FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
10-10-13 13:34  Bismarck, Hood, Tirpitz, Scharnhorst, Yamato, Fuso 1:200 HAL + GPM
martanek41 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 



BISMARCK



HOOD



YAMATO



FUSO



TIRPITZ



SCHARNHORST



--
CZECH REPUBLIK JABLONEC NAD NISOU

 
10-10-13 13:43  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Ramm 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witamy TicTacmena, yeah!

--
Rock Honor Ojczyzna

 
10-10-13 13:46  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Kefas93 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4


 - 2

Kolega z południa walnął nam teraz z grubej rury... To ogólnie nie moja "branża" ale to co zobaczyłem mnie zaszokowało oczywiście pozytywnie :) Można wiedzieć ile czasu do tej pory zajęła budowa tej floty.
Pomysł z Tictacami oryginalny ale jakże skuteczny :)

--
"Życie to odrobina więcej niż ta woda,
chleb.
Mamy marzenia, którym tylko śmierć
może położyć kres." Bob One

 
10-10-13 14:00  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Aleeeeee kolekcja!!!
Piękna sprawa.
Po prostu jesteś hurtownikiem :-))

--
Pozdrawiam Darek

 
10-10-13 14:17  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
w_kowalik   

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Pierwszy raz coś takiego widzę.

 
10-10-13 14:28  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
ROBO 

 - 10

WOW,WOW,WOW ...... 0_o !! Już to gdzieś widziałem nawet sobie stronke zapisałem...

http://www.papirovemodelarstvi.cz/phpBB3/viewtopic.php?f=19&t=1021


- ogrom pracy tytanicznej :] wielkie uznanie i powodzenia :))

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
10-10-13 15:33  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
yogi 

Na Forum:
Galerie - 10
 

Patrzę w linku od ROBO i relacja na tamtejszym forum zaczęła się w zeszłym roku!!! Takie tempo z takim poziomem wykonania to coś naprawdę wyjątkowego!

 
10-10-13 16:35  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. No, szczęka o podłogę mi łupła :). Szczególnie interesuje mnie jak pójdzie sklejanie Tirpiza, po tym co sie naczytałem o modelu. Niestety niezbyt pochlebnego. Kibicuję bo o powodzenie całego przedsięwzięcia jestem spokojny widząc to co dotychczas skleiłeś.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
10-10-13 16:58  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
modellot1 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 47
 

To jest właśnie dowód na możliwość szybkiej seryjnej budowy nawet dużych i skomplikowanych modeli

 
10-10-13 17:45  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Nie wiem którą relację oglądać czy . Dostałem oczopląsu. :-)))

Najlepiej chyba obie naraz.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
10-10-13 18:11  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Extra Model   

Czy u nas też można kupić TicTaki w tylu kolorach.
Szacun dla gościa i wierzę że osiągnie cel jaki sobie wyznaczył.

 
10-10-13 18:42  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Tyle pancerników jednocześnie? To jest jakieś szaleństwo. Do kolekcji brakuje mi jeszcze HIEI.
Robota pierwsza klasa!

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
10-10-13 19:46  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Kilmister 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 9
Galerie - 25


 - 3

To wygląda jak z dobrego filmu Spielberga... Galeria, sposób fotografowania (pomysły) i przede wszystkim OGROM PRACY są na kosmicznym poziomie. Dawaj dalej, Kolego !

--
Born to lose - Lived to win

Ukończone: Kirovec K-700A, Biełaz-7555, LIAZ 100.55D, Mercedes GP 1908, Wall-e, Spit Mk. Vb Trop, Pe-3, F6F-3 Hellcat, Tomahawk Mk. IIb, Ła-5, Hurricane Mk. I, Westland Whirlwind Mk.I, A6M2 "Zero", Ił-2 Sturmovik, B-25 Mitchell Mk.II, PZL 50A "Jastrząb", Bf 109G-6, Bf 109F-4, SB2U-2 Vindicator, B5N2 Kate, Ki-61 HIEN, Ju88C-6, Ki-43 Oskar, Reggiane Re-2000, KRAZ-260, Spit Mk Vb

 
10-10-13 19:56  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
stary 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 1


 - 2

Sklejać tyle modeli i to takich modeli jednocześnie jak widać się da. I to ze znakomitym efektem. Ale panować nad tym wszystkim logistycznie to jest dopiero wyzwanie!
Moje uznanie.

--
Ukończone
HMCS AGASSIZ
Okręt WOP
Holownik portowy
KOMINTERN ciągnik gąsienicowy






 
10-10-13 20:35  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Martanek powinien zmienić nick na "Marsjanek". Ziemianie nie lepią tylu tak dużych okrętów w takim tempie.

 
10-10-13 21:01  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

A Ciebie co , z roboty wywalili ?! Gratuluję tempa .

Pozdrawiam .


Jańcio .



HEY HEY !

 
10-10-13 21:02  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Rafal N. 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 4
Galerie - 3


 - 3

Albo kolega Martanek nie pracuje, albo umówił się z Bogiem, że doba trwa 48h. Ogień!!!!

 
10-10-13 21:03  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Majkel 91 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 24


 - 14

Ahoj!
Po prostu urywa pewną część ciała. Czekam na więcej :-)

--

Pozdrawiam! Michał
Łódzka Sjesta Modelarska

Fw-190F, Hien,MiG-21MF, Trident II, Zero, PZL-50A, Saturn V, Jak-1000
671 RTM, USS Sturgeon, 670, ORP "Orzeł" III, 971 B, 971 M, USS North Dakota
Schleswig- Holstein 406mm, Wrocław Ratusz, Inowłódz
Hetzer

"(...) wiesz, jaki jest najbardziej tragiczny moment w życiu mężczyzny? Kiedy towarzysząca mu na plaży kobieta mówi: "Wciągnij brzuch!", a on to właśnie już przed chwilą zrobił."- por. Sławomir Borewicz

 
10-10-13 21:03  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Może na utrzymaniu Pani Żony - taki to ma dobrze.

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
10-10-13 21:48  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Toto je ono!

Zwariował... i to jak fajnie ;)

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
10-10-13 21:56  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
wottek 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 15


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 11

Ładna kolekcja powstaje ;-)

Pzdr!
W.

--

Post zmieniony (11-10-13 14:59)

 
10-10-13 23:09  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Maruda 

 

Chyba zbroi sie na III wojnę światową :)

 
11-10-13 12:20  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
fajfolastik   

po takiej kartonowej, czeskiej inwazji to wstyd relacjonować od tej pory na forum mniej niż 6 modeli naraz robionych - bo to jak przyznanie się do tytułu modelarza-leniwca

--
Każdy może być generałem wśród swoich...kartoniaków

Woda: Mas, Szerszeń, 912M, S-1, Elco
Ląd: --------------------------------------------------
Powietrze: ------------------------------------------

Warsztat: MO-D-3 / PzVIH1(MA) / Mig-23 / PzIIIM(MK)

 
11-10-13 12:55  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Szczęka mnie z zawiasów wypadła.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
11-10-13 13:14  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Kefas93 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4


 - 2

Kolega chyba kiedyś "białko" przedawkował i mu zostało ;P
A na poważnie to szacunek, ja mam czasem problem z jednym modelem - nie wiem w co łapki wsadzić a tu taka PRODUKCJA... :)

--
"Życie to odrobina więcej niż ta woda,
chleb.
Mamy marzenia, którym tylko śmierć
może położyć kres." Bob One

 
11-10-13 14:37  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Szymek95   

Ja oglądałem relację kolegi martanka na kartonbau.de,już dłuuuugo trwa (jak ktoś powyżej napisał dobry rok) i cieszę się że postanowił nam pokazać swoją wspaniałą pracę :)

 
11-10-13 16:53  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Już od 2 sierpnia 2013 roku w temacie Kartonowe Inspiracje ten temat jest obecny, a tu widzę, że sporo osób jest zaskoczonych, że taki gigantyczny projekt powstaje.

 
11-10-13 17:34  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Kefas93 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4


 - 2

Nie wszyscy zaglądają do każdego wątku na forum ;)

--
"Życie to odrobina więcej niż ta woda,
chleb.
Mamy marzenia, którym tylko śmierć
może położyć kres." Bob One

 
11-10-13 19:30  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Jestem w szoku !! Po obejrzeniu zdjęć musialem sie cofną do początku forum i sprawdzić w jakim dziale jestem , giełda , relacja czy zapowiedzi . Poziom niesamowity , jestem pod ogromnym wrażeniem.
Jsem šokován! Poté, co viděl obrázky jsem musel ustoupit na začátek fóra a uvidíte, co je čin, akciový trh, vztah mezi oznámením. Úroveň úžasné, jsem velmi zapůsobilo. Doufám, že tlumočník někdy dělal spoustu chyb.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
13-10-13 18:22  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Tomasz 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Fajna galeria, długo się ogląda zdjęcia ale warto. Ogrom pracy.

 
14-10-13 20:18  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
martanek41 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Hello.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i miłe słowa. Życz mi szczęścia - Muszę żyć około 250 lat - do zakończone powodzeniem. :-)

--
CZECH REPUBLIK JABLONEC NAD NISOU

 
14-10-13 20:33  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Ciekawe, kto z nas dożyje do galerii końcowej ;) Kibicuję!!

 
14-10-13 22:07  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
martanek41 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Trzymaj się ... ktoś musi trzymać kciuk :-D

--
CZECH REPUBLIK JABLONEC NAD NISOU

 
14-10-13 22:48  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Jak się ma proporcjonalnie Bismarck do Tirpitza, chodzi mi o ogólne wymiary.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
15-10-13 08:35  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
martanek41 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Zatem Tirpitz większa. Jest mały problem w pomiarze. Na linii wodnej została BISMARCK 241,5 m U Tirpitz oświadczył długość 251 metrów.

--
CZECH REPUBLIK JABLONEC NAD NISOU

 
15-10-13 08:41  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
martanek41 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Oto mój TIC TAC



--
CZECH REPUBLIK JABLONEC NAD NISOU

 
15-10-13 09:11  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. I tu wyszło szydło z worka :)) z tą skalą porównawczą do TAKICH Tic Tac-ów. Pozazdrościć :)

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
15-10-13 16:54  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Czyli Tirpitz mimo tego iż był dłuższy ok 3m, to model i tak jest przeskalowany, tak właśnie porównując zdjęcia bryła kadłuba wydawała mi sie zbyt masywna w stosunku do Bisa.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
18-10-13 08:03  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
maly 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

szczeka siada sześć modeli na raz :) szok ale takich zwariowanych ludzi podziwiam i czekam na kolejne fotki

 
24-01-14 18:19  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
martanek41 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

Hallo .... :-)


SCHARNHORST



HOOD





Tylko test .... bez kleju ... i wszystko z powrotem do pudełka ... !!!




TIRPITZ



--
CZECH REPUBLIK JABLONEC NAD NISOU

 
24-01-14 19:00  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Co tu dużo pisać - wspaniałości :) Czy w Tiritzu napotkałeś już jakieś niedokładności ?

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
24-01-14 19:01  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Navigator 

 

Wszystko super - fajnie tylko co robią te kraty w bulajach - tylnych okienkach Scharnhorsta? To nie są przecież wywietrzniki !

 
27-01-14 07:02  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
Doody 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Wszystko zmierza w dobrym kierunku :-)

--
Pozdrawiam Darek

 
27-01-14 16:43  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
XYZ    



Post zmieniony (22-02-14 09:26)

 
27-01-14 17:28  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

XYZ Rozwiń swoją teorię, najlepiej poprzyj jakimś rysunkiem. Zauważyłem to i bardzo interesuje mnie ta kwestia.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
27-01-14 22:45  Odp: BISMARCK, HOOD, TIRPITZ, SCHARNHORST, YAMATO, FUSO 1:200 HAL + GPM
XYZ    

Oto argumenty w postaci rysunków.http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/565e0e2ca70420fc.html

Post zmieniony (29-01-14 15:33)

 
21-02-14 11:01  Odp: Bismarck, Hood, Tirpitz, Scharnhorst, Yamato, Fuso 1:200 HAL + GPM
martanek41 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

YAMATO



HOOD



BISMARCK



BISMARCK + TIRPITZ + HOOD ....TODAY



--
CZECH REPUBLIK JABLONEC NAD NISOU

 
21-02-14 22:00  Odp: Bismarck, Hood, Tirpitz, Scharnhorst, Yamato, Fuso 1:200 HAL + GPM
chencik   

Wpadł, pozamiatał, poszedł. Ja chcę więcej :)

 
21-02-14 22:13  Odp: Bismarck, Hood, Tirpitz, Scharnhorst, Yamato, Fuso 1:200 HAL + GPM
Alski 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 11
Galerie - 2


 - 2

Ja tylko poproszę bez tic-taków bo to mnie dobija.

--
Douglas Preston, Lincoln Child- seria Pendergast, Jo Nesbo seria Harry Hole , Lee Child

Wiem jak się robi modele doskonałe ... ino nie umiem :)

 
08-02-15 07:59  Odp: Bismarck, Hood, Tirpitz, Scharnhorst, Yamato, Fuso 1:200 HAL + GPM
martanek41 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
 

FUSO



TIRPITZ



--
CZECH REPUBLIK JABLONEC NAD NISOU

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024