FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
04-08-03 19:02  Re: [foto] Airacobra AH 02/2003
wojtas.r 



Na Forum:
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3


 - 5

Wow-czyż nie piękne wykonanie ??!!

Co do lotek, klap i sterów to myślę, że można je samodzielnie wyciąć na etapie sklejania i następnie przykleić do skrzydeł. Np. tak jak robi to ORLIK:

http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=24145&t=24145

--
Informacje nie wyszczególnione w profilu: Kronprinz, Masumoto

 
04-08-03 19:57  Re: [foto] Airacobra AH 02/2003
Wakamij 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 4
 

W modelu można wszystko wyciąć ,dorobić własnoręcznie całą wewnętrzną konstrukcję itd. Ale od modelu wysokiej klasy (a do takich zaliczam wycinanki AH) stery, klapy, lotki powinny być zaprojektowane jako ruchome (albo chociaż oddzielne). Inaczej model wygląda moim zdaniam nienaturalnie.

Pozdrawiam,
Wakamij

 
04-08-03 20:24  Re: [foto] Airacobra AH 02/2003
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 21
 

Marcin G. - czy ty urodziłeś się na Marsie? Nie, ty nie należysz do tej galaktyki!!! Na ciebie nie ma klasyfikacji!!!
Jezoo, nogi mi drżą z wrażenia, a szczenka w pisku uciekła do kąta, żeby nikt nie widział jak się wykrzywiła... Taaaki model... świetna robota. O szczegóły popytam jak się (mam nadzieją) spotkamy...
bla, bla, bla - zwariowałem... (;-o

 
04-08-03 20:30  Re: [foto] Airacobra AH 02/2003
MBig 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 5
Galerie - 4
 

Orlik wejdź na czata

 
04-08-03 21:19  Re: [foto] Airacobra AH 02/2003
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Mam do p. Halinskiego pytanie czysto techniczne : ile gramów balastu należy włożyć do dziobu kadłuba , żeby model po sklejeniu nie "stawał dęba" ?

 
05-08-03 08:11  Re: [foto] Airacobra AH 02/2003
Drewal   

Strona wydawnictwa AH zostala zaktualizowana, w galeri mozna obejrzec nowe fotosy Flak 36/37 8,8cm i Hawker Huricane (przynajmniej ja ich wczesniej nie widzialem ;-)
Ale chcialem o czym innym, a mianowicie od jakiegos czasu modele m.in. Su-27 Flanker, F-4J Phantom, Ka-50 Hokum, Mi-24 Hind sa oznaczone jako nakład wyczerpany. Chciałbym się dowiedzieć czy istnieją jakieś plany wznowień w stylu jakim wydawnictwo wydalo ponownie F-14 (tzn. poprawiono konstrukcje jak i znacznie polepszono strone wizualna modelu). Pewnie nie doczekam sie odpowiedzi od Pana Andrzeja Halinskiego bo zadko tu zaglada, ale moze ktorys z forumowiczow wie cos na ten temat?

 
05-08-03 21:28  Re: [foto] Airacobra AH 02/2003
Wydawn. A.Haliński 

 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Nie planujemy wznowień wymienionych przez Drewala modeli, ale w bliżej nieokreślonej przyszłości mogą się one ukazać jako nowe opracowania.
Pozdr.

 
05-08-03 21:46  Re: [foto] Airacobra AH 02/2003
Drewal   

Dziekuje za odpowiedz, brzmi ciekawie.

 
05-08-03 21:48  Re: [foto] Airacobra AH 02/2003
Hayabusa 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 2


 - 1

O rany coś niesamowitego, wierzyć się nie chce, że tak można...

----------------------
Jeśli dzisiaj jest źle to wiesz, że jutro może być lepiej
a jeśli dzisiej jest dobrze to ... po co się martwić na zapas;)
----------------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024