FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 29 z 31Strony:  <=  <-  27  28  29  30  31  ->  => 
22-03-20 18:14  Odp: [Relacja] Radziecki czołg lekki T-50 - MKF 10-11/2003
Demon 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 50
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Na pewnym etapie rozwoju i wykonawstwa modeli ciężko jest pisać coś konkretnego, co nie byłoby enigmatycznym oh i ah. Ty już ten poziom osiągnąłeś i tak na prawdę zdjęcia mówią wszystko. Te moje złośliwe komentarze, to tylko z normalnej, ludzkiej, czystej zazdrości tego, że tak nie umiem ;)
Ale muszę powiedzieć jedno. Masz dar, ale to tak strasznie wielki, że ciężko to ogarnąć (oprócz wspomnianego wyżej niebotycznego poziomu wykonawstwa), a mianowicie robienia modeli nieatrakcyjnych obiektów, w taki sposób, że stają się atrakcyjne i ciekawe. Przecież ten czołg jest tak nieciekawy i nudny, że nie chciałoby się to tknąć 2 metrowym kijem. Twoje wykonanie przedstawia to jako atrakcyjny jak jakaś Pantera, czy inny T34. StuGu, serdeczne gratulacje, wspaniały model, wspaniały przykład modelarskiego rzemiosła.
P.S. Jeśli stwierdzisz, że to jest ten etap gdzie trzeba zacząć malować, rób to, ja oczywiście będę złośliwie komentował ;)

--
-------------------------------------------------------------
VW´s don´t drop oil. They just mark their spot
VW nie kapią olejem. One znaczą swój teren.

 
22-03-20 21:48  Odp: [Relacja/Galeria] Radziecki czołg lekki T-50 - MKF 10-11/2003
Ziga 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 6
 

Jak zwykle wzbiłeś się na pułap, który mało kto osiąga. Jest to tym bardziej niesamowite dla tych, którzy widzieli Twojego "Parkinsona". Jednym słowem: REWELACJA!

--
Pozdrowienia
Kaz

"They say hard work never hurt anybody, but I figure why take the chance" - Ronald Reagan

 
22-03-20 22:47  Odp: [Relacja/Galeria] Radziecki czołg lekki T-50 - MKF 10-11/2003
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

No TAAAAKI standard to lubię. Jesteś prawdziwym mistrzem w te klocki.

Ale i tak będę Cię namawiał na malowane ;-)

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
23-03-20 07:05  Odp: [Relacja/Galeria] Radziecki czołg lekki T-50 - MKF 10-11/2003
mario9 



Na Forum:
Relacje z galerią - 18
Galerie - 72


 - 12

Napisałeś - „Jak kiedyś pomaluję model (oczywiście przypadkowo:-)), to będzie szok i niedowierzanie:-)”

No proszę zaszokuj mnie;)
A co do modelu to poprostu majstersztyk:)

--

Pozdrawiam Mariusz

Ostatnie wypociny ;)

Powietrze:
Su-27UBM, MiG-29MU, Saab J28A Vampire

Heavy metal:
D-350 Mazur, Vk 4501


 
23-03-20 09:18  Odp: [Relacja/Galeria] Radziecki czołg lekki T-50 - MKF 10-11/2003
Mariaszek 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 12
Galerie - 4
 

Prawdziwa uczta dla oczu. Nie dziwi mnie, że najbardziej jesteś zadowolony z gąsienic (pamiętam jak dziś, gdy widziałem je jeszcze na dłoni:)). To na pewno wyjątkowo ozdoba tego modelu. Ale muszę przyznać, że ostateczne brudzenie nadało całemu modelowi sznyt jakich mało (bo że sklejony jest rewelacyjnie, to tak oczywista oczywistość, że nie wypada w ogóle o tym mówić :)). Jest zrobione z czuciem, jakie rzadko widuje się na modelach waloryzowanych.

Bardzo, bardzo mi się podoba. Zasłużyłeś na magnesik;).

 
23-03-20 09:44  Odp: [Relacja/Galeria] Radziecki czołg lekki T-50 - MKF 10-11/2003
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,taki ortodoks,ale model wygląda jak prawdziwy obiekt,ma taką zieloną aurę,gratuluję dzieła,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
23-03-20 10:11  Odp: [Relacja/Galeria] Radziecki czołg lekki T-50 - MKF 10-11/2003
Viking_BB 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 14
 

Wypadałałoby wetknąć jakąś złośliwostkę - tak kurtuazyjnie ;)

Nieee, po prostu napiszę prawdę porsto z mostu. Jestem pełen uznania. Brawo Stugu - piękny model.

--

Post zmieniony (23-03-20 10:34)

 
23-03-20 10:24  Odp: [Relacja/Galeria] Radziecki czołg lekki T-50 - MKF 10-11/2003
messer 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 20
Galerie - 26


 - 46

Wielki szacun, jesteś Mistrzem czystego sklejania, pomimo tego że ubrudziłeś model. Chwała Ci !

 
23-03-20 12:56  Odp: [Relacja/Galeria] Radziecki czołg lekki T-50 - MKF 10-11/2003
GTiStyle 

Na Forum:
Relacje z galerią - 1
 

Bardzo fajny model. W szczególności sposób brudzenia. Baardzo dużo nauki jeszcze mnie czeka.

 
23-03-20 14:36  Odp: [Relacja/Galeria] Radziecki czołg lekki T-50 - MKF 10-11/2003
Przemek W. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Grzesiu - brak słów by opisać, jak model mi się podoba. Czapki z głów! Mam nadzieję, że zobaczę go na żywo w Przeciszowie, który mam nadzieję odbędzie się w tym roku...

Pozdrawiam :-)

Post zmieniony (23-03-20 15:38)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 29 z 31Strony:  <=  <-  27  28  29  30  31  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024