FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
09-10-13 08:29  Odp: [R] ZIŁ-135 9P113 ŁUNA-M
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

Dla mnie jest to model super - ale niestety w standard to rokowania są beznadziejne - będzie brzydko raził listkowościa i krągłościami z listków . Modele powinny być tak dobierane jak np łuna na podwoziu czołgowym. wtedy to jest mozliwość zrobienia ładnego niemalowanego
To samo dotyczy modeli samochodów i samolotów

 
01-11-13 19:28  Odp: [R] ZIŁ-135 9P113 ŁUNA-M
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Właśnie dostałem go w swoje łapki. Obejrzałem rysunki i... usiadłem z wrażenia. 10 arkuszy A3 rysunków ! Do tego upakowanych na maksa. Widać, że autorowi zależało i nie odwalił pańszczyzny.. Całość wygląda zachęcająco. Jedyną uwagę mam do laserków. Część elementów wyciętych laserem jest bardzo prosta do wycięcia i nie wiem czym kierował się autor przy wyborze tych części, ale ja bym wstawił więcej drobnych detali.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
08-12-13 18:17  Odp: [R] ZIŁ-135 9P113 ŁUNA-M
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Po długim czasie ... trochę czasu sie znalazło .. i czas zakończyć budowę Łuny :) Wszystko w częściach tylko trzeba pomalować i poskładać w całość:)

3 fotki dzisiejszych prac:




--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
19-12-13 16:36  Odp: [R] ZIŁ-135 9P113 ŁUNA-M
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Witam po przerwie:)
kilka zdjęć z prac nad modelem.. Pozostało jeszcze raz pomalować. i poprowić coś to i tam:)






Poniżej patent na wycinanie pokręteł:)




--
KOK007 - WWW.MODEL-KOM.PL

 
19-12-13 18:49  Odp: [R] ZIŁ-135 9P113 ŁUNA-M
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Takie relacje oglądam z wielką przyjemnością i podziwem.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
19-12-13 21:16  Odp: [R] ZIŁ-135 9P113 ŁUNA-M
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

Tobie wyszło o wiele lepiej niż w wiadomej i znanej standard relacji - czyli jak mówiłem model pod szpachel i farę

Uwaga moja konstruktywna i ważna- błotniki i listkowe elementy na przyszłość w dwóch wersjach - listkowej i segmentowej - to znaczy jak pierścienie w modelach samolotów typu
Morane parasol i inne pierścienice typu lotniczego
Da to wybór dla modelarza jak chce skleić w standard

 
19-12-13 22:25  Odp: [R] ZIŁ-135 9P113 ŁUNA-M
Edekyogi 

 

Nie mogłem się powstrzymać.
Zagadka: które koło to model a które - real:

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024