FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
22-09-13 17:30  Odp: [N] Ferdinand Fly model nr 154
prezeswis   

Dajcie spokój. Moim zdaniem niepotrzebnie szacujecie dla wydawnictwa "czy zejdzie czy nie". Zdecydowali się na taki temat, więc po co dywagować i snuć bezpodstawne opinie o tym co się może w przyszłości wydarzyć. Skąd wiecie, że nikt nie kupi obu modeli. Bo wiecie, kształtowanie opinii na podstawie 20-30 osób z forum w stosunku do kilkuinastu/kilkuset tysięcy modelarzy ni jak się ma. A na szacowaniu to ja się akurat znam.
Oczywiście można zastosować rachunek prawdopodobieństwa. W tedy można by szacować, ale po co?

Ja model kupię, dla synka ma się rozumieć.

--
Zacząłem kleić najnowszy numer "Kartonowy Arsenał" /Spitfire Mk Vc Trop/ lecz nie dałem rady. Kontynuuje mój syn (10 lat).

 
22-09-13 18:06  Odp: [N] Ferdinand Fly model nr 154
Graba 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


O czym Wy za przeproszeniem pie..licie? Jaka reaktywacja? Ktoś ogłaszał że marka Fly Model pod szyldem GOMIX z Białegostoku zawiesiła działalność wydawniczą? Nie, nie było takiego info i tak poza tym "Oni" drukowali modele . Może lepiej sobie podebatujcie nad Newsem...Janusz Oleś ma zamykać ponoć Modelik i to jest info ze coś się ma zamknąć, a GOMIX nie zamknął interesu i sprzedawał modele proszę nie piszcie głupot. Ah, ah teraz dotycząc tego Ferdynanda...dodam coś co nie pisano...wydruk jest Laserowy (cyfrowy). Ja widział model w Przeciszowie i chce go posiadać. Opracowanie jest zacne, szczegółowe. Ja daje łapkę w górę pomimo że to laser.

 
22-09-13 20:29  Odp: [N] Ferdinand Fly model nr 154
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Witam, piękny, kupię dwa, pozdrawiam - jeszcze chwila i to będzie standardowy wpis w takich tematach - Graba powiedz mi w którym roku ukazał się ostatni 153 model z wydawnictwa Gomix Fly Model ? Czy zapowiedź 154 numeru to nie jest klasyczna reaktywacja , czyżbyś nie odróżniał wydawania dodruków od nowych modeli ? Jeżeli to co tu dotychczas wpisano jest głupotą to czym jest to co ty napisałeś ?
Dobra nie musisz Graba szukać - ostatnim numerowanym modelem z wydawnictwa GomixFly Model , czyli 153 był nomenomen : ) Titanic : )))))) i został wydany, tego tak sobie nie przypominam dokładnie, ale chyba w 2007 roku.
Tak wygląda sklejony Titanic jakby ktoś nie widziała z ostatniego 153 numeru Gomix Fly Model
http://www.kartonbau.de/forum/titanic-fly-1-200-bilder-vom-baufortschritt-abgeschlossen-finished-construction-reports-ships/board5-ships/board6-construction-reports-ships/t26133-f164/index30.html

Post zmieniony (22-09-13 21:51)

 
22-09-13 22:56  Odp: [N] Ferdinand Fly model nr 154
tommy-79 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Może jakiś przedstawiciel wydawnictwa włączy się do dyskusji i przedstawi swój punkt widzenia. Dlaczego ten, a nie inny model, czy ci sami ludzie tworzą to wydawnictwo co kilka lat wstecz. Nie wierzę, że nie przegadają for i nie czytają postów.
Zastanawia mnie twarda okładka, po co to? Co prawda zachowuję okładki sklejonych modeli, ale leżą sobie w teczce. Modelem się chwalę, nie okładką.

--
w produkcji: ferrum
w arsenale: to i owo
w planach: Leopard 2A5, TY-23, Bułgar, ST-44,
na rowerze: 24 000km

 
22-09-13 23:03  Odp: [N] Ferdinand Fly model nr 154
Graba 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Słusznie Panie yak, więc ja zamilczę. Co do reprezentowania wydawnictwa ma Pan pod awatarem wszystko.

Post zmieniony (23-09-13 08:07)

 
23-09-13 08:03  Odp: [N] Ferdinand Fly model nr 154
yak   

Więc również milknę. Dziękujęza szybką reakcję. Pozdrawiam.
yak.

Post zmieniony (23-09-13 08:09)

 
19-10-13 18:30  Odp: [N] Ferdinand Fly model nr 154
Madness 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 20


 - 1

Dziś po wizycie w Poznaniu na "Hobby Salonie" stałem się posiadaczem tego opracowania. Do modelu jest dołączony odgórnie zestaw wręg laserowych ale arkusze z wręgami do podklejenia w starym stylu także znajdują się w opracowaniu. I mam pytanie czy druk cyfrowy można lakierować, czy nie grozi to jakimiś przykrymi niespodziankami?

--
Pierwsza Stolica! Aktualnie Poznań.

G: Tiger Mm

 
19-10-13 18:39  Odp: [N] Ferdinand Fly model nr 154
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Do bólu :)

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
19-11-13 22:03  Odp: [N] Ferdinand Fly model nr 154
Kofi 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Na alledrogo pojawiło się kilka aukcji z modelami z Fly-ia i informacją, że są "nowe od wydawcy".

http://allegro.pl/fly-model-151-america-scale-1-100-paper-models-i3726901212.html
http://allegro.pl/fly-model-152-richelieu-scale-1-200-paper-models-i3726977429.html
http://allegro.pl/fly-model-81-uss-saratoga-cv-3-scale-1-200-paper-i3726958442.html
http://allegro.pl/fly-model-102-amerigo-vespucci-scale-1-100-paper-i3726922493.html

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?id=1272&order=td&us_id=387982

--

Post zmieniony (19-11-13 22:05)

 
20-11-13 09:02  Odp: [N] Ferdinand Fly model nr 154
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Raczej to stare wydania. Obramówka okładki jest w starym stylu w stosunku do tego wydania "Ferdka"

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024