FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
16-09-13 19:27  [z] czołg przeciwlotniczy Crusader III AA Mk.III - WAK 10/2013
Wydawnictwo WAK   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości




Na 98% w Przeciszowie będzie można zobaczyć nasz najnowszy model - czołg przeciwlotniczy Crusader III AA Mk.III. Autorem modelu jest Michał Szklarczyk (m.in. Sherman Mk.III, Autoblinda AB-41, 7TP). Model można wykonać w jednym z dwóch malowań z 1.Dywizji Pancernej: 2 Pułk Pancerny lub 10 Pułk Strzelców Konnych. Do modelu będzie można nabyć, także w Przeciszowie, gąsienice lub elementy wycinane laserowo.
Model pojawi się w Empikach ok 4.października. Do czasu zakończenia sprzedaży modelu w Empikach (początek listopada) model będzie w naszym sklepie w cenie 45zł, potem niestety podwyżka.
Więcej o modelu oczywiście na naszej stronie internetowej.

--
-----------------------------------------------
http://www.wak.pl
-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
17-09-13 07:10  Odp: [z] czołg przeciwlotniczy Crusader III AA Mk.III - WAK 10/2013
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

A z normalną wieżą czołgowa będzie?

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
17-09-13 07:57  Odp: [z] czołg przeciwlotniczy Crusader III AA Mk.III - WAK 10/2013
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Crusader w takiej wersji , o którą pytasz już parę lat jest w ofercie MODELIKA.

 
17-09-13 09:03  Odp: [z] czołg przeciwlotniczy Crusader III AA Mk.III - WAK 10/2013
daroo761 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 5
 

Bardzo ciekawa pozycja .

 
17-09-13 18:15  Odp: [z] czołg przeciwlotniczy Crusader III AA Mk.III - WAK 10/2013
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

A miałem już nie kupować kartonówek :)

--
Pozdrawiam!

 
18-09-13 15:11  Odp: [z] czołg przeciwlotniczy Crusader III AA Mk.III - WAK 10/2013
rs77   

kupię to!

;)

 
12-10-13 08:13  Odp: [z] czołg przeciwlotniczy Crusader III AA Mk.III - WAK 10/2013
malakser 



Na Forum:
Galerie - 24
 

Jest już na półkach w Empiku
Pare scanów przykładowych arkuszy . Niestety troche z przekłamanymi kolorami ale moja maszyna tak ma :(



Wykonanie gąsienic w własnym zakresie to bedzie nie lada wyzwanie

--

Post zmieniony (12-10-13 10:11)

 
12-10-13 09:29  Odp: [z] czołg przeciwlotniczy Crusader III AA Mk.III - WAK 10/2013
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Widziałem ten model na PAPRYKARZU w Szczecinie, bardzo ciekawa pozycja tym bardziej że nie ma CRUSADER'a na dobrym poziomie. Jeżeli do tego dołożymy zestaw laserków w którym znajdują się elementy które trudno jest wykonać z wycinanki to możemy z zrobić bardzo ładny model. Jedynym minusem jak dla mnie jest laserowy zestaw gąsienic w jednym kawałku (pasku) mógłby być z pojedynczych ogniwek. Do tego cena, moim zdaniem bardzo atrakcyjna.

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
12-10-13 10:25  Odp: [z] czołg przeciwlotniczy Crusader III AA Mk.III - WAK 10/2013
Jasiek 

Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2
 

Kupując w EMPIKu trzeba uważać na to gdzie jest wklejony pasek magnetyczny. Do tej pory zawsze był na wewnętrznej stronie okładki, a tym razem dopiero w domu zauważyłem, że jest na arkuszu z częściami. Na szczęście przykleili go na elemencie szkieletu, więc straty nie ma. Ale gdyby był gdzieś indziej to miałbym uszkodzone części, bo bardzo ciężko to badziewie oderwać.



--
Pozdrawiam!

 
12-10-13 11:59  Odp: [z] czołg przeciwlotniczy Crusader III AA Mk.III - WAK 10/2013
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Aż zaskoczony jestem że dali pasek magnetyczny. Wszystkie modele jakie kupiłem w Empiku nie miały czego takiego.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024