FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 
22-01-14 19:08  Odp: [Relacja]Okręt podwodny typu Kobben, skala 1/400.
kolighyt 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 41


 - 38

Bardzo ładnie wyszło:) Ja bym się skalą nie przejmował. Przecież jeśli model będzie dostępny w formie elektronicznej to będzie w skali, w jakiej sobie ktoś wydrukuje.

--
W budowie: Rolls-Royce Pattern Mk.I 1920
Projekt: Fokker DVII, Nieuport 11, Albatros CIII, SSW DIII/IV, Boeing 40B-4, Udet U-12 Flamingo

 
22-01-14 19:25  Odp: [Relacja]Okręt podwodny typu Kobben, skala 1/400.
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

@kari
nie widać szczegółów, bo ich nie ma, a model jest czarny bo zazwyczaj takie są OP.
Na pozostałe pytania odpowiedź jest 2xnie:)

Modele będą przedstawiały dany typ, a nie daną jednostkę.

@kolighyt
Wtedy model będzie raczej modelem "blokowym". Większy model wymaga innej konstrukcji oraz rozkładu poszycia.

--
imagination+extrapolation

 
22-01-14 20:13  Odp: [Relacja]Okręt podwodny typu Kobben, skala 1/400.
kari   

Agzaim Bar Tholo, zasadniczo z tą czernią to może i masz rację; wprawdzie czarny to czarny, tylko jak zapewne widziałeś te jednostki w realu nie są czarne, ... raczej antracytowe lub o barwie bardzo ciemnej szarości:
http://www.defence24.pl/uploads/images/eb15468aa01e107971424ef7ed64ba9d.jpeg
... stąd stwierdzenie braku widocznych szczegółów. ... zresztą, ... pojęcie czerni jest pojęciem względnym ;-)
-----------------------------------------------------------------------------------

 
22-01-14 20:42  Odp: [Relacja]Okręt podwodny typu Kobben, skala 1/400.
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Kari, proszę... przecież sam możesz znaleźć foto, gdzie okręt jest w głębokiej czerni.

Jeśli nie, to sprawdź to:




Jaki wniosek z powyższego?

Post zmieniony (22-01-14 20:50)

 
22-01-14 21:53  Odp: [Relacja]Okręt podwodny typu Kobben, skala 1/400.
kari   

... że, za kolor (czarny?) odpowiedzialna jest pogoda, nasłonecznienie, woda, ujęcie foto, nastawy aparatu, i pewnie coś tam jeszcze ... ;-)
--------------------------------------------------------------------------

 
23-01-14 07:26  Odp: [Relacja]Okręt podwodny typu Kobben, skala 1/400.
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

Bardzo dobrze, ocena pięć.

--
imagination+extrapolation

 
23-01-14 14:12  Odp: [Relacja]Okręt podwodny typu Kobben, skala 1/400.
pieczarek   

Gratuluje ukonczenia projetu pilotarzowego! I jeszcze raz napisze, ze sie bardzo ciesze z wyboru skali dla nowych projektow :)

--
pozdrawiam Kuba

 
24-01-14 20:10  Odp: [Relacja]Okręt podwodny typu Kobben, skala 1/400.
crolick 



Na Forum:
Galerie - 5
 

No - wreszcie model w prawilnej skali!! :D

ABT - jakie dalsze plany konstruktorskie? Może WARSZAWA (III) oraz SŁAWNY? Poza tymi dwoma mam już całość polskich niszczycieli, więc chętnie bym przytulił 2 powyższe modele ;)

--

 
24-01-14 20:21  Odp: [Relacja]Okręt podwodny typu Kobben, skala 1/400.
Agzaim Bar Tholo 



Na Forum:
Relacje z galerią - 22
Galerie - 4
 

crolick, na KW szczegółowo rozpisałem swoje plany. Ciągnie mnie do nawodnych (mam i materiały na pr. 61MP, zamiast Sławnego proponuję Sławę), ale najpierw chciałbym zbudować kolekcję współczesnych OP i AOP. A jest tego mnogo:)

--
imagination+extrapolation

 
25-01-14 11:40  Odp: [Relacja]Okręt podwodny typu Kobben, skala 1/400.
crolick 



Na Forum:
Galerie - 5
 

Ja nie do końca kumaty - KW?

Ale SŁAWĘ projektu 1164 czy uważasz, że nie byłoby ORP SŁAWNY tylko ORP SŁAWA? ;)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 4Strony:  <=  <-  1  2  3  4  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024