FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 15Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 
06-01-14 21:10  Odp: [R] F-86E Sabre (1:33)
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

We wnękach hamulców coś jeszcze będzie, czy zostanie ta nieciekawa i brzydka "płaska" grafika wszystkich wnętrzości?

 
06-01-14 21:18  Odp: [R] F-86E Sabre (1:33)
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Mi się bardzo podoba wydruk, Łukasz na czym to drukujesz? Masz jakiś specjalny sprzęt i papier?
Skoro śmigło to obstawiam następne Skyrider, pasuje epoką do tego co ostatnio robisz.
Grafika we wnękach też uważam, że trochę słaba. Jak już otwierasz wnęki hamulców to warto byłoby coś dodać, bo inaczej mija się to z celem. To samo będzie się tyczyć uzbrojenia z przodu.
Trzymam kciuki idzie świetnie!

 
06-01-14 21:51  Odp: [R] F-86E Sabre (1:33)
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Przecież Łukasz robi ze śmigłem , tylko zamontowanym z tyłu , nawet jest relacja .

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
06-01-14 22:18  Odp: [R] F-86E Sabre (1:33)
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Rowin - kwestie druku rozwiązuje urządzenie wielofunkcyjne Brother LC 985. Nie wymieniłbym go na nic innego;-) Karton zamawiam zawsze w drukarni w dużych ilościach, gramatura 200-220. Po wydruku karton zabezpieczam lakierem w sprayu Deco Color.
Co do "drobnicy" - nie przewidywałem jej w takiej ilości, wychodząc z założenia że każdy z nas modelarzy ma swoje upodobania i poprzerabia co będzie chciał po swojemu. Ale skoro się upieracie - dorobię kilka elementów więcej do tych hamulców.
Skyraider? Bardzo chętnie, ale... ja już na niego swoje "pięć minut" wykorzystałem, no chyba, że będzie mi darowane;-)))
pozdrawiam,
Łukasz

--

 
06-01-14 23:11  Odp: [R] F-86E Sabre (1:33)
PiterATS 

Na Forum:
Relacje z galerią - 6
Galerie - 10
 

Najlepiej będzie, jak bebechy wnęk hamulców zaprojektujesz jako elementy dodatkowe, do waloryzacji tego detalu. Wtedy wszyscy będą zadowoleni :)

 
07-01-14 09:36  Odp: [R] F-86E Sabre (1:33)
FloggerB   

Popieram wielowariantowość opracowań

 
07-01-14 12:17  Odp: [R] F-86E Sabre (1:33)
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

Łukasz, pamiętaj że obiecałeś mi możliwość wykonania wysuniętych slotów. Teraz już nie masz wyjścia :)

--
https://www.facebook.com/Card-Models-By-Maciej-Lach-848667298662956/

 
07-01-14 15:24  Odp: [R] F-86E Sabre (1:33)
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3



Post zmieniony (07-01-14 22:03)

 
07-01-14 19:22  Odp: [R] F-86E Sabre (1:33)
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Cycki są trzy ładne cyferki również obietnica dwóch stopni detalizacji również. To dobre rzeczy. Przydało by się jeszcze dorobić nieco szkieletu obejmującego wnęki hamulców aerodynamicznych i przekształcającego się w szkielet statecznika pionowego jednoznacznie określający jego położenie względem kadłuba. Ostatni segment mógłby mieć łączenie u góry (ukryty pod statecznikiem). A skrzydełka to na takim samotnym i delikatnym dźwigarku?

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
07-01-14 21:15  Odp: [R] F-86E Sabre (1:33)
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Wojtek - damy radę!

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 7 z 15Strony:  <=  <-  5  6  7  8  9  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024