FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
21-09-13 12:56  [N] Ferdinand Fly model nr 154
Paweł63   

Witam.
Nie wiem czy ktoś już zauważył ,ale w sklepie GPM
w dziale nowości pojawił się ten model.
Autorem pan Śliwiński ,druk cyfrowy cena 85 zł.
Ładna okładka , Wychodzi na to że kolejne wydawnictwo
reaktywowano.
Pozdrawiam, Paweł.

 
21-09-13 13:51  Odp: [N] Ferdinand Fly model nr 154
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

faktycznie faktycznie. :)

poniżej linkuję

http://sklep.gpm.pl/modele-kartonowe/wozy-bojowe/1/25-skala/ferdinand-sd-kfz-184-flymodel

ale czad!

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
21-09-13 14:43  Odp: [N] Ferdinand Fly model nr 154
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Nooo nie może być Fly Model Reaktywacja - to super wiadomość : )

 
21-09-13 15:53  Odp: [N] Ferdinand Fly model nr 154
pikowski 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 13
Galerie - 1
 

Bardzo mnie cieszy ta informacja.

Napisałem to już na papermodels.pl, ale nie wszyscy tam zaglądają:
Pomyszkowałem trochę po internecie i udało mi się znaleźć coś, co wygląda jak strona sklepu/wydawnictwa, jeszcze w budowie:
http://www.flymodel.pl/
Logo się zgadza, tło pasuje. Widać, że nie usunęli jeszcze przykładowych produktów, które pewnie pojawiły się przy stawianiu sklepu. Kategorie się zgadzają, w produktach jest Avro Lancaster - ciekawe czy to stary model, czy nowe opracowanie (czy tylko test funkcjonalności sklepu)?

 
22-09-13 11:16  Odp: [N] Ferdinand Fly model nr 154
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

A tutaj okładka.

Cieszy coraz szersza oferta modeli, ale czy temat ten będzie trafiony po opracowaniu Maria?

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
22-09-13 13:08  Odp: [N] Ferdinand Fly model nr 154
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Też się zastanawiam, czy na pierwszy model po reaktywacji powinien być to akurat Ferdinand szczególnie, że na rynku jest już porządne opracowanie tego pojazdu.
Ciszmy się z tego, że mamy z czego wybierać, a może po prostu warto przygotować wydawnictwu listę modeli jakie powinny być wznowione ze względu na atrakcyjność tematów , a listę nowości niech sami sobie układają : )

 
22-09-13 13:15  Odp: [N] Ferdinand Fly model nr 154
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Nie wiem czy z listy wydanych modeli warto coś wydawać ponownie bez przerysowania, korekt czy innego liftingu.
Trochę czasu jednak upłynęło i warto do tematu podejść na świeżo.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
22-09-13 13:22  Odp: [N] Ferdinand Fly model nr 154
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Napisałem wznowione co automatycznie oznaczało przerysowane, poddane korekcie i liftingowi, ale nie wiem,czy to jest opłacalne i czy nie wymaga równie dużego wkładu pracy jak opracowanie nowego modelu ?
Czy w Przeciszowie Fly Model był obecny ?

Post zmieniony (22-09-13 13:30)

 
22-09-13 13:38  Odp: [N] Ferdinand Fly model nr 154
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

chciałbym zauważyć, że Modelik też co jakiś czas wznawia ciekawe tematy Model Cardu i kończy się niestety na przerysowaniu. A to - tak jak zasugerował Piterpanzer - dziś już trochę za mało. Konieczne byłoby nowe opracowanie tych modeli. Ale ja równiez chętnie zobaczyłbym kilka tych świetnych tematów z przeszłości (np.: Short Sunderland).

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
22-09-13 15:14  Odp: [N] Ferdinand Fly model nr 154
bomb007 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 7
 

Trudno wyrokować czy ten model znajdzie nabywców. Z jednej strony jest prostszy, bo nie ma wnętrza (jak ten z GPM), a z drugiej droższy! Jakby na to nie patrzeć, to cieszę się z powrotu wydawnictwa na rynek.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024