FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 14Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
22-08-03 15:20  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Mors. Myślałem i to intensywnie. Miałem w planach APC z pełnym wnętrzem, ruchomą wieżyczką i działkiem. A później do niego ten lądownik (nie pamiętam nazwy), oczywiście w skali pozwalającej załadować do niego APC. Ale plany zostały odłożone właśnie ze wzgledu na te licencje. Jeśli uda się ustalić, że nie jest to objęte licencją, to z rozkoszą taki model zaprojektuję. Mam od groma tematów na następny model, nie wiem tylko który wybrać. W końcy chyba urządze losowanie :-))).

 
22-08-03 15:54  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
mors 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
 

> Miałem w planach APC z pełnym
> wnętrzem, ruchomą wieżyczką i działkiem.

ale byłby czad!!!! OBCY działa na mnie jak owies na posłankę Beger, a może to był sex?!?!? :-)))))))
do tego figurki: Bishop, Ripley, Nut, Hicks no i obowiązkowo polski akcent - Wierzbowski eh! to by było coś ekstra :-)

UD-4L Dropship tak się ten lądownik nazywał
ten czech teraz robi elementy do dioramy - stacja na LV-426 i trochę pojazdów dookoła - też fajny temat ale jego modele są dla przedszkolaków

najlepiej nic nie losuj tylko rób wszystko z obcego :-)))

 
22-08-03 16:53  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Raziel 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Zobaczymy jak to będzie. Może zrobię na forum małą ankietę. Umieszczę obrazki kilku pojazdów które chciałbym zaprojektować i zobaczymy który będzie się cieszył największym zainteresowaniem.

 
22-08-03 17:04  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
urbek   

Witam!!!!!
Jako wielki fan OBCEGO czekam niecierpliwie na ta modele!!!!!!

Pozdrawiam
urbek

Pozdrawiam
urbek

 
24-08-03 14:55  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Akavel (Fur.) 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

heeeej! ale obcy juz byl, a star treka na przyklad nie!!! :-)
dla Was to juz kwestia kaprysnosci, "a ten to prosty, tamten dla przedszkolakow" itp itd, mozecie sobie przebierac, a ja np. czekam jak kania dżdżu........ :-P
(Raziel, juz sie o Ciebie bijemy :] )

______
. (__/-----* śmigłem do góry!!! :-)
Mateusz Cz.
członek-założyciel KKL :)
Klejady - Katalog Klejów Modelarza Kartonowego

 
24-08-03 16:26  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
driver1.7   

Jednym słowem kosmos,ja brardzo lubie popatrzec na okręty ale na taki model tesh się patrzy przyjemnie,ciekawy jestem jaki bedzie efekt końcowy

Driver1.7 :-)

 
27-08-03 00:26  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Turecki 

 

Stary ja jestem pasjonatem Gwiezdnych i powiem Ci że kawałek świetnej roboty z tym promem...chrzanić prawa...nikt nie mówi o produkcji masowej...to tak jakby zabronić komuś biegać bo ktoś to zrobił wcześniej tak trzymaj...z chęcią zobaczę następne fotki...a sam Ci przedstawię pojazd kroczący AT-ST wykonany od podstaw z blaszki..drucika..igieł lekarskich i opakowania po masmixie...do tego podstawka z drewna...i sypana trawka modelarska..podaj mi swój mail to ci podeśle fotki ;-)

 
27-08-03 07:16  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Jakie mail, jakie mail? Proszę tutaj zamieścić, niech wszyscy popatrzą.

 
27-08-03 08:51  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
Turecki 

 

Tak jest ;-) Demon masz rację to było nieodpowiedzialne i nie powtórzy się więcej...obiecuję poprawę...kiedy tylko zeskanuje kilka fotek od razu zamieszczę...pozdrowionka ;-)

 
27-08-03 12:01  Re: [relacja z budowy] prom z GW "Tydirium"
KOALA 

 

Wydaje mi sie ze najprostrza droga do tedo co dazysz to wyslanie e-mail do mr.Lucasa naswietlic sprawe ,pokazac pare fotek powiedziedz ze zainspirowany jego filmami wykonales ten model dla siebie i zapytac o jego poglady na przyszlosc.Facio jest z otwarta glowa i kto wie czy Twoj pomysl nie spodoba mu sie na tyle ze sypnie kasa dla prekursora kartonowych cacek pod jego egida.
A te fotki pojazdu kosmicznego co Ci poslalem przedstawiaja model 1do1 z pierwszego odcinka gwiezdnych wojen ktorego wiele sekwencji bylo kreconych w Coober Pedy mam tu na mysli podziemne domy i ich wnetrza

G' day Mate
welkome down under

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 14Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024