FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
30-09-14 21:52  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Marzen 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Eeeextra - Answer musicie, powtarzam MUSICIE zrobić z tego polskiego Bisa lub MFa - no po prostu nie może być inaczej :-)

--

 
30-09-14 22:09  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Zrobimy!

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
30-09-14 22:40  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Skoro inwazja trwa chętnie dowiem się jak sprawa wysyłek? Czekam dwa miesiące na towar - trochę długo a mail nie odpowiada na pytania (KMTZOMJMG)

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki
IJN Haguro

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN I

 
30-09-14 22:40  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
air_22 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 9


 - 1

Ale te kontury to nie wygladaja na 0,1mm, nieeeee?

--

Skończone:
A6M3 Zero, DH-82A Tiger Moth, DHC-1 Chipmunk, P-39N Airacobra, PWS-3, PZL-101 Gawron, Me-1101, P-51B Mustang, F4F Wildcat, PWS-3b, Westland Whirlwind Mk.I,

Na warsztacie:
Ki-43-II Kai Hayabusa

 
01-10-14 08:30  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
spinynorman   

Skoro inwazja trwa chętnie dowiem się jak sprawa wysyłek? Czekam dwa miesiące na towar - trochę długo a mail nie odpowiada na pytania (KMTZOMJMG)


Miałem podobnie, okazało się, że Answer wysłał poprawnie, w terminie, ale firma kurierska mocno przywaliła w przysłowiowego, kiedy w końcu dorwałem się do informacji o statusie, okazało się, że kurier mi dwukrotnie awizował, bez żadnej informacji, bez niczego, wpisał sobie w dane, że był o 10:10, a potem o 10:11 :D Po kontakcie z Answer wszystko się wyjaśniło szybko, odbierałem już w punkcie.

 
01-10-14 11:30  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


IJN Łukasz, dzisiaj wyjaśnimy.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
01-10-14 22:20  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Marzen 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Czy MiG-21 będzie rozsyłany od jutra jak to napisaliście wcześniej czy dopiero od 15.10 tak jak stoi na stronie ?

 
07-10-14 13:07  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Na stronie GPM Maz 537 już w sprzedaży. Cena dużo atrakcyjniejsza od Model-Kom (119 vs 165 zł). Ciekawe jak sklejalność ...

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
07-10-14 17:08  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Mimo , że cena atrakcyjniejsza to jednak wybiorę ten z Model-Kom-u.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
07-10-14 21:33  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
tommy-79 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Co do wydania MAZ-a to będę nudny, ponieważ powtórzę to co napisałem przy Abramsie - brak zdjęć surówki. Nie mam również zdjęć przykładowych arkuszy.

--
w produkcji: ferrum
w arsenale: to i owo
w planach: Leopard 2A5, TY-23, Bułgar, ST-44,
na rowerze: 24 000km

 
07-10-14 22:09  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Tommy- w przypadku Maz-a z Answer-a wiemy jeszcze mniej , bo nie znamy nawet autora więc nie ma co liczyć na zdjęcia surówki czy chociażby przykładowe arkusze. Dlatego dla mnie sprawa jest prosta , wybieram Model-Kom bo po 1. Znam autora. Po2. Były przykładowe arkusze z częściami jak i plany , a po 3. Jest bardzo dużo zdjęć surówki gotowej jak i zdjęć podczas budowy modelu.


A tak btw. Jak tam twój 4TP?

--

Post zmieniony (08-10-14 16:26)

 
08-10-14 09:01  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
FloggerB   

LuZaK :) dziękuję !

Post zmieniony (09-10-14 08:52)

 
08-10-14 09:50  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Witam,

Skoro MIG-21 ma się na pewno pojawić w polskim malowaniu (tak potwierdził Answer), to czy można już podać jakiś przybliżony termin. Tyle tych samolotów użytkowaliśmy, że chętnie bym takiego z szachownica widziała w swojej kolekcji:)

Pozdrawiam

--

 
08-10-14 18:12  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Berni 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 23


 - 1

Ja podobnie jak Luzak wybiorę Maza z od MOdel-Kom. Wolę dołożyć i mieć pewność, że kupie model, może nie bez błędny, ale na pewno sklejalny. A patrząc na relację z klejenia modeli Answera, przeważnie lokomotyw można się spodziewać różnych niespodzianek, niestety nie do końca przyjemnych... Również zdjęcia surówki Ziła-157 z rakietą SA-2 nie przemawiają na korzyść modelu Answera. Zdjęć modelu prototypowego, tradycyjnie, brak...
Serwus.

--
Modele kleję bo lubię, nie dlatego że, potrafię...

 
08-10-14 21:13  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
tommy-79 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

LuZaK: klei się, maluję kadłub oraz kończę koła nośne, mam też rozgrzebane koła napędowe. Jak się z tym uporam to zrobię update relacji.

--
w produkcji: ferrum
w arsenale: to i owo
w planach: Leopard 2A5, TY-23, Bułgar, ST-44,
na rowerze: 24 000km

 
24-10-14 21:41  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
DJG1   

Witam.
Czy Ktoś posiada już SM15? To może wstawiłby jakieś przykładowe arkusze, bo na stronie wydawnictwa nic nie ma, surówki brak a internet milczy.
Byłbym wdzięczny.

 
24-10-14 21:44  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Mam SM-15. Model w miarę prosty. Postaram się do pn. wstawić fotki arkuszy.

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
24-10-14 22:21  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Sherman pojawił się w Empikach.

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
25-10-14 06:42  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Kamil 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Surówka lokomotywy SM15 jest gdzieś na innym forum. Popołudniu poszukam i wrzucę link.

--
Ja to ja i jako ja chce być znany.

 
26-10-14 15:15  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Kamil 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A takie pytanie odnosnie SM42 bo też na tamtym forum była rozpoczęta relacja....Dzieje się coś w jej temacie??

--
Ja to ja i jako ja chce być znany.

 
26-10-14 17:31  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Darecki szacun za projekt Akagi :)

 
26-10-14 23:53  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
SOWA 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

I ja dołączam się do wyrazów uznania za Akagi.

 
29-10-14 11:15  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
kristian   

Inwazja nowosci, aha, ale okolo roku wciaz czekam Mercedesa strazackiego.
Dlaczego wydawca reklamuje tak wcześnie?
Zrozumiala ale niedopuszczalna polityka IMHO.

--
kristian

 
29-10-14 12:09  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Chyba chodzi o to by odstraszyć innych projektantów od tematu, by się za niego nie zabierali, bo oni mają już gotowy projekt, gdy tymczasem projektant dopiero zbiera plany.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
29-10-14 14:44  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Extra Model   

Producenci modeli plastikowych co roku w styczniu ogłaszają swoje plany wydawnicze na cały rok i każdy modelarz który skleja plastiki czeka ze zniecierpliwieniem na tę listę.
Jak widać niektórzy wydawcy modeli kartonowych dojrzeli do takiej polityki i chwała im za to.
Dopowiem jeszcze że projektowanie modeli po cichu skutkuje takimi kwiatkami jak MAZ-537 czy niemiecki F-104. Ciekawe ile osób kupi jedno i drugie.

--
www.extramodel.pl

 
01-01-15 15:24  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Bishoprd 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2
 

Witam
Z uporem maniaka zapytuję czy model ZIL'a z rakieta będę mógł nabyć w EMPIK'u. Do tej pory nadal nic...rok już przeszedł. Inaczej/gdzie indziej jak w EMPIK'u nie kupię...
Pozdrawiam
Robert

 
01-01-15 15:29  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
pawelewap 



Na Forum:
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5
 

Parę dni temu widziałem ten model w Empiku.

--
--------------------
W budowie: Lxd 2

 
01-01-15 17:03  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Ził & SA 2 jest w empiku. I powiem że mnie zaskoczył na plus. Stara dobra szkoła modelarstwa kartonowego. Stosunkowo duże części , jasna budowa modelu. A model całkiem całkiem. Obawiałem się katastrofy zdetalizowania ala Ciesielski. A tu Wandtke i piękna sprawa.

 
01-01-15 17:38  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

to znaczy, że model za 100 zł nie jest odpowiednio zdetalizowany??????

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
01-01-15 18:07  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
LuZaK 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 16
Galerie - 16


 - 0

Raziel: tu chyba chodzi o to,że własnie jest odpowiednio zdetalizowanyi nie jest to model dla masochistów dopracowany do najmniejszej śróbki.

--
Pozdrawiam.Andrzej.

Moja strona. https://www.facebook.com/modelarstwoluzaka

 
01-01-15 18:36  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

acha, OK. Choć osobiście jestem fanem modeli Pana Ciesielskiego. :)

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
03-01-15 17:23  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Guciu 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 18
Galerie - 78


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 8
 

W poznańskim Empiku w Plazie leży sobie Caproni, także kto chętny może zobaczyć go na własne oczy. Opracowanie charakterystyczne dla Stanisława Śliwińskiego, kto kiedykolwiek miał w rękach Jego model ten od razu rozpozna autora :). Mnie przeraził rozmiarami i konstrukcją aczkolwiek po sklejeniu musi robić wrażenie.

--
Skończone: Sao Gabriel, Duyfken, HMS Alert, Carro Veloce C.V. 35, Ursus wz.29, PaK 43/41, Cristobal Colon, Voisin LA III, P-39 Q Airacobra, TKS, Kanone 18, Revenge


"Głupota ma pewien urok, ignorancja nie. " -Frank Zappa

 
05-01-15 21:41  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Princess Celestia   

Caproni jest możliwie wielkości vickersa vimy. Ale to istne przegięcie z ceną. Answer zamiast myśleć o kieszeni klienta to bierze przykład z kartonowego arsenału i winduje ceny że za byle gie pokroju miga-21 smt dawać 5 dych skoro jest warty maks dwie to samo caproni. Nie ładnie panowie, oj nie ładnie takie świństwo robić. Czasami odnoszę wrażenie że modelarstwo staje się powoli hobbym zarezerwowanym tylko dla ludzi z grubym portfelem czyli bogaczy a nie dla prostego człowieka. To jest po prostu "chamówa" a i nie obchodzi mnie to że model ma hiper detale to nie powód by ceny windować. To strasznie wkurza zwłaszcza ludzi którzy liczą się z każdym groszem. I tak pewnie ktoś mnie znów opierdzieli za to ale ktoś musiał powiedzieć co naprawdę o tym myśli. Jesli pirate będzie tyle samo kosztował to ja wysiadam z takiego kartonowego biznesu.

 
05-01-15 22:15  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Ados777 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Ja też się zgadzam z princess.ceny są stanowczo za wysokie.Myślałem że modelarstwo kartonowe jest najtańsze.Ale okazuje się że dogania plastika nawet go wyprzedza.

--
Taki sobie modelarz :)

 
05-01-15 22:28  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Princess, jeżeli jest warty dwie dychy to niech inni go zrobią za dwie dychy.
Ja w Twoją kieszeń nie zaglądam i nie oceniam co jest chamówą. Zapominasz chyba o tym, że w koszcie modelu kryje się wiele rzeczy, nie tylko druk, ale i ilustratorzy, projektanci, graficy, dtp, ctp.
Skoro wydawanie to taki złoty biznes i bicie kokosów na naiwnych klientach to może sam spróbujesz coś wydać?

Adoss, jaki wogóle jest sens porównywania kartonu i plastiku? Nakład kartonu to powiedzmy 500 szt. a nakład plastiku ok. 40-50 tysięcy.
Koszta wyprodukowania ogólne są praktycznie identyczne.
--

Post zmieniony (05-01-15 22:31)

 
05-01-15 22:45  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Kamil 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A kiedy będzie dostępne SM42, ST43, SM48 albo węglarka Eaos??

--
Ja to ja i jako ja chce być znany.

 
05-01-15 22:54  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
karlos   

A kiedy bedzie wydany MIG23 bo się normalnie nie moge doczekać :-( ehhh

 
06-01-15 00:49  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Mnie to już nawet nie chce się komentować postów jak to spłodził Prinsess, dziwie się Tobie Answer ze jeszcze masz ochotę :-)
No ale to przecież Twój wątek.
Weż sobie chłopaku kalkulatorek i przelicz
Pzdr

 
06-01-15 01:16  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

ja to mam wrażenie, że niektórym jakby rozdawać za darmo to byłoby za drogo. Zawsze można wziąć się samemu za projektowanie, otworzyc drukarnię i wydawać własnym nakładem w cenach odpowiadających klientom, czyli ile kto może dać za tyle dostanie. :) Czego Tobie Princess z nowym rokiem życzę :)

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
06-01-15 03:01  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Mario 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Koledzy dajcie sobie więcej luzu. Myślę, że głosy modelarzy, dla których modele są za drogie, też są ważne, w końcu każdy może się wypowiedzieć. Wydawcy także mają swoją rację i co oczywiste, wydając chcą zarobić.
W Nowym Roku, życzę wydawcom wysokich zarobków, a modelarzom pieniędzy na modele :-)
I wyluzujmy, w końcu to hobby nie? :-)

--


 
06-01-15 06:53  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Zgadzam się z Princesem i nie zgadzam jednocześnie. Plus w kartonówkach jest taki że jest większy wybór modeli niż w plastikach. Jak się w plastikach szuka czegoś spoza messerów, spitów, tigerów i dodatkowo w przyzwoitej skali nie pozwalającej na zniknięcie modelu na stole to się nagle okazuje że towaru brak lub ceny zaczynają się od 350zł plus farby. Dziśiejszych kartoniaków naprawdę nie trzeba malować. Moim zdaniem malują przedewszystkim papracze którzy łudzą się że farba zakryje kaszanę co jest oczywiście utopią. Z kartoniaków najbardziej opłaca się od względem kosztów okrętówka. No ile kosztuje plastik okrętowy w skali innej niż 1 : 700 i tym podobne mikrusy. przeważnie krocie a kartonowy Akagi za 140 zł 1:200 to naprawdę atrakcyjna cena i naprawdę jest on jak najbardziej sklejalny bez laserek , pianek ,szpachlówek , farb i innych głupot. Gdzie plastikowi 1:700 do kartonowegoo modelu w skali 1 : 200 .. Natomiast fakt jest taki że są wydawnictwa kartonowe w Niemczech gdzie model na 4 arkuszach kosztuje 7-8 E . I serie też nie są jakieś wielkie. O ile z trudem bo z trudem przełknę cenę za Ziła157&Sa 2 za 100zł bo A3, bo jednak parę arkuszy jest , bo nie ma innego wydania. To 50 parę złotych za Miga też uważam ze cenę zaporową. Ale pan Princesz przesadza że kartonówki stały się drogim modelarstwem . Bo przecież są WAKi , za 25 zł ma 4 modele w skali 1 : 50 , lub za 15zł ma Caudrona w skali 1:33. Są WIRy po 5-8zł 1:50 i po 15zł w skali 1 : 33 , i okręty po 8 -15 zł w skali 1 : 300. Od jakiegoś czasu też jest wydawnictwo SZK gdzie są fajne modele za niedrogie pieniądze. Tak że nie jest tak że są kartonówki tylko za drogie ceny . A Answer w porównaniu do jednego dość eksluzywnego wydawnictwa z nad morza też nie wydaje się najdroższy. A po za tym kup w z kilka modeli w wydawnictwie to często są rabaty i to nie po 5 % ale znacznie więcej.

 
06-01-15 08:59  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Sławek 

Na Forum:
Galerie - 37


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 3

Do pana ABC , myślę że modele kartonowe malują nie tylko papracze , którzy myślą że farba zakryje kaszanę. Ja maluje bo taki mam styl wykonywania modeli i myślę że mimo wszystko po zrobieniu i pomalowaniu nie są spaprane . Zapraszam do galerii. Natomiast nie widzę na forum pańskich osiągnięć.

--

 
06-01-15 11:05  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Chciałem coś napisać odnośnie tych papraczy ale dałem sobie spokój.
Nie warto.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
06-01-15 11:10  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Petrov 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 24
Galerie - 19


 - 16

Jest tak duży wybór modeli w cenach od groszowych spraw po ceny wysokie, że każdy znajdzie coś dla siebie. A jakość kosztuje. Zawsze i wszędzie. Można kupić modele z WAKu czy MODELIKA w cenach do 50 zł, a jak kogoś stać to można kupić model od 100 zł wzwyż. I najwięcej zależy od MODELARZA, co z wycinanki "wyciśnie". Modelarstwo jest stosunkowo niszowym "interesem" i wierzyć mi się nie chce że wydawnictwa wydające modele za wygórowane wg niektórych ceny chcą dorobić się kokosów na wydawaniu modeli. Ufam iż z ceną jaką proponuje się często za model idzie w parze jakość. A ta kosztuje. Normalne.

 
06-01-15 11:27  Odp: [N] Inwazja nowości Answera
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Wątek ( chyba niestety zgodnie z tradycją) zatracił swój początkowy charakter i coraz bardziej zmierza do typowej "moja racja jest racniejsza" dlatego go zamykam. Wydawnictwo Answer proszę w momencie pojawienia się kolejnych zapowiedzi o założenie nowego wątku, a koleżanki i kolegów o dokonywanie tylko merytorycznych wpisów.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024