FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 15Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15 
27-02-14 09:59  Odp: [R/G] F-86E-5 Sabre (1:33)
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Irek - to ja dziękuję za pomoc. Również cierpliwie czekam na wydanie.

--

 
27-02-14 15:46  Odp: [R/G] F-86E-5 Sabre (1:33)
laszlik 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 4
 

Gratuluje ukonczenia. Model naprawde ladny. Milo mi ze dales sie namowic na sloty, ale to ze powstaly to nie moja Tylko Twoja zasluga.
Jezeli model tak jak mowisz bedzie wydany w kolorze srebrnym to tylko podwyzszy jego estetyke.
Nalezaloby tylko jeszcze dobrze dobrac kolory. Granatowe tlo gwiazd USAF jest stanowczo za jasne i chyba zolty tez moglby byc glebszy.
Dobrze dopilnuj wydawcy a bedzie model pierwszoklasny.
Pozatym pozostali juz powiedzieli wlasciwie wszystko co do jakosci opracowania.
Zostawiles sporo miejsca do popisu dla bestii, o kogokolwiek tu chodzilo, ale dzieki temu trafisz do szerszego grona odbiorcow.
Pozdro Szefie!
Gud dziab!

--
https://www.facebook.com/Card-Models-By-Maciej-Lach-848667298662956/

 
27-02-14 16:58  Odp: [R/G] F-86E-5 Sabre (1:33)
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Nie wiem czy chwalić czy nie, bo zależy to od tego czy uda mi się wydziadować jeden niepełnowartościowy egzemplarz z podpisem autora, chyba nazywa się autorski.
;-)

ps. Wygląda całkiem apetycznie (patrz wyżej), teraz niech tylko drukarnia się odpowiednio spisze bo jak nie to będzie największe rozczarowanie pierwszego kwartału 2014 roku...

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
27-02-14 21:07  Odp: [R/G] F-86E-5 Sabre (1:33)
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Wojtek...

uda się;-))

--

 
27-02-14 22:39  Odp: [R/G] F-86E-5 Sabre (1:33)
Łosiu 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Szczęściarz ....

Zawsze chciałem mieć w kolekcji tylko jedną rurę (Lightning). Potem doszła druga fajna, ale powiedziałem sobie że to ostatnia (F-84), ale kurna tym Sabrem to przebyłeś wszystko, pewnie już wcześniej pisałem (pamiętać, nie pisać po alk...) to TRZEBA mieć :-)

--
Się robi: coś...
skończone ORP Błyskawica 1:300 MO , OS2U Kingfisher 1:33 Orlik , Nowgorod 1:200 Pro-Model , Kamow A-7 1:33 Orlik , TKS 1:25 GPM , Od2 1:25 Modelik

 
28-02-14 23:15  Odp: [R/G] F-86E-5 Sabre (1:33)
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Qrde, to był zaszczyt mieć to cacko w paluchach!! Na żywca jeszcze lepszy niż na fotach. Ale mrocznie było przy stoliku, nie było aż tak wyraźnie widać cyckuf.

 
27-03-14 16:15  Odp: [R/G] F-86E-5 Sabre (1:33)
Graba 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Strach się bać:D

@Ceva proszę o kontakt...wiesz zapewne o jaki mi temat chodzi...czekam na maila i czekam.
Łukaszu Świetna robota...pozostaje redakcja :D

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 15 z 15Strony:  <=  <-  11  12  13  14  15 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024