FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
23-11-13 19:22  Odp: [NOWOŚĆ] DH-82A Tiger Moth - Kartonowa Kolekcja nr 18
radomir 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 2
 

Ja też czekam na F-16 w izraelskich. Po doskonałym apaczu może czas na mi-24 , przydał by się taki "niewyuzdany" za ziemską cenę.

 
24-11-13 09:37  Odp: [NOWOŚĆ] DH-82A Tiger Moth - Kartonowa Kolekcja nr 18
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Ale się zrobiło "życzeniowo" ;-)
To ja też ; chętnie zobaczyłbym znów nowego Łosia,ale nadal w polskich barwach - mam tego z MM, ale jak wszyscy pamiętają-z winy drukarni jest "łaciaty"...
A ten DH w tym malowaniu - to strzał w dziesiątkę!

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
24-11-13 11:41  Odp: [NOWOŚĆ] DH-82A Tiger Moth - Kartonowa Kolekcja nr 18
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Popieram - my chcemy Łosia :))
Co do DH-82A Tiger Moth ładny , nasycony żólty kolor bije po oczach ( w tym pozytywnym znaczeniu ) , jaśniejsze cienie imitują wyoblenia , uważam że wystarczy modelu nie pobrudzić , skleić bcg i będzie super. Polecam.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
24-11-13 11:50  Odp: [NOWOŚĆ] DH-82A Tiger Moth - Kartonowa Kolekcja nr 18
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Panie Pawle sprawił Pan wielką frajdę tą Łaciatą Tygrysią Ćmą ... A dla mnie będzie prezent na imieniny, kupię sobie model, a co !!!
W tym naszym koncercie życzeń proszę o coś nowego , pewnie ten temat nie jest Panu obcy : Bristol Beaufighter , z gwiazdowymi silnikami , łaciaty , może samolot Gerarda Ranoszka ?
A za DH-82 gratulacje i podziękowania !

 
24-11-13 14:19  Odp: [NOWOŚĆ] DH-82A Tiger Moth - Kartonowa Kolekcja nr 18
FloggerB   

A ja chciałbym Beau w czarnym kolorze z polskiego dywizjonu z litrkami E-WA

 
24-11-13 17:53  Odp: [NOWOŚĆ] DH-82A Tiger Moth - Kartonowa Kolekcja nr 18
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

A ja dzisiaj dotykałem ten model i wygląda on ten model rewelacyjnie jak zwykle - delikatna walorka, rewelacyjnie wykonane przetłoczenia - a już szczególnie to wrażenie jakościowo-cenowo-merytoryczno-graficzne powala w porównaniu z Mustangiem, który towarzyszy DH na półce.

 
24-11-13 18:21  Odp: [NOWOŚĆ] DH-82A Tiger Moth - Kartonowa Kolekcja nr 18
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Łosia to też bym chciał. A nowy Tiger Moth jest wyborny. Chyba się skuszę mimo tego, że na półce stoi sklejony żółty.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
24-11-13 21:01  Odp: [NOWOŚĆ] DH-82A Tiger Moth - Kartonowa Kolekcja nr 18
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Zgadzam się z mr. Halogenem, w porównaniu z droższym o 6 złotych mustangiem to jest niebo a ziemia. Pytanie tylko jak to możliwe, że Pan Paweł jest w stanie tak piękne wydawnictwa nam dostarczać za tą cenę a inni są dwukrotnie droźsi. AH widać po tym, że na każdym wydaniu szarpie kasę jak reksio szynkę.
Że pan Mistewicz to, zapewne w swoim wydawnictwie mniej ma wydatków i kosztów, to fakt ale, że robić kokosów na siłę nie chce, to widać gołym okiem. Ten model mógłby kosztować tyle co podobne objętościowo AH bo jest tego wart. Ale trzeba jak widać znać umiar. KK zastąpi niedługo z misją MM :)

Post zmieniony (24-11-13 21:02)

 
24-11-13 21:04  Odp: [NOWOŚĆ] DH-82A Tiger Moth - Kartonowa Kolekcja nr 18
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Czyli ustalono , co :
tylko w lepszym opracowaniu :)

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
24-11-13 22:00  Odp: [NOWOŚĆ] DH-82A Tiger Moth - Kartonowa Kolekcja nr 18
zbin 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 10
 

Rynek rządzi się swoimi prawami i temu rynkowi Pan Paweł dotrzymuje kroku. Jestem pełny podziwu dla projektanta jak skutecznie można działać na teraźniejszym rynku. Recepta jest bardzo prosta.... projektujesz, sklejasz, wydajesz - wszystko robisz sam i masz nad tym kontrolę. To jest tak jak z budową domu, jedna firma od fundamentu po dach. Jak masz pojęcie w danym temacie to sam przypilnujesz roboty do końca.
Pozdrawiam i gratuluję.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024