FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 14Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  ->  => 
05-09-03 20:30  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
psinthos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

Jak powiedzial sam Darth Vader:

IMPRESSIVE.

Model wyglada superrrrrrrrrrr. :-)


m.
*psinthos.com* | *sternenflotte.pl*
------------------------------------------------------------------------------------------------------
w stoczni: Nagato | Isuzu | USS Caperton | USS Oklahoma | USS California
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
05-09-03 21:27  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
CRS 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

po obejrzeniu takich modeli czlowiek ma ochote przejsc na ciemna strone mocy....

Krzysiek P. aka CRS
---------------------------------------------------
Construct Responsible for Sabotage
---------------------------------------------------

 
06-09-03 06:53  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Ze względu na licencję model prawdopodobnie nie będzie do kupienia, chyba że coś uda się wykombinować (zna ktoś emaila do Lucasa ? :-))).
Model zabieram do Porąbki gdzie będzie go można obejrzeć z bliska. Jak tylko się wyrobię z instrukcją to wezme ze sobą kilka wydrukowanych egzemplarzy (do wymiay na inne modele, ewentualnie do sprzedaży po kosztach kartonu i tuszu). Potem model będzie prawdopodobnie dostępny wysyłkowo na maila albo do ściągnięcia na mojej stronce lub w szufladkach na tym forum.

 
08-11-03 01:08  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Raziel i co z tym promem? Bo temat jak najbardziej interesujący, chyba nie tylko mnie ;o)

 
08-11-03 11:40  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
JAH 

Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 1
 

Model fajnie sklejony ale osobiscie nie lubię modeli sajersfikszyn, pooglądać na filmie od czasu do czasu można.

 
08-11-03 12:35  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Obiecuję, że model będzie dostępny kilka dni po zawodach w Krasnystawie. Kończę się już użerać z instrukcją do tego modelu. Słowo daję, więcej roboty jest przy rysowaniu rysunków złożeniowych niż przy projektowaniu modelu. Mam za mało czasu żeby to szybko skończyć. W chwili obecnej ścigam się z czasem żeby na konkurs wyrobić się z Merkavą z GPM. Jak tylko ją skończę, cały wolny czas poświęcę na dokończenie promu.

Nic na siłę, wszystko młotkiem ;-)

 
08-11-03 13:22  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Qrchak 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Co do wydania tego w wersji namacalnej, wydaje mi się że można trochę nagiąć prawo. W wydawnistwie Super Model bodajrze, były wydane Slave I i coś jeszcze, ale nie było nigdzie wspomniane że to ze SW ani żadnej nazwy sprzętu. Poza tym wydaje mi się że Lukas Arts nie może zabronić wydania modelu PODOBNEGO do tego widzianego na ekranie, ale oni żądzą bo mają kasę, więc nic nie jest pewne. Chyba że w publikacji będzie któraś z nazw zastrzeżonych przez LA.

Jeśli chodzi o modele z ST to Chippy chciał trochęzarobić na modelach Enterprise i Vovager, ale nic mu z tego nie wyszło z powodu praw autorskich. Teraz modele są dostępne za friko.

Czyli na modelach przynajmniej ST nie da się zarobić.

 
09-11-03 18:07  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Akavel (Fur.) 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

No to ja czekam z niecierpliwoscia na Krasnystaw ;))

______
. (__/-----* śmigłem do góry!!! :-)
Mateusz Cz.
członek-założyciel KKL :)
Klejady - Katalog Klejów Modelarza Kartonowego

 
09-11-03 19:09  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Ciechan 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

AAAAAAAAAAAAAA. Super, PIERWSZA KLASA! Gościu, pięknie zrobiony, pieknie sklejony... Mash talent!!! Cudeńko!

Ciechan

 
10-11-03 12:07  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Tommoz 

 

Nie zgadzam się, że na modelach SF nie da się zarobić. Da się, ale nie za dużo i na pewno nie w Polsce. NIgdy nie będzie tylu chętnych, żeby koszty edycji, a przede wszystkim licencji się wróciły. Ktoś wcześniej napisał, że Lucas to facet otwarty. Ja bym na to nie liczył, przynajmniej jeżeli chodzi o pieniądze. Przecież dlaczego powstały tzw "Special Edition"? W USA jest prawo (tak słyszałem) , że po dwudziestu latach po premierze mija okres ochronny i nie trzeba licencji na zabawki itp. Mijało 20 lat od pierwszych filmów i trzeba było je troszkę uzupełnić i sprzedać jako nowe, żeby ciągnąć kasę za licencje przez następne dwudziestolecie. Przecież te kosmetyczne przeróbki nie wnosiły ze sobą nic szczególnego.
Reasumując, pozostają dwa wyjścia:
- Modele jako darmowe
- Modele "drugiego obiegu".

Pozdrawiam.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 9 z 14Strony:  <=  <-  7  8  9  10  11  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024