FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 8Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
23-03-14 21:55  [R/G] Pantera Ausf.A,czyli powrót do przeszłości.STM 1:25
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Witam w nowej relacji.
Chciałam od razu podziękować Krystianowi,który to obdarował mnie tym modelem.Pełnia szczęścia trwała krótko,bo nieźle się nagimnastykowałam przy składaniu szkieletu.W wycinance nie ma ani jednego rysunku jak złożyć wannę.Poza tym wręgi są rozrysowane na prosto,czyli bez zakładek,i tym trudniej domyślić się jak je składać.Tak więc sklejałam sobie,a potem rwałam.Wannę trzeba składać tak,aby pasowało poszycie.Niestety mnie się ta sztuka nie udała,i musiałam docinać miejscami oklejki.Niektóre wręgi są za duże(przednia płyta pancerna),później okazuje się,że górna płyta ma luzy na styku z bocznymi płytami.Powyłaziły mi szpary na łączeniach,które zaszpachlowałam.Oklejka przedniej płyty pancernej jest dużo za krótka.No nic,jakoś to spasowałam,i Bogu dziękować,że maluję swoje modele,bo inaczej Pantera zasiliłaby lokalne wysypisko.




A to jest prawdziwa pantera,pilnująca koleżanki.


--

Post zmieniony (29-06-14 20:30)

 
23-03-14 22:11  Odp: (R) Pantera Ausf.A,czyli powrót do przeszłości.STM 1:25
Pyrrus 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 3
 

Atak tanków w Twoim wykonaniu ;-) Gorąco kibicuję

 
23-03-14 22:23  Odp: (R) Pantera Ausf.A,czyli powrót do przeszłości.STM 1:25
Qzek3 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 11


 - 9

Witaj Mróweczko. Czytając ile nerwów straciłaś już na samym początku przygody z tym modelem, a jednocześnie widząc cenę na okładce modelu jaką należało zapłacić za niego, to delikatnie bym k.......wował. No cóż ale podziwiam twoja wytrwałość i kunszt. Z całą pewnością będę stałym bywalcem relacji, z resztą jak i poprzednich. Pozdrawiam Qzek3 ;).

--

{Nie ma rzeczy nie możliwych do zrobienia. Należy tylko znaleźć sposób ich realizcji.}
pozdrowienia Qzek3.



 
23-03-14 22:55  Odp: (R) Pantera Ausf.A,czyli powrót do przeszłości.STM 1:25
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Ty tam Krystianowi nie dziękuj. Spytaj go raczej co mu złego zrobiłaś, że Cię tym modelem obdarował?
Wiedział skubany co robi ...

--
serwusik

 
24-03-14 00:03  Odp: (R) Pantera Ausf.A,czyli powrót do przeszłości.STM 1:25
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Mrówko, proszę zamień znacznik w teamcie na "R" w nawiasach kwadratowych. Liczniki zasobów nie reagują na nawiasy okrągłe.

pzdr,
k.

 
24-03-14 00:28  Odp: (R) Pantera Ausf.A,czyli powrót do przeszłości.STM 1:25
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Witam,
normalnie "fabryka" tanków. Szykuje się kolejny hicior. Hehe, jakbyś tak sklejała jeden model tygodniowo, to na kontrastowym portalu miałabyś wszystkie MT !
A tak na marginesie, ten numer w środku wanny to do Ciebie ?
Pozdro, Bohdan

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
24-03-14 09:46  Odp: [R] Pantera Ausf.A,czyli powrót do przeszłości.STM 1:25
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Az sie boje, co Ty teraz w zamian Krystianowi podarujesz :D Tradycyjnie zasiadam i podgladam...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
24-03-14 10:24  Odp: [R] Pantera Ausf.A,czyli powrót do przeszłości.STM 1:25
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Po tym co Zrobiłaś z Twardzielem,nie boję się o efekt końcowy. Podpatruję i podziwiam.

 
24-03-14 18:55  Odp: [R] Pantera Ausf.A,czyli powrót do przeszłości.STM 1:25
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Zasiadam. ;)

 
24-03-14 22:04  Odp: [R] Pantera Ausf.A,czyli powrót do przeszłości.STM 1:25
jhradca 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
 

O dalsze losy Pantery A jestem spokojny, będzie równie szczękoopadowa jak poprzednie kartontanki. Ale najbardziej podoba mi się Pantera B, super malowanie, świetne noktowizory i aparatura nasłuchowa i zapewne super pomruk bez metalicznego klekotu gąsek typowego dla wersji A.

Pozdrówka od Ramzesa i Stefy, ups... znaczy się od Tygrysa R i Pantery S ;-)

--
Wicher 1:100 cz.3 , Wicher 1:100 cz.2 , Wicher 1:100 cz.1

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 8Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024