FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
03-02-14 11:20  Odp: [Relacja] Pancernik S.M.S. Kronprinz 1:200
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

A owszem czytałem, choć dawno, przy rejestracji. Niech ci zatem będzie, że twe winy są tylko połowiczne;)

 
03-02-14 12:06  Odp: [Relacja] Pancernik S.M.S. Kronprinz 1:200
kubeksus 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 7
Galerie - 1
 

Skoro regulamin mówi: "Wyjątkiem jest obecność polskich znaków diakrytycznych (ogonków) - te nie są wymagane, lecz mile widziane, więc prosimy o używanie ich w miarę swoich możliwości". To nawet nie połowicznie;););)

--
Pozdrawiam,

Kuba
---------------------------------------------
Flota japońska:
Na morzu
MATSU | NAGATSUKI | KIJI | ISUZU | SBT | OTSU GATA | KAMIKAWA MARU

W stoczni
NOTORO | ZUIHO

 
03-02-14 14:10  Odp: [Relacja] Pancernik S.M.S. Kronprinz 1:200
dweler 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Kalafior napisał:

> Co do reflektorów, fajnie, ale jak takie diody wsadzisz do bulajów to ja tego nie widzę
> optymistycznie, światło LED jest zdecydowanie za jasne. A zmniejszenie napięciu tu nie nada panie.

Wydaje mi się, że nie chodzi tu o wsadzenie po jednej diodzie na każdy bulaj tylko wykombinowanie jakiś komór aby jedna dioda oświetlała ich większą ilość.

Post zmieniony (04-02-14 09:01)

 
03-02-14 14:31  Odp: [Relacja] Pancernik S.M.S. Kronprinz 1:200
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Zamiast bawić się w bajery, lepiej skupić się na jakości klejenia, co z tego że świeci, jak reszta już nie błyszczy, chyba że chcesz odwrócić uwagę.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
03-02-14 14:43  Odp: [Relacja] Pancernik S.M.S. Kronprinz 1:200
Laska z Polski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

a no właśnie. rozmowy o regulaminach i spinanie się jest dobre dla "służbistów". My natomiast jesteśmy tu po to żeby się relaksować:-)
Zatem do dzieła...

betonowe koła ratunkowe:-)

dalszy ciąg prac nad nadbudówką:-) drabinki zrobione z żyłki wędkarskiej:-) patent podpatrzony właśnie na tym forum:-)
dziękuje za konstruktywną krytykę ZbiG i Stary. Właśnie poprawiłem te kwadratowe okna na górnej nadbudówce bo rzeczywiście wyglądały słabo...ogólnie całą tą "budę" na górze zrobiłem sam bo w planach chyba o niej zapomnieli:-(
Dalej mam natomiast problem z okrągłymi oknami...jak się je robi? widziałem w innych modelach takie fajne otoczki z drucików ale nie wiem czy to można kupić czy to się samemu robi? szukałem na forach ale nic nie znalazłem...

a tu fotki wcześniejszego modelu...klejony dawno temu i po nim już nic nie kleiłem, Parę lat przerwy aż do teraz.




A ha!!! Na zdjęciach nie ma już samolociku na dziobie:-( A on był najładniejszy w całym modelu...przynajmniej tak mi się wydawało:-)
--

Post zmieniony (03-02-14 20:03)

 
03-02-14 15:28  Odp: [Relacja] Pancernik S.M.S. Kronprinz 1:200
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Hmm... Regulamin jest po to, zeby go przestrzegac, a ten "sluzbista", ktory sie czepia, prosi drugi i ostatni raz o dostosowanie sie do poprzedniej prosby. Tego postu i pewnie paru innych by nie bylo, gdyby autor tego watku zastosowal sie do poprzedniej prosby... Z calym szacunkiem, ale nie jestem zadnym policjantem, zeby tu kogos scigac z mandatami za wykroczenia, ale skoro logujesz sie tutaj i akceptujesz regulamin, to wypada sie do niego stosowac, a nie traktowac moderatora jako zlo konieczne. Potem wychodzi, ze moderatorzy to banda zlosnikow, co chyba dla wlasnej przyjemnosci zamykaja watki...

Moja uwaga odnosnie modelu - faktycznie z daleka sprawia wrazenie. Natomiast z bliska widac sporo niedokladnosci spasowania, jak na ostatniej fotce - gdzie schodza sie krawedzie nadbudowki. Ale wszystko przed Toba, nie od razu Rzym zbudowano...

P.S. Na tych zdjeciach to w sumie i tak niewiele widac, bo sa koszmarnie male... A i fotosik zasypuje stekiem reklam - TUTAJ jest instrukcja jak wstawic fotki bez reklam...

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
04-02-14 09:13  Odp: [Relacja] Pancernik S.M.S. Kronprinz 1:200
dweler 



Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 


Tu masz jak ja robiłem bulaje, od ok. 5 minuty



Jedziesz dalej, jak ma świecić to niech świeci, nikt Ci nie zabroni :)

 
04-02-14 13:21  Odp: [Relacja] Pancernik S.M.S. Kronprinz 1:200
Laska z Polski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

dzięki kolego:-) Ty to masz patenty!!!

--właśnie zrobiłem te bulaje i wyszły super:-)

tylko teraz tak... na niektórych zdjęciach modeli widziałem ze drucik jest miedziany( nie pomalowany) a na innych zamalowany pod kolor kamuflażu... jak to ma być poprawnie? było to malowane w rzeczywistości?
co proponujesz????

Post zmieniony (04-02-14 21:35)

 
06-02-14 17:10  Odp: [Relacja] Pancernik S.M.S. Kronprinz 1:200
Laska z Polski 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 



[/URL[URL=http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=704e7ad1fe4aed18]

Pierwsze większe przymiarki...

--

Post zmieniony (06-02-14 17:19)

 
06-02-14 17:33  Odp: [Relacja] Pancernik S.M.S. Kronprinz 1:200
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Fajnie świeci, ale w nocy na mostku światło ...
Pzdr

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024