FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
26-09-13 18:00  [R/G] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Witam po dłuższym czasie. Model wybrałem kierując się sentymentem i wielką przyjaźnią do człowieka którego zabrakł w naszym gronie. Poświęcam ten model Panu Ryszardowi, który miał być kolejną perełką w dużej kolekcji Jego sklejonych katedr.

Model wydrukowałem na formacie A3 uprzednio pobierając ze strony http://cp.c-ij.com/en/contents/3154/sagrada_familia/index.html .

Model powstaje prosto z wycinanki bez żadnych udziwnień, w stylu Pana Ryszarda.
Jak dotychczas po dwutygodniowych zmaganiach powstało 6 głównych wież:
1 - najwyższa - wieża Jezusowa
2 - mniejsza - wieża Maryjna
3 - 4 wieże okalające - wieże 4 ewangelistów.




Do zobaczenia niedługo :)

Pozdrawiam
szebi

--

Post zmieniony (04-06-14 14:26)

 
26-09-13 23:36  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Udało Ci się skończyć, niedokończony w rzeczywistości obiekt :-)
Cel szczytny. Pogratulować wypada :-)

--
Pozdrawiam Darek

 
27-09-13 09:39  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,model ładny, na końcówkach wierz są jakieś gołębie, gwiazdki chyba trochę przerośnięte w stosunku do całości , to zabieg zamierzony,czy tak mówi wycinanka?,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
27-09-13 10:28  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Doody, model jeszcze nie skończony. Całość ma tak wyglądać:



szebi, powodzenia.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
27-09-13 12:19  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Szebi czego by się nie chwycił to zawsze wyglądać będzie piknie!!!!

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
27-09-13 13:54  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Faktycznie, łoś ze mnie :-) Ale zapowiada się super :-)

--
Pozdrawiam Darek

 
28-09-13 20:33  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Marku kleję ten model prosto z wycinanki, patrzyłem też na ryciny Gaudiego. Gołąbki wraz z tym krzyżem i gwiazdą wydają się właśnie zachowywać takie gabaryty w stosunku do wież. Ta katedra to i tak monstrum przeczące prawom fizyki ;)

--

Post zmieniony (28-09-13 20:34)

 
06-01-14 14:00  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Przyszedł czas bym wkońcu coś pokazał. Postanowiłem zająć się najmniejszymi elemtami tego modelu, a mianowicie elewacjami i kaplicami. Chciałbym nadmienić, że cały szkielet projektuję od podstaw, model byłby wiadomo czym bez niego. Oto co powstało:

Migawki z budowy:



Kaplice plus elewacje z tyłu katedry:





Kaplice frontowe:



Oraz pogląd na całość:





Aktualnie na macie jest nawa główna. Do usłyszenia!

Pozdrawiam
szebi

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
06-01-14 14:46  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Te zwieńczenia wież specjalnie są nieproporcjonalnie większe aby było je widać z poziomu ziemi. Miałem okazję zwiedzać tę katedrę w 2000 roku, a właściwie jeden z najdłużej trwających placów budowy. Robi niesamowite wrażenie, to praktycznie jedna wielka rzeźba, dlatego Gaudi to jeden z moich ulubionych architektów.
Szebi - kibicuje budowie modelu po cichu, powodzenia :-)

--
"Si vis pacem para bellum"

 
09-01-14 11:27  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel
tineo 



Na Forum:
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Witam! Ładnie Ci idzie! Też kiedyś pobrałem tą katedrę, ale jeszcze nie miałem okazji kleić. Chciałem się zapytać czy zabezpieczałeś czymś karton po wydruku (kapon?) Jeśli tak to ile warstw? i jakiego kleju używasz?

--
Chyba znalazłem już odpowiedz w twojej relacji IJN Sendai... Dziękuję!

Post zmieniony (09-01-14 11:37)

 
10-01-14 09:11  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

tineo model nie jest niczym zaimpregnowany, drukowałem go w drukarni laserowym drukiem przez to taki świecacy na fotkach. Uznałem więc, że nie ma potrzeby go impregnować. Jedyne co zrobię to prysnę na koniec lakierem do włosów. Używam dwóch klejów. Do mniejszych powierzchni, klejenia na styk oraz wiezyczek stożków itp. stosuję BCG, a do podklejania i sklejania ze sobą ścian używam butaprenu - trzeba uważać żeby nie rozpuścić druku.

Co do relacji, budowa idzie wolniej, ale idzie. Mam zmiażdzony kciuk lewej dłoni. Uczę się wszytskiego od nowa, także proszę o wyrozumiałość.

Pozdrawiam
szebi

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
10-01-14 11:12  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
Najger 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 7
Galerie - 5
 

Ojj... Szebi mam nadzieję, że lewa dłoń wróci do pełnej sprawności czego szczerze życzę

--
"Si vis pacem para bellum"

 
10-01-14 13:03  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
szad 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 5
Galerie - 16


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

szebi
a próbowałeś zamiast butaprenu kleju introligatorskiego /Magic, lub CR/?

 
10-01-14 17:00  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Ależ dają po oczach te trójkaty , trójkąciki. toz to koronkowa robota.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
11-01-14 16:12  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Witam was po raz kolejny. Tak jak wcześniej napisałem powstała nawa główna. Metoda jej klejenia była conajmniej nowatorska, ponieważ miałem tylko 9 palców do klejenia. Jak wyżej wspominałem mam do niczego kciuk lewej dłoni, a więc brak chwytności. Pomyślałem, że Rysiek miał gorsze problemy odemnie. Mówił, że zawsze wszystko się da zrobić. No więc i w tym przypadku dało się.

1. Parę migawek z budowy. Ściany nawy głównej podkjleiłem na tekturę 2mm. Użyłem do tego celu kleju w sprayu, który idealnie się rozprowadza i równomiernie odparowuje. Jako, że lewą ręką nie da się nic chwycić ani mocno docisnąć, posłużył mi do tego łokieć :-) Przy okazji odkryłem więc, że podczas klejenia można ćwiczyć jogę :-).





2. Całość nawy głównej. Było trochę docinania i dosztukowywania elementów przy łączeniu z resztą obiektu. Jest to praktycznie element, który łączy się ze wszystkim wokół, toteż było troszkę zabawy. Na którymś elemencie musiały wyjść te niedociągnięcia.





3. Całość.



Da się? :-) W następnym odcinku pokażę pierwszą z trzech fasad - fasadę zwycięstwa.

Pozdrawiam
szebi

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
17-01-14 10:43  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Witam znów w kolejnym odcinku "Bede go skleił" :-)

Miała być asada zwycięstwa, ale zostawię ją sobie na deser. Postanowiłem kleić od najstarszej wybudowanej fasady, a mianowiście narodzenia. Ta część modelu była dosyć problematyczna ze względu na złożonpość pojedynczych elementów, które po prostu rozcinałem i gdzieniegdzie dodawałem szkielet żeby się to jakoś kupy trzymało. Dużo problemu sprawiły smukłe długie wieże, Przy wklejaniu coraz to wyższych elementów nie było dojście do wewnątrz (nawet pensetą) żeby coś przytrzymać lub docisnąć. Tymbardziej trudno to skleić jedna ręką.

1. Kilka fotek z przebiegu prac:





2. Gotowa fasada narodzenia:





3. Pogląd na całość. Rozpoczęta sąsiednia fasada męki. Będzie ona tematem następnego odcinka.



Pozdrawiam
szebi

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
17-01-14 11:28  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Imponujący model się szykuje. Dobrze byłoby kolejne zdjęcia zrobić z pudełkiem zapałek, trudno uchwycić wielkość modelu.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
19-01-14 09:58  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Kolejna fasada done. Była chyba najłatwiejsza ze wszystkich (najtrudniejsza przedemną), przyjemnie się ją kleiło. Po przyłożeniu do całości model zaczyna nabierać majestatu :-)

1. Parę migawek z budowy:



2. I tradycyjnie pogląd na gotową fasadę męki:





Zdjęcie z czymś do porównania będzie w galerii, która zbliża się wilekimi krokami. W następnym odcinku tarasy wejściowe do 3 fasad.

Pozdrawiam
szebi



--

Post zmieniony (19-01-14 11:38)

 
19-01-14 13:58  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Pięknie ci to wychodzi Marcin.

Wygląda na to że trzeba ci od czasu do czasu przytrzasnąć jednego palucha, bo kleisz wtedy szybciej i bez straty na jakości ;)

Szybkiego powrotu do zdrowia życzę...

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
22-01-14 09:35  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Dziś krótko i na temat. Powstały tarasy wejściowe do trzech fasad. Pokusiłem się jedynie o dorobienie schodów we właśnym zakresie, bo te "płaskie" z wycinanki mnie nie satysfakcjonowały. Natrasowałem również kostkę na tarasach.



W następnym odcinku fasada zwycięstwa.
Pozdrawiam
szebi

--

Post zmieniony (22-01-14 09:37)

 
26-05-14 18:02  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Witam was po dłuższej przerwie. Prace nad "Sagradą" powoli dobiegają końca. Dziś prezentuję ostatnią (trzecią) fasadę zwycięstwa. Podobnie jak poprzednie dwie fasady, ta również odznacza się własną oryginalnością.



Na szczęście już koniec wieżyczek :-) Zostało jeszcze poprzyklejać coś w rodzaju chmur na powyższą fasadę i wszystko posklejać do kupy.

Pozdrawiam
szebi

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
27-05-14 07:23  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Wygląda bardzo efektownie. Mam nadzieję zobaczyć całość w Jaworznie lub Przeciszowie.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
27-05-14 08:42  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Jarku, we Wrocławiu, we Wrocławiu ;-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
27-05-14 10:45  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Nie wiem czy Szebi zdąży.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
28-05-14 19:43  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Szebi cały czas nagina. Zostały do przyklejenia tylne kaplice plus portalik wejściowy, wyżej wspomniane chmury (Gaudi pod koniec projektu chyba pił Red-Bulle). Na sam koniec chciałem obsadzić podstawkę trawą, żeby nie było, że zrobiłem model prosto z wycinanki ;-) Ale tutaj chyba pozwolę drugiej połowie się wykazać, gdyż wykazuje niesamowitą chęć i zapał. Postanowiłem ją wyszkolić, by mogła wstąpić w nasze modelarskie progi.

Mimo, iż model ma budowę blokową to i tak trzeba się nieźle nagimnastykować z kolejnością przyklejania by nie utknąć w punkcie bez wyjścia. Sam model średnio pasuje przy klejeniu w całość. Wychodzą niedociągnięcia nie do przewidzenia podczas klejenia osobnych podzespołów. Należy jednak pamiętać, że jest to model z serii Free Download - nie oczekujmy więc cudów, efekt uważam d..y nie urywa ale i tak jest to najbardziej złożony projekt serwisu CANONA i nie poleciłbym go początkującym. Symetria gra tutaj pierwsze skrzypce - inaczej efektu wogóle nie będzie.

Pozdrawiam
szebi

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
29-05-14 12:32  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowagrada Familia FreeModel Canon 1:400
And 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Marcinie druga połowa ...czyżbyś to zrobił ten krok.

--
Na morzach i oceanach NAGATO 1:200 | KING GEORGE 1:200 | ZARA 1:200 | TAKAO 1:200 | HOOD 1:200 | KAGA 1:200 | LONDON 1:200 | VICTORY 1:96 | WARSZAWA 1:200

 
29-05-14 15:43  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Ostateczny krok w przyszłym roku, narazie zbieram siły w kolanach by uklęknąć :P

Sagrada dziś lub jutro będzie sklejona do kupy :)

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
29-05-14 20:40  Odp: [R] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. S Familia FreeModel Canon 1:400
And 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6


 - 1

Oj zbieraj te siły zbieraj będą ci potrzebne oj potrzebne.

--
Na morzach i oceanach NAGATO 1:200 | KING GEORGE 1:200 | ZARA 1:200 | TAKAO 1:200 | HOOD 1:200 | KAGA 1:200 | LONDON 1:200 | VICTORY 1:96 | WARSZAWA 1:200

 
04-06-14 14:25  Odp: [R/G] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia Canon 1:400
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

No to się wyrobiłem. A oto efekt mojej pracy, oczywiście osiągniętej przy dużej pomocy mojej połowicy - ogrodnik z niej przedni :-) Trawa faktycznie dodała modelu naturalności. Poza tym model wykonany w standardzie, tak jak lubił Pan Ryszard. Na ukończeniu modelu zależało mi również z tego powodu, by na Jego rocznicę śmierci był gotowy.

Dziękuję wszystkim tym, którzy brali udział w relacji.










Pozdrawiam
szebi

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
04-06-14 15:37  Odp: [R/G] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
pieczarek   

Gratuluje ukonczenia modelu. Bardzo ladnie wyszedl.
Przy okazji pozwole sobie zapytac, z czego Twoja Druga Polowka robila trawe, bo bardzo dobrze sie prezentuje na zdjeciach?

--
pozdrawiam Kuba

 
04-06-14 15:59  Odp: [R/G] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Imponujący model, imponującej budowli. Mam nadzieję obejrzeć na jakimś konkursie - chyba Przeciszów.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
04-06-14 23:31  Odp: [R/G] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 38
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7


 - 3

Super sprawa super wykonanie! Liczę na prezentacje w Wrocławiu.

--
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

 
05-06-14 13:15  Odp: [R/G] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
szebi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 11
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Niestety z przykrością muszę napisać, że odpadam z Wrocławia, nie pozwoli mi na to praca zawodowa.

Trawa wykonana jest z gotowej trawy, którą stosują modelarze wykonujący makiety kolejowe. Jest to trawa z sypkiego włosia przeznaczona do sadzenia metodą elektrostatyczną. Dla moich potrzeb posłużył mi do tej operacji zwykły Wikol.

Cieszę się, że się podoba!

--
Stocznia w Kure szykuje się do prac....
GG: 2022578

 
06-06-14 23:49  Odp: [R/G] Model dedykowany śp. Ryszardowi Bisek. Sagrada Familia FreeModel Canon 1:400
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Bardzo mi się podoba efekt końcowy. Chyba też sobie rozgrzebię jakąś budowlę... Gratuluję pięknego modelu.

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024