FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 30 z 31Strony:  <=  <-  27  28  29  30  31  -> 
23-03-20 17:39  Odp: [Relacja/Galeria] Radziecki czołg lekki T-50 - MKF 10-11/2003
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

...a GEKOny i tak będą krzyczeć, że skandal :D

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
23-03-20 19:39  Odp: [Relacja/Galeria] Radziecki czołg lekki T-50 - MKF 10-11/2003
Krys 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 38
 

Chylę głowę przed takim mistrzem. Efekt końcowy dla mnie nieosiągalny.

--
KARTONOWY TUR
Zrobione: BTR 60 PB, PTS, ZU 23-2, Bofors wz.36 plot, C2P, Pz.Kpfw I Ausf F, H 13 C Sioux, Grecka Cerkiew, TKS, Kfz 14 Adler, Aerosanie RF-8,Bofors wz.36 37mm ppanz., drezyna TK, drezyna R, wz.29, wz.34,Putiłówka
W budowie: Su 76M

 
24-03-20 06:47  Odp: [Relacja/Galeria] Radziecki czołg lekki T-50 - MKF 10-11/2003
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Śliczne to . Ale tylko oglądanie na żywo pozwala docenić kunszt .

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
24-03-20 10:05  Odp: [Relacja/Galeria] Radziecki czołg lekki T-50 - MKF 10-11/2003
Tommy T.B. 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 5
 

Zacna konserwa, a wykonanie to już mistrzostwo.
Podoba mi się bardzo brudzenie - delikatne, stonowane i nie przesadzone, jednym słowem przemyślane :-)

Moje gratulacje :-)

 
24-03-20 10:06  Odp: [Relacja/Galeria] Radziecki czołg lekki T-50 - MKF 10-11/2003
ceva 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 20


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 28


 - 4

Witam,śliczności,pozdrawiam ceva.
;-)

Żeby nie wywarzać już otwartych drzwi, dopnę się do wpisu Demona, uważam dokładnie tak samo jak on masz dar bez dwóch zdań.

Dwie rzeczy nie dają mi w pewnym sensie spokoju więc pozwolę sobie o nich wspomnieć.
Pierwsza, to siatki nad przedziałem silnikowym, jakoś mi nie leżą, jakoś nie pasują do reszty, oczywiście sam lepiej bym zapewne tego nie zrobił, ale tu jakoś odstaje na tle doskonałej całości. Możliwe, że o tym wspominałeś w relacji dlaczego wygląda tak, a nie inaczej ale nie chciało mi się przewijać tylu stron relacji ;-) Druga to lekko oklapnięty przedni narożnik lewego błotnika. ;-)

I tak jest git.
:-)

--
Sterczące kolce Pondijusa, ostre grzebienie Daktyloskopei, Trygla i latający Wieprzoryb
są niczym wobec Bestii która nas gnębi...

Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę.

GUZZISTI & LANCISTI


 
24-03-20 10:30  Odp: [Relacja/Galeria] Radziecki czołg lekki T-50 - MKF 10-11/2003
StuGu 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 13
 

Grupa: GEKO

Dzięki Panowie za miłe słowa - mimo wszystko trochę mnie przeceniacie:-)

Na szczęście Ceva znalazł babole, które pozwalają trzeźwo spojrzeć na moje niedoróbki:-)

Tak Wojtku, te osłony wlotów powietrza nie są idealne. Ba - są nawet bardzo średnie. Wiem, ze mogłem je zrobić lepiej, szczególnie jeśli chodzi o docinanie końcówek, które łączą się z obramowaniem. Na szczęście z 2 metrów tego nie widać:-) Siatki są też odrobinę za wysokie, ale jak wspominałem, drut był stalowy i ciężko się to wszystko wyginało. Ich kształt od momentu ich zobaczenia śnił mi się po nocach, więc jestem szczęśliwy, że mam to za sobą:-) Poprawię się:-)

Narożnik błotnika... niewybaczalny błąd:-) A poważnie - zawsze mnie bawiło, gdy ktoś utyskiwał, ze błotniki mu się wykrzywiły i nie jest pięknie i równo:-) Moim zdaniem im bardziej krzywo tym prawdziwiej:-) Wszak błotniki to w sumie kawałek cienkiego metalu i w trakcie eksploatacji miał prawo a nawet obowiązek tu i ówdzie się powyginać:-)

--
StuGu

Relacja w toku - Charron-Nakaszidze / StuG Ausf. F

Relacja/galeria - ChTZ-16 / FAI-M / T-50 / T-37A Modelik / Pz.Inż. 130 / Ha-Go / T-37A Orlik / L6/40 / 7TP Dwuwieżowy

 
24-03-20 11:02  Odp: [Relacja/Galeria] Radziecki czołg lekki T-50 - MKF 10-11/2003
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Podziwiam precyzję i dążenie do maksymalnego odwzorowania rzeczywistego wyglądu pojazdu. Podziwiam i zazdroszczę lekkiej ręki jeżeli chodzi o nanoszenie śladów eksploatacji. Wszystko wygląda naturalnie i nie jest przesadzone a przesada była by niewybaczalnym błędem. Takich smakowitych detali nie można ukrywać pod warstwą błota.
Znakomita relacja jak wszystkie zresztą w Twoim wykonaniu i piękne zdjęcia. Mam taki folder w komputerze do którego ściągam zdjęcia modeli które zrobiły na mnie wrażenie. Tytuł folderu to "Modele doskonałe". Dla mnie Twój model taki właśnie jest. Gratuluję jeszcze raz i czekam na foty modelu wraz z podstawką.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
24-03-20 12:20  Odp: [Relacja/Galeria] Radziecki czołg lekki T-50 - MKF 10-11/2003
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Ooo, zacna puszka milordzie!
Wygląda jak prawdziwy, a nawet lepiej ;)

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
24-03-20 12:35  Odp: [Relacja/Galeria] Radziecki czołg lekki T-50 - MKF 10-11/2003
Greg77   

Gratulacje! Bardzo mi się podoba choć to w sumie nie jest jakiś atrakcyjny model.
Twoje relacje są też jednymi z moich ulubionych - dzięki dokładnym opisom a nie tylko zdjęciom.
Czekam na start kolejnej relacji!!!

--
Pozdrawiam
Grzegorz
KWA

 
24-03-20 12:45  Odp: [Relacja/Galeria] Radziecki czołg lekki T-50 - MKF 10-11/2003
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Gratuluję świetnego wykonania. Świetnego pod każdym względem.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 30 z 31Strony:  <=  <-  27  28  29  30  31  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024