uproszczony. Już Gaz 69 z Małego Modelarza był lepiej zdetalizowany, a przecież który to był rok? 84?

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
24-06-14 01:34  Odp: [Z] - GPM 412 - PZInż 222
Wojciech Cięciwa   

Biorąc pod uwagę, że za podstawę robiły 3-4 zdjęcia, bo tylko tyle jest....
A do GAZ-a mimo wszystko dokumentacja jest.

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
24-06-14 06:58  Odp: [Z] - GPM 412 - PZInż 222
Jaroslav 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Jest dobry, nie ma co narzekać. Dla większości "lubiących" wrześniowe klimaty będzie w sam raz a takich, którzy byli by go w stanie rzetelnie wzbogacić o detale na podstawie dokumentacji (której znamy marne strzępy w postaci kilku zdjęć) da się na palcach jednej ręki policzyć.... i już Oni sobie z tym poradzą. Przede wszystkim brawa dla autora, że się podjął tak niszowego tematu i wybrnął z niego przyzwoicie.

--

Post zmieniony (24-06-14 06:59)

 
24-06-14 08:37  Odp: [Z] - GPM 412 - PZInż 222
stanisław.z 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 163


 - 22

Kupię i dołączę do kolekcji -polski wrzesień.

--

 
24-06-14 08:57  Odp: [Z] - GPM 412 - PZInż 222
Wojciech Cięciwa   

Ja również gratuluję autorowi.

A co do zdetalizowania (bardzo, bardzo złośliwy uśmiech)
Powiedz mi gdzie stoi PZInż 222, albo PZInż 152 albo PZInż 322 - a zaprojektuję tak zdetalizowany model, że ciężko będzie się do niego przyczepić. <- i tak, to jest z mojej strony wielka złośliwość, bo w zasadzie wszystko co pozostało po tych pojazdach to kilka zdjęć czasem bardzo kiepskiej jakości.
[PZInż 152 - naliczyłem wszystkiego 6 zdjęć; PZInż 322 - 5]

--
Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie.
Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę.
I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od drugiego.

Reinhold Niebuhr

Konradusowy serwer Discorda

 
24-06-14 09:02  Odp: [Z] - GPM 412 - PZInż 222
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Fajny temat. Model pokazany na stronie wydawcy to prawdopodobnie kolorowa surówka-sklejona bez silenia się o dopieszczanie detali. Ktoś kto tylko będzie chciał, zrobi fajny model - dopieści tu i tam i będzie git! ;-)
Ja tam wyczuwam duży potencjał w modelu ;-)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
24-06-14 09:29  Odp: [Z] - GPM 412 - PZInż 222
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

:) ale na mnie najechaliście za wyrażenie opinii, która w zasadzie jest odzwierciedleniem rzeczywistości, bo wszyscy się zgodziliśmy, że model jest słabo zdetalizowany. :) Natomiast osobiście nie wiedziałem, że nie ma do niego dokumentacji. Zresztą dla mnie to nie zmienia faktu, że osobiście mi się nie podoba. Ma prawo się nie podobać czy mam wyrazić ogólny podziw tylko po to by wszyscy byli happy?

--

Post zmieniony (24-06-14 09:30)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024