FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
01-02-14 22:37  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Szkoda że tutaj trzeba tylko pisać o polskich wydawnictwach. Przecież można zrobić tak że kto wiem o jakiejś nowości czy zapowiedzi pisać w kolejnych postach, a jedynie pierwszy post dotyczył by tylko polskich wydawców.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
01-02-14 23:04  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Szkoda to jest taka, że po kilku latach istnienia tego tematu na 2 forach dalej jęczycie, ze nie można tu wpisywać zagranicznych nowych i zapowiadanych modeli -no nie można bo ja tego sobie nie życzę i dobitnie o tym napisałem, a jak ktoś tego nie czyta co napisałem to niech sobie otworzy stronę o numerze 1 i zobaczy, czy tam jest wpisany przez 31 dni roku 2014 jakiś model wydany w innym kraju niż POLSKA - jest - no nie jest co bez słowa tłumaczenia oznacza, że to temat o modelach wydanych w Polsce.
Bardzo przepraszam, ale nic do nazwy tematu nie będę dopisywał bo komuś się nie chce logicznie pomyśleć lub co gorsza robi dym bo mu temat nie pasuje z tych czy innych względów.

http://www.youtube.com/watch?v=Ki1oTy0e4Bk

 
01-02-14 23:54  Odp: Nowości / zapowiedzi - rok 2014 (polskie wydawnictwa)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Halogen napisał:

> Szkoda to jest taka, że po kilku latach istnienia tego tematu na 2 forach dalej jęczycie, ze nie
> można tu wpisywać zagranicznych nowych i zapowiadanych modeli -no nie można bo ja tego sobie nie
> życzę i dobitnie o tym napisałem, a jak ktoś tego nie czyta co napisałem to niech sobie otworzy
> stronę o numerze 1 i zobaczy, czy tam jest wpisany przez 31 dni roku 2014 jakiś model wydany w
> innym kraju niż POLSKA - jest - no nie jest co bez słowa tłumaczenia oznacza, że to temat o modelach
> wydanych w Polsce.
> Bardzo przepraszam, ale nic do nazwy tematu nie będę dopisywał bo komuś się nie chce logicznie
> pomyśleć lub co gorsza robi dym bo mu temat nie pasuje z tych czy innych względów.
>

W takim razie ja to zrobię za Ciebie.

k.

 
02-02-14 10:04  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Konradus to,aby już nikt nie miał wątpliwości o czym jest ten temat proponuję usunąć z tematu wpisy o zagranicznych modelach bo znowu ktoś zrobi dym pisząc - jak to jest temat jest o polskich modelach,a ludzie piszą o zagranicznych : )
Jakby tak przypadkiem udało się podwiesić ten temat na górze strony to bym z góry podziękował, ale jak nie to nie ma z tym termedii - napisany jest wielkimi literami - sie znajdzie : )

 
02-02-14 10:19  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
konradus 
satrapa ;>




W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Halogen napisał:

> Konradus to,aby już nikt nie miał wątpliwości o czym jest ten temat proponuję usunąć z tematu wpisy
> o zagranicznych modelach bo znowu ktoś zrobi dym pisząc - jak to jest temat jest o polskich
> modelach,a ludzie piszą o zagranicznych : )
> Jakby tak przypadkiem udało się podwiesić ten temat na górze strony to bym z góry podziękował, ale
> jak nie to nie ma z tym termedii - napisany jest wielkimi literami - sie znajdzie : )

Proszę, zmień temat pierwszego wpisu tak jak ja to wczoraj zrobiłem. Po co się ze mną drażnisz.. :)

 
02-02-14 10:36  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Słuchaj Konrad w momencie , gdy temat jest napisany wielkimi literami a nie jest podwieszony na górze to łatwiej mi go znaleźć na stronie głównej, podobnie jak z tematem KARTONOWE INSPIRACJE - jakie drażnienie ?
Na forum jest wiele tematów źle opisanych np temat o F-16 szakula 1983, nawet znaczniki do tematów są różnorodnie pisane więc skąd nagle problem z wielością liter ?
KARTONOWE DINOZAURY jest tematem ,który łatwo odnaleźć na stronie HP bo jest tam mało wpisów, a jest tak napisany jak jest : )

Post zmieniony (02-02-14 10:42)

 
02-02-14 10:59  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

Tak sobie przejrzałem kilka (kilkanaście ?) wpisów w tym wątku i widzę, że dyskusja przeradza się w czysto akademicką, pełną inwektyw, obrażania, wytykania błędów i potknięć. Jestem rozczarowany, bo postrzegałem to środowisko, a już szczególnie CK (Czarodziejów Kartonu) za mocno zintegrowane i serdeczne w swoim kręgu. A tu takie kwiatki. A fe...

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
02-02-14 11:01  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
DARECKI IV 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Halogenku, nie przeginaj, zaczynasz robić błoto na forum, ja rozumiem ze internet to całe twoje życie i nic innego nie potrafisz tylko w nim siedzieć, ale nie podobają mi się twoje uwagi odnośnie modeli i autorów, sklej coś a wtedy pisz na temat.
Przypuszczam że nawet w życiu nożyczek nie miałeś w ręku a piszesz wręcz recenzje na temat modeli jeszcze nie wydanych , czy ty masz pojęcie o modelarstwie ?
To samo w tutejszym temacie, dopiero admin musiał zmienić twój tytuł bo napisałeś źle i jeszcze wmawiasz innym ze napisane jak wół w 1 wpisie, a powiedz mi kto czyta cały temat za każdym razem od początku ?.
Ja przeczytałem raz i teraz patrzę na bierzące wpisy i np nie wiem co tam później nabazgrałeś we wpisie nr 1 .
Weź idź do parku, w miasto walnij se browka (jeśli jesteś pełnoletni - a co do tego to mam wątpliwości ! ) , odpocznij i sklej coś choć by tarpana z tego tematu, abyś miał pojęcie o czym piszesz !!
Teoretyków mamy dość w kraju i dla tego jest jak jest.

 
02-02-14 11:20  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Greg77   

Darecki - Halogen zaprojektował np. Dragon Wagona. Uśmiałem się po Twoim wpisie:D:D:D

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
02-02-14 11:45  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
DARECKI IV 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Greg77, smiej się dalej, ja nic o tym nie wiem .
To nie zmienia mojej opinii o Halogenie, tym bardziej kiedy spojrzałem gdzie został wydany ten dragowagon.
Teraz wiem z kim mam do czynienia i skąd te ciągłe uwagi odnośnie modeli innych wydawnictw.
Pozdrawiam :-)

Post zmieniony (02-02-14 11:48)

 
02-02-14 11:54  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
donmarianos   

Przepraszam za wpis ale nie wytrzymałem. Przebywam poza Nasza kochana Polską i wzajemne obrzucanie się jadem nawet na forum kartonowym pokazuje nasza narodową wadę tzw "polaczkowatość". Wiem że ten wpis będzie usunięty, ale czemu takich spraw nie załatwia się na PW? Po co każdy ma widzieć wzajemne zawiści?

 
02-02-14 12:06  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Jak pisałem wyżej. Nie widzę problemów aby w kolejnych postach pisać o modelach polskich i zagranicznych wydanych 2014, a pierwszy post traktować do dla wydawnictw polskich. Bo rozumiem że może być to problem z weryfikacją i dostępnością wydanych modeli zagranicznych.
Jeszcze dojdzie do tego, że nie będą tutaj wypisywane modele zagranicznych projektantów, których modele zostaną lub zostały wydane w polskich wydawnictwach (np: PAK T-50-1 z Orlika).
Ja tak jak DARECKI, przeglądam ostatnie wpisy.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
02-02-14 13:41  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Ludzie, czy wy naprawdę jesteście tak uparci jak kozły ?
Jeden, założyciel wątku uparł się, że zapowiedzi mają dotyczyć tylko polskich wydawnictw. Miał prawo, jego wątek, on decyduje więc nie nawracajcie go na siłę, omijajcie to miejsce, bojkotujcie go przy piwie, nie wymawiajcie jego imienia, ale przestańcie w kółko na siłę próbować go reformować.
Zaraz ktoś zrobi doktorat, z wykresami co było w pierwszym, co drugim i w kolejnych postach, o której pierwszy raz zostało wniesione zastrzeżenie o wyłącznie polskich wydawnictwach, dlaczego tak późno, dlaczego nie w pierwszym wpisie, co jeszcze można w wątku poprawić, komu przywalić , kogo olać i co by tu jeszcze namieszać.

DOŚĆ.

Wszelkie kolejne wpisy nie dotyczące tematu, sprecyzowanego przez Konrada, będę wywalał. Mam w głębokim poważaniu, czy ktoś to nazwie cenzurą, dyktaturą, zamordyzmem, ale nie pozwolę, dopóki mam takie uprawnienia, do robienia bagna z Forum.

Do autora wątku - na Konradusie stąpasz po coraz cieńszej linie.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
02-02-14 13:47  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Dzięki Ci Rajkub ! Kilka nowości, drugie tyle zapowiedzi i 12 stron...O niczym.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
09-02-14 15:21  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Od 29 stycznia,czyli ostatniego mojego wpisu o nowych modelach pojawiło się kilka następnych zapowiedzi i tak :
Wydawnictwo GPM anonsuje konkretny już termin ukazania się HMS Lion oraz zapowiada dwa radzieckie okręty podwodne - K-335 Gepard, Akuła III oraz K- 278 Komsomolec class 685 Plawnik.
Do działu pojazdy śmiało można dopisać zapowiedź radzieckiego działa samobieżnego ASU-85 używanego przez wojska powietrzno - desantowe, model można wykonać w dwóch wersjach - polskiej i radzieckiej. Autorem jest Michał Rafalski.
Kolejnym zapowiadanym modelem z tego wydawnictwa jest radziecki samolot bombowy Tu-16 Badger.

Kolejnym wydawnictwem zapowiadającym kilka modeli jest - " Wektor " Stanisława Śliwińskiego - mamy tu w ofercie zestaw prostych modeli dla dzieci w postaci samochodu osobowego Fiat 126p w dwóch kolorach, tego samego pojazdu, ale tym razem w wersji Policja i Straż Pożarna oraz samochodu terenowego Łada Niva wersja Straż Leśna i Policja. Wszystkie modele w skali 1 :32.
Kolejna propozycja tego autora to również model pojazdu w skali 1 : 32, ale troszkę bardziej skomplikowany, a mianowicie śmieciarka w barwach firmy Remondis - MAN TGS 28.320.
Ostatni model z tego seta to samolot Bellanca J-300 Specjal - coś bez uzbrojenia, temat mniej znany wiec tym bardziej atrakcyjny.

Ostatnim modelem, zapowiadanym w minionym tygodniu jest samochód ciężarowy Ził 157 z rakietą SA 2 - model ten wreszcie wyda wydawnictwo Angraf Model.
Swoją droga dziwne, że wydawnictwo Orlik , które w 2009 roku wydało Ziła 157 K w wersji skrzyniowej nie poszło za ciosem i nie wydało swojego opracowania tego zestawu, ale to już w tej chwili nie ma znaczenia.

Post zmieniony (09-02-14 15:29)

 
09-02-14 17:36  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Powiem tak , takich zawodniczych modeli nie da się za dużo zrobić w ciągu roku. Górka modeli naprzyklad mi narosła i niestety muszę zakręcić skup następnych . Mamy w modelarstwie kartonowym klasyczny kapitalistyczny kryzys nadprodukcji. Mi już więcej nie sprzedadzą, nawet jak by kolejne modele nawet i same jeżdziły czy latały po sklejeniu.

 
09-02-14 20:21  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Brawo Jasiu : )

 
09-02-14 22:13  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
barakuda   

Nie wiem czy już było
W broszurce GPM-u widnieją jeszcze zapowiedzi :
USS Californi (1940)
Japońskie okręty podwodne I-401 ( 1:100) I-402(1:200)
IJN Taiho
IJN Yahagi
morser 18 kal 17cm

--
"Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię"

 
11-02-14 18:07  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Orlik wypuszcza 2 fajne nowości.

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
11-02-14 18:23  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Fajnie Konradoo... Nie mozna bylo od razu napisac jakie? Ale po co...
Zapowiadane sa ciagnik FAMO, prezentowany jakis czas temu na naszym forum i PzKpfw I Ausf.A.

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
11-02-14 20:00  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

I kolejny secik nowych modeli z trzciny... tzn z kartonu . I tak wydawnictwo Świat Z Kartonu proponuje model Trzcinowca Egipskiego w czołgowej skali 1 : 25 - powstawanie tego niebanalnego modelu mogliśmy z przyjemnością oglądać na forum , śmiało można to skleić w okolicach września i podarować znajomym jako pamiątkę z wakacji w Egipcie : )

Wydawnictwo Orlik zapowiada kolejny pojazd niemiecki tym razem jest to PzKpfw I Ausf. A https://www.facebook.com/photo.php?fbid=607166966026569&set=pcb.607167109359888&type=1&theater na obraz i podobieństwo PzKpfw. I Ausf A z wydawnictwa Answer - jest wybór - jest : )
Drugim pojazdem jest również niemiecki, ale ciągnik o znajomej nazwie FAMO Rubezahl https://www.facebook.com/photo.php?fbid=607166876026578&set=pcb.607167109359888&type=1&theaterI jest to kolejna ciekawa i oryginalna propozycja do sklejania w sam raz, aby postawić FAMO obok japońskiego Komatsu.

Post zmieniony (11-02-14 20:03)

 
11-02-14 21:57  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

Model ciągnika już gotowy:
http://www.ztslublin.pl/wystawy/stalowa-wola-2014/stalowa-wola-2014-16327.html

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 
12-02-14 14:03  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
cyrylus 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Relacje z galerią - 1
Galerie - 7
 

Panzer jedynka z wnętrzem! Chcę go mieć! Kiedy będzie w sprzedaży?
...Jeszcze mi Panzera dwójkę z wnętrzem zróbcie... :)

 
12-02-14 14:17  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

A wak zapowiada modele z serii 1:50. Między innymi samoloty odrzutowe II Wojny Światowej, oraz z wojny polsko-bolszewickiej.
Zapowiedzi podane są w najnowszym numerze 1/2014

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
12-02-14 18:37  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Bizon 6 stycznia pisałem tu o tych zapowiedziach, ale dobrze, że przypominasz : )

 
12-02-14 19:07  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Greg77   

14. PzKpfw I Ausf A ---- ANSWER ---- [ z ]
To jest żadna zapowiedź - mam model od grudnia zeszłego roku. Teraz tylko na Empiki go rzucą.

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
12-02-14 19:27  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Ja "Jedynkę" miałem już wcześniej, bo od września.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
12-02-14 20:19  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jasne - zapowiedź PzKpfw I Ausf A pojawiła się na stronie Answera w sierpniu 2013 roku, ale jak wiadomo w przypadku tej firmy nigdy nie wiadomo kiedy model rzeczywiście się pojawi w sprzedaży vide Żuk A 07 zapowiadany w czerwcu 2013 roku na stronie wydawnictwa, że pojawi się w drugiej połowie 2013 roku - jak wiadomo do dzisiaj modelu niet.
Nie ma problemu robię korektę i wykreślam ten model z tegorocznego spisu.

 
12-02-14 20:20  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Halogenie drogi, wiadomo kiedy trafia do sprzedaży - bo jest wprowadzony na sklep jako produkt.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
12-02-14 20:29  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Dobra będę zaglądał do sklepu... może coś kupię : )
Co jakiś czas robię remanent w spisie i koryguję co jest jeszcze zapowiedzią a co już wydane... jeszcze tego w tym roku nie robiłem : )

 
12-02-14 20:39  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Paweł/Fisk78 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 1

Gdzie kiedy Panzer I z wnętrzem ? Czyżby znany wydawca jednak zdecydował się wydać projekt .Ploty i inne takie z samych ust wydawcy potwierdzały ze projekt takowy jest .Tylko jego pytanie kto mu kupi z taka ilością drobnicy (prawie 700 części ) . Ja kupię .

 
12-02-14 21:05  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Greg77   

Orlikowego Panzera I kupię 2 szt. choć mam tego z Answera. Kupiłbym też ausf. B i Befehlswagen.

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
12-02-14 21:14  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Paweł/Fisk78 

Na Forum:
Galerie - 3


 - 1

Już znalazłem.Tak to jest jak się jest tylko na tym forum :) I tak zostaje :) A za wcześniejszy projekt M .Sobla z 2000 roku dałem 3,89 zł 4/2000 Super Model Dokumentacje Kartonowe hi hi

Post zmieniony (12-02-14 22:28)

 
13-02-14 20:11  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

W Wellingtonie z zeszłego roku z Answera była zapowiedz bombowca z I wojny , Caproni. Ja wszystko rozumiem że wydawca może sobie wydawać co mu sie podoba, ale kiedyś Answer wydawał pełno bardzo fajnych samolotów. A teraz dominują miażdząco pojazdy. Pierwsze pojazdy z kartonu robi się niezbyt szybko, i po kupieniu kilku/nastu więcej się nie kupuje bo ciekawe kiedy to skleic. Przydałoby sie więcej samolotów , dotyczy to wszystkich wydawawnictw.

 
13-02-14 21:18  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Taki Caproni http://www.wwi-models.org/Images/Wheeler/Italian/CaproniCa3/index.html, czy taki http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/e/e9/Caproni_ca5.jpg ?

 
14-02-14 17:53  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
ABC 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 23
 

Ten zapowiedziany Caproni to nie najwiekszy typ bombowca tej firmy , ale i tak przyzwoitych rozmiarów model.

 
15-02-14 21:59  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Wydawnictwo Answer rzuca na wygłodzony empikowy rynek modeli kartonowych kolejne projekty pod postacią niemieckiej ciężarówki Henschel 33 D1 autorstwa Mariusza Kity - model ten był anonsowany w zeszłym roku, czy był w 2013 roku w sklepie firmowym - zaraz sprawdzę : )
Drugi model to niemiecka armata Flak 18 http://www.answer.pl/
Jak w skali 1 : 33 - jak w skali 1 : 25 : )
Lubię Flaki szczególnie w takiej kompozycji http://hobby-model.pl/8-8cm-flak-18-selbstfahrlafette-niemieckie-dzialo-przeciwlotnicze.html

Post zmieniony (15-02-14 22:04)

 
15-02-14 22:06  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Ja tylko dodam, że opracowanie tej armaty należy do bardzo szczegółowych.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
15-02-14 22:15  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Answerku kochany to jak to z tą skalą jest - wiem 2 złota w jeden dzień to i skale mogą się pomylić : )
To jedna rzecz - druga to rzeknijcie może o którego bombowca ? Caproni chodzi ?
Trzecia to kiedy będzie to wozidło do Flaka 18 : ) ?
Czwarta - rzućcie no w końcu tego Abramka na rynek bo lud mimo igrzysk spragniony czeka : )

Post zmieniony (15-02-14 22:17)

 
15-02-14 22:28  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Zapowiada się ciekawie. Kiedy i jakie dodatki będą do zaprezentowanych henschla i flaka?

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
15-02-14 22:51  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Dziś pojawiły się nowe miary czasu , ponieważ miara upływu czasu - " pod koniec stycznia " już się zdeaktualizowała, więc teraz mamy takie :
1 Bródka - 0, 003 sek
1 Answer - 4 - 5 tygodni
2 Answery - 9 - 10 tygodni : )

Jakby co to jest posag Lusi... tzn pomysł na inne wcielenie ciężarówki Henschla http://www.network54.com/Forum/110741/thread/1321781885/1321984265/Henschel+D33+fuel+tank+truck+-+ICM+%2B+scratch+-+1-35

Post zmieniony (15-02-14 22:52)

 
16-02-14 00:19  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Razem z modelami dostępne będą tradycyjnie zestawy laserowe. Skala oczywiście 25.
A Caproni to Ca.3. Będzie ;-)

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
16-02-14 01:02  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Halogen przestań pić albo zmień dealera bo daleko tak dalej nie zajedziesz :)

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
16-02-14 08:58  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Kofi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Halogenku, ale to nie tylko Answer ma problem z "końcem stycznia". Twoi ulubieńcy również

--

Post zmieniony (16-02-14 09:00)

 
16-02-14 09:38  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Henschel z Flakiem - zacny zestaw "do ciągania". Dla przeciwwagi przydałby się M4+Long Tom...

--

Post zmieniony (16-02-14 09:38)

 
16-02-14 10:10  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ja nie mogę - jakim trzeba być mało inteligentnym człowiekiem, aby to co napisałem wczoraj o 22:51 traktować jako jakikolwiek przytyk w stosunku do wydawnictwa Answer - jak można nie skumać, że to żart nawiązujący do ostatnich wydarzeń sportowych ?!

Konradoo i Kofi jak długo wasza obecność na forum będzie sprowadzał się do takich wypowiedzi jak te ostatnie i dlaczego nikomu to nie przeszkadza ?


Super,że to Caproni Ca.3, oto on w całej okazałości http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/b/bd/Caproni_CA.3_2009-06-06.jpg

 
16-02-14 10:44  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Tak długo jak twoja obecność będzie sprowadzała się do wypowiedzi jak twoje ostatnie, szkoda że jesteś odważny tylko za ekranem monitora.

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
16-02-14 10:47  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

PzKpfw I ausf. A z Orlika już do kupienia za 50 zł, oraz Famo Rubezahl za 35 zł.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
16-02-14 10:58  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Famo Rubezahl opracowanie modelu: Piotr Jamer, ktoś może coś wiecej powiedzieć o autorze??

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
16-02-14 11:45  Odp: NOWOŚCI / ZAPOWIEDZI - ROK 2014 (polskie wydawnictwa)
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Konradoo przepraszam bardzo, a niby na czym polega twoja " odwaga ", że sobie dopisałeś kolejną śmieszną sentencję, że chowasz się za nickiem , że sobie wstawiłeś rysuneczek o trollach ,a sam nim jesteś przez fakt, że nie jesteś nawet w stanie skumać prostego tekstu napisanego z przymrużeniem oka, bo zostałeś poklepany po pleckach przez wydawcę modeli kartonowych - leć szybciutko na inne forum bo tam " szkalują" model, który broniłeś jak niepodległości, a w tym temacie więcej się nie wpisuj bo nie masz nic sensownego do powiedzenia.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 6Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024