FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
27-09-13 21:02  Odp: [Z] Lokomotywa ST43 Angraf Model
darekb 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 5

Proszę, oto katalog modeli i cennik Answeru.
Wydał go na trochę większym arkuszu niż A4, no i skaner musiał poobcinać lekko boki.
Obcięte informacje cennika to:
- 2 str. dół => EN 57 - szkielet, detale, pomosty, skala 1:25 - 150 zł.
OKI 27 - koła, skala 1:45 - 25 zł
- 3 str. góra => Pt-76 - 45 zł.
- 4 str. góra => Siatka 0,8 mm kwadrat, arkusz 10 cm x 7 cm - 17 zł.
Reszta jest OK.
Pliki otwierają się w PDF.
Cennik
Katalog

--
Pozdrawiam, darekb
https://darek.net

 
27-09-13 21:08  Odp: [Z] Lokomotywa ST43 Angraf Model
prezeswis   

Wytłumaczy mi ktoś dlaczego różne modele mają ten sam numer. Np 5/2013 - lokomotywa ST 43 oraz wyrzutnia 2P16 LUNA. Z resdztą tak jest i w przypadku innych wydawnictw np. kartonowe hobby itp. (wydawanych przez answer?. Kto mi to wyjaśni?

--
Zacząłem kleić najnowszy numer "Kartonowy Arsenał" /Spitfire Mk Vc Trop/ lecz nie dałem rady. Kontynuuje mój syn (10 lat).

 
28-09-13 09:12  Odp: [Z] Lokomotywa ST43 Angraf Model
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

darekb - dziękuję.

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
28-09-13 10:46  Odp: [Z] Lokomotywa ST43, Pruski Wagon Pocztowy Angraf Model
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Całkiem przypadkiem trafiłem na takie zdjęcie http://www.sawistowski.net/osie/historia.htm i jakoś tak ten wagon silnikowy wpadł mi w oko jako ciekawy pomysł na model, chyba takiego modelu w kartonie jeszcze nie było ?
A może Answer już macie taki projekt w jakiejś skrzyni, bo chyba ze względu na ilość to chyba nie tylko w szufladach macie pochowane te projekty ? : )

Post zmieniony (28-09-13 10:56)

 
28-09-13 11:58  Odp: [Z] Lokomotywa ST43, Pruski Wagon Bagażowy - Angraf Model
MK747 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Bardzo ciekawe zapowiedzi. Halogen dzieki za ten link :)

 
28-09-13 12:02  Odp: [Z] Lokomotywa ST43, Pruski Wagon Bagażowy - Angraf Model
kolighyt 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 41


 - 38

Ależ oczywiście, że był:
http://www.kartonbau.de/forum/neuer-pirling-download-wittfeld-akkutriebwagen-at3-downloads/board4-vehicles/t25677-f31/
I nawet za darmochę:)

--
W budowie: Rolls-Royce Pattern Mk.I 1920
Projekt: Fokker DVII, Nieuport 11, Albatros CIII, SSW DIII/IV, Boeing 40B-4, Udet U-12 Flamingo

 
28-09-13 19:23  Odp: [Z] Lokomotywa ST43, Pruski Wagon Bagażowy - Angraf Model
DARECKI IV 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Wittfeld, odbudowany wielkim nakładem sił i środków z kurnika(tak służył jako kurnik), w latach 90-tych ubiegłego wieku w Polsce, jedyny na świecie czynny pojazd tego typu, dziś znów rdzewieje i niszczeje w Skierniewicach.
W każdym cywilizowanym kraju taki pojazd jeździł by i zarabiał na swoje utrzymanie (również na utrzymanie np. skansenu), ale nie , bo po co ? lepiej go nie ruszać bo jeszcze coś się zepsuje i dopiero draka będzie :-)

 
28-09-13 19:43  Odp: [Z] Lokomotywa ST43, Pruski Wagon Bagażowy - Angraf Model
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

DARECKI jest ten model w skrzyni, tylko mów prawdę ? : ) To co piszesz o tym wagonie to rzeczywiście bulwersująca sytuacja, pewnie nie jedyna jeżeli chodzi o to co się dzieje z zabytkowym taborem.

 
29-09-13 10:14  Odp: [Z] Lokomotywa ST43, Pruski Wagon Bagażowy - Angraf Model
DARECKI IV 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Nie wiem czy jest, ja nie robiłem tego pojazdu :-)
Tu trochę info:
http://www.wmtmk.pl/forum/viewtopic.php?t=234

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024