FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
18-05-13 20:48  Odp: [N] Willys MB ''Jeep'' - WAK 4/2013
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Willys jest już do kupienia w Empiku

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
29-05-13 20:39  Odp: [N] Willys MB ''Jeep'' - WAK 4/2013
Jeson 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam

Ma banalne pytanie przy nie których częściach jest plusik ( + ) i co on oznacza, nakazuje podklejenie na karton grubości .....?? W opracowaniach z którymi miałem do-czynienia " +" oznacza podklejanie na karton bloku technicznego. A w tym opracowaniu jest już oznaczenie
* nakleić na karton 0,2mm czyli karton z bloku technicznego.

Pozdrawiam

 
29-05-13 21:26  Odp: [N] Willys MB ''Jeep'' - WAK 4/2013
Mariusz Kita 

Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Witam
Musiał się wkraść jakiś błąd drukarski . Oznaczenia prawidłowe w tym modelu powinno wyglądać następująco:
+ Nakleić na karton 0,2 mm
* Nakleić na tekturę 0,5 mm
** Nakleić na tekturę 1 mm
Pozdrawiam

--
M3A1Scout Car
PAK40
SdKfz222
T34-76
M-16 Half Track

 
29-05-13 21:28  Odp: [N] Willys MB ''Jeep'' - WAK 4/2013
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

W sobotę obejrzałem sobie ten model i mam mieszane uczucia. Z jednej strony stopień odwzorowania jest wspaniały, ale z drugiej drukarnia dała po prostu plamę, bo kolor zieleni został chyba wzięty z kosmosu.

 
30-05-13 20:39  Odp: [N] Willys MB ''Jeep'' - WAK 4/2013
rs77   

odwiedzam regularnie Empik w Alfa Centrum w Gdańsku w poszukiwaniu Jeep'a i nie ma...

 
27-03-14 15:49  Odp: [N] Willys MB ''Jeep'' - WAK 4/2013
rs77   

Zacząłem właśnie sklejać Jeep'a.

Niestety natrafiłem na pewien problem, nie mam zielonego pojęcia co mam zrobić z częściami 5A i 5B. Część 5 to poprzeczka ramy, niestety nie znalazłem dobrego rysunku akurat tej poprzeczki..

Problem, na który natrafiłem próbując poskładać ramę do kupy może spowodować ze model pójdzie w śmietnik :(

Otóż złapałem szerokość ramy posługując się przednim zderzakiem (miejsca przyklejenia podłużnic do zderzaka jasno określone). Szybko okazało się że jeśli zachowam równoległość podłużnic to poprzeczka nr 12 ledwo co wystarcza na długość, tylny zderzak nr 7 jest przykrótki ale dałoby się go jeszcze złapać. Niestety poprzeczki w tylnej części ramy (nr 5, 6, 11) są jakby nie od tego modelu - za krótkie..

Post zmieniony (28-03-14 07:47)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024