FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
12-06-14 16:52  Odp: [P] Który Mustang?
Krakus 

Na Forum:
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Był on w klasie standard ale w przepięknym malowaniu.
Był jeszcze w JSC w skali 1:24 również w metalicznych barwach.

 
12-06-14 20:20  Odp: [P] Który Mustang?
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Robiłem zielonego od Hala. Z tego co piszesz pewnie byłaby to odpowiednia dla Ciebie wersja jeśli chodzi o malowanie itd. Ma sporo drobnicy, ale za to pasuje wszystko idealnie i naprawdę robi wrażenie. Część drobnych dupereli, zwłaszcza w kabinie można spokojnie pominąć i nie wpłynie to na efekt końcowy moim zdaniem. Dużo szczegółów posiada podwozie - ale dla efektu warto się pomęczyć. Stery oddzielne rzecz jasna, ich łączenie również posiada sporo detali - które można sobie też darować jeśli chce się uprościć nieco model bez wpływu na efekt końcowy. Nie sklejałem innego Mustanga na razie, ale zielonego od Hala szczerze rekomenduję! Nie będziesz żałował.

Post zmieniony (12-06-14 20:21)

 
12-06-14 20:37  Odp: [P] Który Mustang?
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Przyjrzałem się wersjom od Halińskiego i najbardziej kusząco wygląda wydanie 1/2003: odpowiada mi i malowanie i wersja samolotu. Chyba zaryzykuję jego kupno jeśli uda mi się gdzieś znaleźć.

 
12-06-14 20:42  Odp: [P] Który Mustang?
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

A może tak poszperałbyś na Allegro : Mustang z Fly Model jest DOSKONAŁY ! To już klasyka
modeli kartonowych z epoki przedkomputerowej.

 
12-06-14 22:11  Odp: [P] Który Mustang?
jarecki720   

jeszcze jest opracowanie Emila Zarkowa z ModelArt, jak dobrze poszukasz to jest wiele przemalowań tego modelu

Post zmieniony (12-06-14 22:14)

 
12-06-14 22:57  Odp: [P] Który Mustang?
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Jest http://allegro.pl/halinski-1-03-north-american-p-51d-mustang-i4243857077.html

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
12-06-14 23:31  Odp: [P] Który Mustang?
Chopin 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 48


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

killy9999 zacznijmy od tego, że szeroko pojęty samolot P-51 MUSTANG to nic innego jak pomysł Brytyjczyków, w wyniku zbyt małych mocy przerobowych w produkcji SPITFIRE. Dopiero później Amerykanie przekonali się do niego i zaczęli rozwijać konstrukcje ;-) Więc na dzień dobry miałeś faux pas :-D Gdyby nie Great Britain i zamówienie w North American Aviation to nie za bardzo miał byś co teraz kleić ;-)

--
Pozdrawiam!
Chopin

Moje galerie. Nie chce mi się już walczyć z hostingami. Nie pasuje taki układ? Nie zaglądaj.

 
13-06-14 09:03  Odp: [P] Który Mustang?
killy9999 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 1


 - 9

Chopin, dzięki za uzupełnienie mojej wiedzy o historii lotnictwa. Przyznam, że nie wiedziałem o tym. Historia w sumie podobna do P-61, z tą różnicą że P-61 ostatecznie nie był używany przez Brytyjczyków :-)

Co nie zmienia faktu, że to jest konstrukcja amerykańska, która kojarzy mi się przede wszystkim z eskortowaniem B-17 nad Berlin. No i może jeszcze z tym.

 
13-06-14 14:18  Odp: [P] Który Mustang?
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

najładniejszy z jsc 1/24 tylko trzeba dopiescić i MPM

 
13-06-14 22:36  Odp: [P] Który Mustang?
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Masz jeszcze to:



Choć jak relacja Kilminstera z Pe-3 tego wydawnictwa wykazała,trzeba będzie się pomęczyć .

--

Post zmieniony (13-06-14 23:10)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024