FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
17-06-14 21:24  Odp: [N] GPM - F-4J NAVY PHANTOM II
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Nie do końca taka nieadekwatna ta cena. To jest dość obszerne wydanie, w sensie, że na sporej ilości arkuszy. Grube znaczy się.

Post zmieniony (17-06-14 21:26)

 
17-06-14 21:43  Odp: [N] GPM - F-4J NAVY PHANTOM II
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

Jarod ja nie projektuje modeli tylko kupuje i sklejam. Na projektowaniu sie nie znam ale widze to co widze i w dalszym ciagu uwazam ze to gniot.
Jak njapisal juz kari niedociagniec poza tymi ktore wymienil jest pewnie wiecej patrzac na zdjecia. A ze wydanie obszerne, coz z tego jak jakosc marna.
Nawet kolory segmentow poszycia sie nie zgrywaja. Litosci, jest rok 2014... Takiej jakosci modele wychodzily w latach 90 tych ubieglego wieku.

--
https://www.facebook.com/Card-Models-By-Maciej-Lach-848667298662956/

 
17-06-14 23:14  Odp: [N] GPM - F-4J NAVY PHANTOM II
Witek 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1
 

Wydaje mi się że stary model AH był dużo lepszy pod względem konstrukcyjnym i graficznym. Poczekam na na tego z AH.

--
Pozdrawiam Witek
Na warsztacie Yamato , Scorpion, Amerigo Vespucci, Akizuki

-----------------------------------
Samoloty. Okręty, Pojazdy
-----------------------------------

 
17-06-14 23:35  Odp: [N] GPM - F-4J NAVY PHANTOM II
origami 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 1

A ja tę "premierę" witam z dużym zadowoleniem. To bardzo ciekawy samolot i być może rzeczywiście ten z AH był bardziej dopracowany, ale z jekiegoś względu wydawca uznał, że się mu nie sprzedaje tak dobrze jak spity, mesie i i inne "dyżurne tematy" i nie odświżał wydania. I oto pojawiło się odgrzewane GPM. Lepszy rydz, niż nic. Ponarzekajcie na 453 wersję mesia.

 
18-06-14 10:09  Odp: [N] GPM - F-4J NAVY PHANTOM II
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

No cóż... Każdy ma prawo wypowiedzi i własnych przemyśleń. Najważniejsze, to nie oceniać swoich wypowiedzi wzajemnie, bo po co? Jednemu się podoba, drugiemu nie.
Normalne.
Szkoda rozkręcać złe emocje.
Rynek mamy nasycony,modeli jest ogrom, każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.
Model i tak kupią ci,którzy bedą chcieli. Najlepiej niedostatki wycinanki ocenią modelarze praktycy.
Pozostaje kwestia ceny modelu-ale to już sprawa wydawcy ; jeśli kogoś nie będzie stać,to i tak nie kupi . A wydawca nie sprzeda.
Rynek.

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
18-06-14 11:53  Odp: [N] GPM - F-4J NAVY PHANTOM II
rysiu62   

Litości, jest rok 2014 . Kolego laszlik , pisz po polsku.

 
18-06-14 22:43  Odp: [N] GPM - F-4J NAVY PHANTOM II
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

Kolego rysiu62.
Kolega laszlik jest za granica i nie ma dostepu do polskiej klawiatury. Jakby mial to by pisal.
Chyba mozna sie tego domyslic, jezeli w calym moim poscie nie ma ani jednego polskiego znaku?
Co poniektorzy wiedza ze jestem wrogiem niechlujnego pisania i sie o tym juz pare razy przekonali, ale pewnych rzeczy przeskoczyc sie nie da.

--

Post zmieniony (18-06-14 22:43)

 
19-06-14 08:48  Odp: [N] GPM - F-4J NAVY PHANTOM II
rysiu62   

Litości, jest rok 2014. Oczywiście się tego domyślam, ale da się przeskoczyć, tylko trzeba chcieć.

 
19-06-14 15:52  Odp: [N] GPM - F-4J NAVY PHANTOM II
origami 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 1

To ja zupełnie konstruktywnie. Czy zna ktoś historię tego konkretnego samolotu? Pytam, bo malowanie zaproponowane przez wydawcę nie jest często spotykane, ani tak efektowne, jak sundowners, showtime, czy jollyroger.

 
19-06-14 17:16  Odp: [N] GPM - F-4J NAVY PHANTOM II
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

Kolego rysiu62.
Oczywiscie, da sie.
Powieninem zapewne przywiezc z Polski polska klawiature i zainstalowac sobie ja w pracy po to, by moc napisac post na forum i zeby kolega rysiu62 byl zadowolony.
Tak kolego rysiu62 poza miejscem pracy nie mam dostepu do internetu w miejscu w ktorym obecnie przebywam, wiec nawet uzywanie wlasnego laptopa tez odpada. Do pracy takze wniesc go nie moge.
Bylbym zatem wdzieczny gdybys laskawie przestal sie mnie czepiac.
Jezeli nie podoba Ci sie to co napisalem o modelu, to mozemy podyskutowac otwarcie w temacie, a nie robisz mi tu jakies podchody z polszczyzna i cytatem z mojej wypowiedzi powtorzonym juz dwukrotnie.
Przepraszam za OT ale nie lubie jak ktos na mnie zawziecie najezdza.

--

Post zmieniony (19-06-14 17:54)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024