FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
06-08-03 10:48  [pytanie] Arizony dwie
psinthos 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

USS Arizona (BB-39) jest jednym z kilku okretow nie-niemieckich, ktore chcialbym posiadac w swej kolekcji. Wiem, ze w skali 1:200 zostala wydana zarowno przez Modelcard, jak GPM. Oba wydania nie sa z pewnoscia najnowsze.

Czy ktos mial okazje popelnic jeden z modeli lub je porownywac?
Na ktore wydanie lepiej 'polowac'?


m.
*psinthos.com* | *sternenflotte.pl*
------------------------------------------------------------------------------------------------------
w stoczni: Nagato | Isuzu | USS Caperton | USS Oklahoma | USS California
------------------------------------------------------------------------------------------------------

 
06-08-03 11:18  Re: [pytanie] Arizony dwie
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

GPM nie wydał Arizony w skali 1:200 tylko 1:400 do linii wodnej , ale to było baaaaaaaaardzo dawno temu , ale coś Frytek wspominał w planach wydawniczych o Arizonie.

 
06-08-03 19:41  Re: [pytanie] Arizony dwie
Witold   

Moim zdaniem wydał. Lepsza wydała mi się ta z Modelcardu (na ogląd) i tę kupiłem.

 
06-08-03 19:55  Re: [pytanie] Arizony dwie
Pete   

Eeeetam, naturalnie,że GPM wydał Arizone w 1 200 i to w calosci i nie tak dawno temu no bo w 1997 nr8 nr kat. 131 Model klei sie dobrze wzbogacono go o dodatkowe zdjecia chociaz warto wzbogacic swoja wiedze jeszcze gdzie indziej np MSiO jeden z numerow poswiecony w calosci Arizonie.
Pzdr Pete (sorry za pismo ale mam problemy z klawiatura, chyba siadla na dobre)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024