FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 
11-04-14 11:03  Odp: [Relacja/Galeria]Okręt podwodny projektu 877v, skala 1/400
tyg   

Ten okręt zawsze mi się podobał, więc jak zobaczyłem model na Ecard, to go sobie nabyłem. Nie interesuje mnie jednak budowa modelu okrętu klasy Kilo (nawet z eksperymentalnym napędem) lecz budowa modelu naszego Orła (w wycinance są części do tradycyjnego napędu). Czy da się to zrobić na bazie tej wycinanki, bez większych przeróbek? Odpowiedź pewnie dla wielu jest oczywista, ale moje doświadczenia z jednostkami podwodnymi ograniczają się do zanurzenia (właściwie zatopienia) kajaka podczas spływu Drawą oraz wydobycia go z dna (czyli w pewnym sensie wynurzenia) :)
Pozdrawiam
tyg

--

Post zmieniony (11-04-14 11:10)

 
11-04-14 13:09  Odp: [Relacja/Galeria]Okręt podwodny projektu 877v, skala 1/400
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Po prostu pomaluj go na czarno i jest ok.

Model ten ma jeden element nieco odbiegający od stanu faktycznego (ze względu na konieczności unifikacji dwóch różnych wersji), ale nikt do tej pory się nie zorientował i jest mało prawdopodobne by sprawa się wydała :)

--

Post zmieniony (11-04-14 13:10)

 
11-04-14 14:43  Odp: [Relacja/Galeria]Okręt podwodny projektu 877v, skala 1/400
tyg   

Dzięki za odpowiedź. Czyli prysnąć cały kadłub na czarno, a na kiosku spróbować namalować orła i 291. To chyba da się zrobić :)
Pozdrawiam
tyg

 
11-04-14 15:19  Odp: [Relacja/Galeria]Okręt podwodny projektu 877v, skala 1/400
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

A tego już nie zagwarantuję. Rozmiar tych oznaczeń jest na prawdę mikroskopijny.

--
imagination+extrapolation

 
11-04-14 21:23  Odp: [Relacja/Galeria]Okręt podwodny projektu 877v, skala 1/400
crolick 



Na Forum:
Galerie - 5
 

> Czyli prysnąć cały kadłub na czarno, a na kiosku spróbować namalować orła i 291
+ godło na przodzie kiosku :)

--

 
11-04-14 22:22  Odp: [Relacja/Galeria]Okręt podwodny projektu 877v, skala 1/400
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

W tej skali to będzie czerwony kleks :(

--
imagination+extrapolation

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024