FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 
15-09-03 20:08  Re: Porąbka 2003
wiarus   

Widzę na ktorymś zdjecie MIGa 29 z MM czy mogę prosić o wyrażniejszą fotkę tego modelu jesli ktoś posiada ? plis !

 
16-09-03 14:16  Re: Porąbka 2003
Sanczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

widze że był JU 88 A-4 może ma ktoś wiecej fotek tego modelu?

 
16-09-03 15:17  Re: Porąbka 2003
GrzechuO   

Dzizussssss...!!!
Jak tak patrze na to wszystko, to coraz bardziej dochodze do przekonania, ze normalny czlowiek po prostu NIE MOZE skleic z papieru takich slicznosci...
Po raz kolejny zostalem rozwalony na miazge!

Glebokie uklony dla wykonawcow tych cudeniek.
A fotki na FTPa - wszystkie !!!

Pozdrowka

GrzechuO

 
16-09-03 15:54  Re: Porąbka 2003
MarcinS 

Na Forum:
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8


 - 4

Takie zdjatka to dla mnie 'uczta wzrokowa' . Wielkie dzieki! Siedze sobie (i kleje) w Irlandii i jak zaczynam komus mowic o modelach redukcyjnych z kartonu to patrza na mnie jak na idiote bo przeciez wszyscy wiedza ze jak redukcja to tylko z plastiku. Pokaze te zdjatka to im oko zbieleje.

pozdrawiam,
MarcinS

 
17-09-03 00:20  Re: Porąbka 2003
P40   

Muszę się pochwalić, że też byłem (w niedziele ok. 12.30) na konkursie w Porąbce. Modele odjazdowe. Jednak największe wrażenie zrobił na mnie model Leoparda 2 (na przedostatnim zdjęcu Irbara). Mistrz, który go robił to połączenie perwersji z masochizmem i Bóg wie czego jeszcze oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Poprostu model wyglądał prawie jak żywy. Pierwsze moje wrażenie, że jest wykonany z plastiku, nawet w dotyku sprawiał takie odczucie. Troszkę szkoda, że niektórzy spakowali swoje modele przed zakończeniem imprezy. A tak w ogóle to tego rodzaju imprezy powinny być zakazane bo popada się w kompleksy widząc profesjonalizm innych modelarzy a ponad to strasznie strzyże po kasie. Jak się tak naoglądałem to od razu wypłynęło mi z kieszeni 200 zł oczywiście na modele, tylko ciekawe kiedy się za nie wezmę.
P.S. Mr. Kartonowy Fan - proszę się tak następnym razem nie rozpychać przy robieniu zdjęć (zajmował 1/2 alejki -he, he he)

 
17-09-03 12:46  Re: Porąbka 2003
wiarus   

Panowie ponownie bardzo proszę o fotkę-ki MIGa 29 z MM ( jesli takowa ktos posiada) podaję meila na ktorego prosze je ewentualnie przesłać lub zamieścić tu na forum , : mariusz1223@poczta.onet.pl

 
19-09-03 11:37  Re: Porąbka 2003
Abwzdrx 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Ok, dzięki uprzejmości Rajkuba, Irbara i Wojtka L. zdjęcia i paczki do ściągnięcia mogłem zamieścić tu:

http://195.116.115.215/porabka/

jak Was zapyta o uzytkownika i hasło to trzeba wpisać "porabka" i "2003"

Wybaczcie ubogą formę, ale ganiają mnie troche teraz w pracy po tych rozjazdach ...

Jeżeli ktoś chce się podzielić jakimiś fotkami jeszcze, to dorzućcie na ftp pod wiadomy adres, a ja to przerzucę na WWW - bedzie prościej ....

 
19-09-03 12:00  Re: Porąbka 2003
Sanczo 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

no i fajnie dzieki bardzo ;-)

 
19-09-03 14:42  Re: Porąbka 2003
Drewal   

Abwzdrx wielkie dzieki za udostepnienie zdjec na ftp'ie. Troche wolny ale lepszy niz nic :)

 
19-09-03 14:44  Re: Porąbka 2003
Abwzdrx 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Wolny, bo wszyscy na raz na niego wsiedli :-]]]]]

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024