FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
20-08-03 22:51  Re: ORP Orzeł-zdjęcia.
Roman 



 - 1

Jak dlugi byl twoj urlop?

 
24-08-03 16:34  Re: ORP Orzeł-zdjęcia.
driver1.7   

A jak długo sklejałes te dwa modele ?

Driver1.7 :-)

 
25-08-03 12:32  Re: ORP Orzeł-zdjęcia.
Marco 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Czas jaki by.ł poświęcony....jest nieistotny, model warty był każdego czasu....
Ale zobaczyłbym zdjęcia tego modelu kogoś innego...
Marco

 
04-09-03 17:15  Re: ORP Orzeł-zdjęcia.
marmaj     

Cześć fajny model. Mam ORP "Orła" w skali 1:100- karton i 1:72- laminat ( do poprawy)
Pozdrawiam Amigo
marmaj22@wp.pl

 
04-09-03 17:50  Re: ORP Orzeł-zdjęcia.
Marco 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Miło że ktos po takim czasie przeglada jeszcze stare zdjęcia...
Marco

 
05-09-03 20:57  Re: ORP Orzeł-zdjęcia.
zbyszko_k 

 

Bardzo ładny model. Cieszy oko. Zwłaszcza kiosk, świetnie zrobiony. Reszta zresztą też bardzo ładna. Jak tak patrze na to dzieło, nachodzi mnie ochota by też skleić jakiś okręt podwodny. Bardzo lubię oglądać zdjęcia modeli okrętów i życzyłbym sobie więcej fotek. gratuluje i pozdrawiam.

zbyszko_k

 
08-09-03 10:02  Re: ORP Orzeł-zdjęcia.
SzoJer 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Przyznaję, że model wykonany jest bardzo starannie. Również widoczny na zdjęciu ORP "Wicher" i ORP "Gryf" (w innym poście) prezentują się bardzo dobrze. Tym bardziej, że jest to standard. Mnie trochę irytował błyszczący papier - szczególnie w przypadku Orła, więc kadłub wyszpachlowałem i pomalowałem. Efekt można zobaczyć na stronie http://www.republika.pl/szojer/galeria.html. Zapraszam. Ze wspomnianą "szparą" także sobie nie poradziłem - sugestia autora o jej wykonaniu dotyczyła chyba wersji 1:100. Modele wykonałem wykorzystując kopalnię wiedzy dostępną na naszym forum (szpachlowanie, malowanie, skalowanie, relingi itd.).
Pozdrowienia. Jerzy.

------------------------------------------------------------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024