FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
04-01-15 11:59  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
QN 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 23
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 3

Podziwiam precyzję i dokładność. Piękny model.

--
Pozdrawiam


------------------------------------------------------------------------

 
04-01-15 21:46  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Děkuju chlapi :)

Tak jsem zase trochu mákl a udělal stabilizátory a lodní šrouby :)

 
04-01-15 23:06  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Prawidłowo odczytuję fotografie tj. pomalowałeś poszycie dna?

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
04-01-15 23:17  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ahoj Artur. Ano, dno je přebarvené :) Mirek

 
04-01-15 23:23  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Kurcze, dlaczego?!! Były problemy ze spasowaniem oklejek? Szpachlowałeś?
Burty są ba zakładkę, nie na styk z poszyciem dna?
Szczerze, to miałem nadzieję, że tak pięknie wykonywany okręt w standardzie, pozostanie standardem w całości :(

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
04-01-15 23:49  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Musím říct že díly trupu pasovaly celkem dobře, ale ne tak dobře abych byl spokojen. Proto to barvení. A taky se mi nelíbila originální barva spodní části trupu. Byla moc tmavá. Uznávám že už to není 100% čistý papírový model, ale radši lepší vzhled než se držet 100% čistého modelu :)

PS: Boky jsou lepeny na dno. Přijde mi to jednodušší a neriskuji spáry mezi bokem a dnem :)

Post zmieniony (04-01-15 23:51)

 
05-01-15 16:11  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Pro dnešek kormidla. Malý detail, ale věc, která ukončila práce na spodní části trupu :)

 
05-01-15 18:52  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Czy te "blaszaki" na podporze wału oraz na sterze nie powinny być srebrne (były to blachy anodowe)
Na przykład przy BISMARCKU wyraźnie widać je w takim właśnie kolorze. No ale nie mam zdjęcia tej części SCHARA

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
05-01-15 20:47  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

V Kageru mají plechy v barvě trupu lodi ale taky bych řekl, že by měly být v barvě kovu. Tak jsem je jednoduše nabarvil :)

 
06-01-15 00:32  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Dlaczego burty w rufowej części wystają ponad pokład? Wygląda na to, że zrobiłeś tak celowo. Tak było w oryginale?

Twoja praca bardzo mi się podoba. Cały czas podglądam i podziwiam dbałość o detale.

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
06-01-15 15:27  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Je to zadní část lemu který bude kolem celé paluby :)

 
08-01-15 19:53  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Tak mi došly soustružené hlavně a první várka leptů, které jsem si nakreslil. A tak jsem nezahálel a něco slepil. Nejdříve jsem osadil hlavně na rozdělané AA a ty nalepil na nástavbu. Pak jsem slepil radar a nalepil nějaké zábradlí.



 
10-01-15 16:58  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Tomasz 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Witam
Podziwiam dokładność i precyzje bo jest niesamowita. Orzeł na rufie to majstersztyk, podoba się bardzo, tak jak całe na razie wykonanie modelu.

 
10-01-15 19:55  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
bugi 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Przepięknie!!!Kiedy ja tak będę sklejał?

 
11-01-15 21:51  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Díky hoši :)

Dnes jsem dodělal příď jakožto základ. Nyní už jen dodělat lemování ve střední části a základ trupu hotov :)

 
23-03-15 21:47  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Po delší době nějaké nové fotky. Pokračuju stále na nástavbě, kterou doplňuju o detaily a lepty. Také jsem začal pracovat na člunech, jejichž spodní části trupů jsou vybroušeny ze dřeva. Čluny hotové z 60%, čekají na lepty.

 
24-03-15 08:09  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Model powala na kolana. Czysta praca. Naprawdę wielki szacunek!

--

 
24-03-15 14:40  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Podziwiam to co wykonałeś. Super.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
25-03-15 11:35  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Czysto, pięknie, wspaniale... Respekt!

--
Pozdrawiam Darek

 
25-03-15 12:57  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Art 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 4
Galerie - 27


 - 8

Wciąż gryzie mi się to pomieszczanie pięknego i czystego standardu z malowaniem dna kadłuba okrętu i teraz jeszcze kadłubów łodzi komunikacyjnych.
Cóż, rób swoje, bo fajnie to dziergasz.

--
W budowie: STS Lwów; Pancernik Borodino; Wodnosamolot PBY CATALINA; Czołg MERKAVA Mk II;

Zapraszam do: http://art-modele.pl/

 
25-03-15 16:05  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Děkuju za chválu :)

Art: Trupy záchranných člunů jsou podle mě ne zrovna dobře navržené. Přišlo mi lepší a jednodušší udělat trupy ze dřeva tak jak jsou ted. To samé trupy veslic. Ty budu mít zhotovené jako odlitek, který doplním o papírové detaily.

 
12-06-15 13:53  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Zdravím. Ikdyž se veškerá činnost přesunula na FB, tak i sem po delší době přidám nějaké nové fotky. Jde to pomalu ale nějaký postup vidět je :) Pro ty co sledují mou práci na FB to nebude nic nového, pro ty co FB nemají nechť koukají.

Jako první radar před dokončením. Ještě si musím nakreslit nějakou tu dráteničinu na leptání


Dále dokončené čluny, které dostaly sadu leptů


Malé čluny, jejich základ je resin od Váši a následně jsou oblepené papírovými plaňkami a příslušenstvím. Fotky jsou ve stavu kdy je hotov člun čekající na vesla a uchycení k nástavbě.


No a nakonec to s čím se peru teď, 7 AA kalibru 4,1". Každé bude mít ve finále cca 100 dílů. Je zde hodně vlastnoručně vyráběných součástí :) Fotky z nejrůznějších fází stavby. Zatím jsem tak v 80%.



Toť prozatím vše :)

 
12-06-15 14:02  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Very high level :-)
Good luck!

--
Pozdrawiam Darek

 
12-06-15 19:26  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Sklejanie na najwyższym poziomie. Podziwiam.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
22-06-15 10:48  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Díky :)

Náhled na část další várky leptíků, které jsem si nakreslil a už probíhá jejich leptání :)

 
22-06-15 11:25  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Blaszki narysowałeś sam?
Nie wiem czy się zrozumiemy ale nie widzę elementów, które łączą gotowe detale do głównej blachy (tak zwane przyczepy) Bez tego elementy "wypadną" Ci z blachy.

Przykład:



Przyczepy zaznaczyłem na czerwono

--

Post zmieniony (22-06-15 11:30)

 
22-06-15 13:21  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Díky za postřeh :) Ano, lepty si kreslím sám - stejně tak jako kreslím lepty pro www.kartonmodels.cz ;)

Co se týče těch uchycení, kreslím je jen na jedné straně, jelikož se pak lepty lépe vyřezávají z archu ;) Na obrázku je zobrazen rub a líc archu.


Post zmieniony (22-06-15 13:23)

 
22-06-15 13:25  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Ok! Najważniejsze, że Ty wiesz o co chodzi :-)
Pozdrawiam

--

Post zmieniony (22-06-15 14:26)

 
02-07-15 11:04  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Tak jsem zase trochu popojel. Začal jsem přední nástavbu :)

 
04-08-15 17:34  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Po nějakém čase opět pokračování. Dokončil jsem AA zbraně kalibru 4,1". Dle očekávání jsem se dostal na hranici 100 dílů na AA - konkrétně 102 dílů na šesti AA a 106 dílů na posledním sedmém, které se od ostatních odlišuje. Celkem tedy za celou sedmičlennou posádku 718 dílů, což nevypadá zle na to jak velké to ve skutečnosti je :D . Na lodi to člověk najde, ovšem je třeba hodně zaostřit a některé detaily vyniknou asi jen na fotkách.

Dále pokračuji na přední nástavbě. Nově přibyly ochozy, žebříky, dveře na velitelském stanovišti, rámy oken s okapničkami aj. Jinými slovy 337 dílů převážně dráteničiny.





Přibylo dílů:1055
Celkem dílů:4226

 
05-08-15 11:13  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Další malý postup. Přimontovány dveře na nástavbě a okenice u spodní řady oken :) Chvilka práce a dalších 66 dílů za mnou :D


[

 
05-08-15 12:20  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Maly postup? To jest duży "postup" :-) Super!

--
Pozdrawiam Darek

 
26-03-16 12:51  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Fíha, půl roku pryč a nic nového. No je to chudobné :D Já se budu snažit zlepšit.

Takže jdeme na to. Jako první tu máme 4 veslice co přibyly. Řešení samotné vystřihovánky mi nevyhovovalo, takže jsem se obrátil na Vášovic chalany, a nechal jsem si udělat skořepinové odlitky. Ty jsem pak vybavil papírovými díly. Jako "třešínka na člunu" je jejich obšití papírovými pásky imitující prkennou obšívku, kterou ve skutečnosti měli. Mimo jiné mám díky tomu zaručen papírový vzhled člunu, který bych při obyčejném stříknutí barvou nezískal. Jeden člun má 65 dílů.



Jako další tu máme 4 kupole - jeden ze symbolů německého námořnictva. Pro mě jeden z nejtěžších celků. Ale nějak jsem se s tím popral. Jedna kupole 72 dílů.


Mezitím jsem taktéž přepracoval již hotová AA, která dostaly nové hlavně + celý trup už má komplet hotová okénka, kdy se počet dílů vyšplhal na číslo 1092. Hold 365 oken je 365 oken :D


A samozřejmě znatelný postup je i na samotné přední nástavbě. Zde jsem musel upravit vzhled "parapetu" v přední části. Dle publikace zde bylo řešení opěrné armatury jiné, než podle fotek ze kutečné lodi. Opěrné sloupky zasahující až na samotný "parapet" se vyskytovaly u Gneisenau, nikoliv u Scharnhorsta - aspoň tak jsem to z fotek vydedukoval.





[

 
26-03-16 17:48  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Mirmic 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4
 

Witam,
świetna robota stefino!

pozdrawiam
Mirek

 
26-03-16 18:13  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Andreas 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 6
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Miroslav - motywujesz mnie do powrotu z moim Schar :):) super .

--
Wilki nie przejmują się tym co mówią i myślą o nich barany.

Relacje z galeriami
12412
1124
1265
11351
20380
1135.6
Scharnhorst
Takao
Yukikaze

 
26-03-16 19:50  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Díky chlapi :)

Andreas: No doufám, že ho brzy dokončíš :P :)

 
27-03-16 18:30  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Forest 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

You've made an astonishing job here, mate :) Can I ask You something? Some time ago You've showed pictures of an eagle from the stern, it was still uncut. Could You show Us a picture of it after assembly? Thanks in advance :)

--
Pozdrawiam :) Zbyszek, Niedzielny Sklejacz ;)

 
27-03-16 19:44  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

No problem :) Here is it :)

 
29-03-16 15:08  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Další postup. Probíhající práce v okoli velitelského můstku. Taktéž bylo třeba vyřešit uložení předního stěžně. Uložení předního stěžně byla vcelku zábava, jelikož bylo třeba dbát na správnou geometrii jak při pohledu zboku tak zepředu. Za pozornost stojí i velké množství trubek v zadní části nástavby :)


 
09-04-16 17:27  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Tak trochu popojedeme. Přibylo pár nových detailů jako stupačky, vyztužení podlahy kapitánského můstku atp.



 
14-04-16 11:54  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Přední nástavba dostala řekněme finální tvar. Chybí sice dominantní radar, ovšem z pohledu samotné nástavby už je hotovo. Poslední patro byl hezky kulaté, tudíž bylo vcelku výživné lepit k tomu to zábradlí. Ale podařilo se, zábradlí je opatřeno patřičným vyztužením, které je zhotoveno kombinací olověného a měděného drátu a vše nabarvené a patřičně vystínované tak jako všechny detaily, které potřebuju zvýraznit.

 
14-04-16 22:55  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Jednak modelarstwo to międzynarodowy język.:) Piękna robota w Twoim wykonaniu!

 
16-04-16 11:19  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Díky :)

Tak po dlouhé době zase nějaká drobotina. Pustil jsem se do nejjednodušího typu dalekohledu na lodi. I tak má jeden dalekohled 10 dílů. S použitím fotodokumentace jsem si je doupravil k obrazu svému. Ve finále vypadají opravdu jednoduše, nicméně i ve skutečnosti tam nic víc není, jen trubka a dalekohled :D


Jako další přišel na řadu asi nějaký typ vyhledávacího zařízení. Netuším k čemu přesně toto zařízení sloužilo, nicméně co jsem věděl jistě, že v samotném modelu je značeně zjednodušené. Takže dle fotek jsem si opět dodělal sám tak, aby odpovídalo realitě :)

 
16-04-16 12:15  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Świetne lornetki. Cała reszta też. Brawo!

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
16-04-16 12:19  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Fiknę zaraz.

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
16-04-16 21:46  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Forest 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Stefino... When I saw those scopes... You're a Madman... I want to be like You :P

--
Pozdrawiam :) Zbyszek, Niedzielny Sklejacz ;)

 
17-04-16 12:48  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jsem rád, že se model líbí ^_^

Tak jsem zase trochu popojel. A to díly, na které jsem se celou dobu těšil. Jsou to hlavní radary. Ty jsem si nakreslil a nechal vyleptat, stejně jako řadu dalších věcí :) .

 
04-06-16 12:57  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Tak to tady zase trochu oživíme :D Příspěvky momentálně soustředím spíše na svou FB stránku, takže pro ty co nechtějí čekat, mohou sledovat zde
https://www.facebook.com/ms.paper.models/
ostatní si hold musí počkat, až se má - poslední dobou v tomto směru poněkud líná osobnost - odhodlá upnout fotky i sem :D

Ale zpět k lodi. Co vlastně přibylo? Dokončil jsem práce na hlavním radaru, který je umístěn na vrcholu přední nástavby. Dále jsem slepil dálkoměr na velitelské budce. Jako další viditelný krok bylo zhotovení čtyř ráhen na přední nástavbě a taktéž bylo zhotoveno 10 dálkoměrů. Zbývají ještě 4 a tím budou hotovy. Pak už se stavba - nové díly - táhnou v duchu detailů. Kdo bude hledat tak je najde :D









 
04-06-16 20:59  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
Tomasz 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Super, aż dziw że to skala 1:200 miałoby się wrażenie że to co innego, ogromne wymiary 2 cm naprawdę super wykonanie gratulacje :)

 
26-08-16 18:20  Odp: [R] BC Scharnhorst / Halinski / 1:200
stefino_cz 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Tak zase trochu popojedeme. Jako první bych představil další součást modelu v podobě další A4 plechu :D Lepty prostě musí bejt :)




Další, zatím jen otestovaná část, jsou resinové čluny doplněné o lepty. Papír v tom nehledejte :)


No a na samotné lodi jsem doplnil zase pár detailů a jako hlavní část jsou to single AA - 10 kusů. Každé z 22 dílů.



... a osazeno na nástavby...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024