FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
15-03-14 21:41  Odp: [G] Brytyjski ciągnik artyleryjski AEC Matador 1:25 Answer.
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Zanim wpisałem się Luzakowi, te same pytania na gg postawiłem Autorowi projektu, tym bardziej, że wspieram Mariusza często różnymi kwitkami.
Pewnie jak się zjawi to odpowie. Głos Marcina jest dla mnie pewną informacją, bo znam i cenię jego osiągnięcia. Była i jest przygotowana także postarzana wersja kamuflażu modelu Dorchestra, którą prowadził jako testową relację mój berliński Kolega Peter. Nie pamiętam by zgłaszał jakiś problem, zainteresowanych odsyłam do relacji, w pozostałe pyskówki nie mam ochoty się wdawać, bo nic nie wnoszą.
Edit: Link zamieszczony przez Halogena, pokazuje zdjęcia modelu sprzedawanego przez stronę internetową. Jest on w malowaniu jakie cyfrowo wykonał Peter na wersji "fabrycznej".

Post zmieniony (15-03-14 21:47)

 
15-03-14 21:56  Odp: [G] Brytyjski ciągnik artyleryjski AEC Matador 1:25 Answer.
rodrus 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Co za brzydal ! Oczywiście sam pojazd , bo model Super !

 
15-03-14 22:07  Odp: [G] Brytyjski ciągnik artyleryjski AEC Matador 1:25 Answer.
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Halogen
na szybko np. 76 to 2pamot
74 to 1pamot używający sextonów
itd.,itp.
45 to jak już pisałem 10PSK używający etatowo jako jedyny pułk w 1DP cromwelli.


--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
16-03-14 11:35  Odp: [G] Brytyjski ciągnik artyleryjski AEC Matador 1:25 Answer.
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Ale szkarada z tej ciężarówki.Błędy wypisali już koledzy,a mnie pozostaje pogratulować.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
16-03-14 13:45  Odp: [G] Brytyjski ciągnik artyleryjski AEC Matador 1:25 Answer.
ams 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 9
 

Demon,
Dorchester wyszedł w Świecie z Kartonu, http://shop.1-25saf.com/product_info.php?products_id=812

Brzydki jak dzika świnia, ale ładny :)


--
pzdr
-----------
ams



 
16-03-14 14:18  Odp: [G] Brytyjski ciągnik artyleryjski AEC Matador 1:25 Answer.
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Fajny zestawik z Matadorem. Thx ams.

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
16-03-14 14:46  Odp: [G] Brytyjski ciągnik artyleryjski AEC Matador 1:25 Answer.
DARECKI IV 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Halogen, ja myślę, w przeciwieństwie do ciebie :-)

 
29-07-14 18:29  Odp: [G] Brytyjski ciągnik artyleryjski AEC Matador 1:25 Answer.
Mariusz Kita 

Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 7


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 4

Witam
Dorchester wydany został także w "Swiecie z kartonu" http://www.swiatzkartonu.eu/index.php/sklep/product/view/5/13

--
M3A1Scout Car
PAK40
SdKfz222
T34-76
M-16 Half Track

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024