FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 
09-09-03 09:45  Re: znowu piraci...
Baronek 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Modelarze to chyba jedyne srodowisko ktore tak aktywnie walczy z piratami. Widzieliscie graczy komputerowych czy melomanow ktorzy biegaja po Robotniczej(giełda we Wrocku) i namierzaja piratow?
Rzecz to całkiem chwalebna, i chyba spowodowana skala zjawiska (wydawnictwa kartonowych jest malo, glupio by bylo jakby zbankrutowaly)
Ale tutaj pytanie, czy zbankrutuja jak jakis koles da skany MM? Predzej czy pozniej piraci zrozumieja ze jednak orginalna wycinanka to lepsza jakosc papieru, nizsze koszta i w ogole! (wiem wiem, utopia :)
Zastanawia mnie jeszcze czemu odwalamy cala robote za wydawców? Nie lepiej poinformowac ze tu i tu sa skany MM, AH i GPM i niech sobie wydawcy zrobia co chca, w koncu to ich wlasnosc, ich pieniadze?
Nie zrozumcie mnie zle, jestem w 100% przeciwny piractwu, szczegolnie w tak niszowej dziedzinie.. ale wydaje mi sie ze to nie nasz obowiazek(glownie) z tym walczyc.. Powalczymy, oczywscie, ale niech sie wydawcy wypowiedza, pokaza ze IM tez zalezy!

 
10-09-03 14:01  Re: znowu piraci...
Golo 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

A ten przypadkiem to nie pirat ?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=15956878

----------------------------------
Modele skończone : PzKpfw II Ausf C, Hawker Hurricane , A6M2 Zero 21,Messerschmitt Bf 109F-4
Modele w budowie: P-51D Mustang (99%), Ki-43-II Hayabusa (90%)

 
10-09-03 14:10  Re: znowu piraci...
irbar 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

to może jeszcze takie coś:
http://glidersusa.free.fr/

Mów co myślisz, myśl co mówisz...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 4 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024