FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
27-08-13 12:03  [P] Ktory model Su-27 dostepny na rynku jest najlepiej opracowany ?
Set   

Witam serdecznie wszystkich na forum . Prosze szanownych kolegow o pomoc w wybraniu najlepiej opracowanego modelu Su-27 dostepnego na rynku . Z gory dziekuje za pomoc oraz przepraszam za brak polskiej czcionki gdyz pisze z telefonu.
Pozdrawiam wszystkich serdecznie

 
27-08-13 13:20  Odp: [P] Ktory model Su-27 dostepny na rynku jest najlepiej opracowany ?
Adam Cook - bomb 



Na Forum:
Relacje z galerią - 14
Galerie - 62


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 10


 - 25

Witam
Swego czasu skleiłem Su-27 od Halińskiego - minęło parę dobrych lat, ale z tego co pamiętam bardzo dobrze spasowany model, przyjemny i bezproblemowy w budowie. Jak oglądam fotki Su-27 z Małego Modelarza, to myślę że ten z AH jest lepszy - chociaż na kredowym papierze.
Adam

--
<<<Wszystko co jeździ , a w szczególności po szynach , RULEZZZ>>>

 
27-08-13 14:30  Odp: [P] Ktory model Su-27 dostepny na rynku jest najlepiej opracowany ?
yogi 

Na Forum:
Galerie - 10
 

Jest jeszcze całkiem niedawno wydany SU 27UB z Orlika, ale nie spotkałem się z relacją czy końcową galerią tego modelu.

 
27-08-13 20:50  Odp: [P] Ktory model Su-27 dostepny na rynku jest najlepiej opracowany ?
Set   

Dziekuje wszystkim serdecznie za pomoc . Niestety ale przegladajac te 3 opracowania postanowilem wstrzymac sie z budowa tego modelu az do mam nadzieje wydania w jakims bliskim czasie tegoz modelu w nowym opracowaniu . Postanowilem zakupic model samolotu Mig - 29 z wydawnictwa Pana Halinskigo jego opracowanie nie ma sobie rownych.A na Su-27 poczekam sobie miejmy nadzieje nie dlugo czego sobie oraz kolega modelarza serdecznie zycze.
Pozdrawiam serdecznie wszystkich

--

 
27-08-13 22:36  Odp: [P] Ktory model Su-27 dostepny na rynku jest najlepiej opracowany ?
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Oczywiście, że spokojnie można określić NAJLEPIEJ opracowany model samolotu Su-27 wydany w kartonie i nie ma to nic wspólnego z osobistymi predyspozycjami modelarza sklejającego dany model bo co ma jedno do drugiego ?

Post zmieniony (27-08-13 22:37)

 
27-08-13 23:21  Odp: [P] Ktory model Su-27 dostepny na rynku jest najlepiej opracowany ?
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Bez wątpienia Mig 29 z wydawnictwa Haliński jest najlepiej opracowany na rynku, ale jeszcze trzeba umieć go skleić. :) Sam go posiadam ale nie mam odwagi ruszyć póki co... A Su-27 faktycznie przydałby się w nowym dobrym opracowaniu. Nie wiem co oferuje model Orlika.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
27-08-13 23:37  Odp: [P] Ktory model Su-27 dostepny na rynku jest najlepiej opracowany ?
orinoko 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 2

Zgaduję, że kolega Set był chyba ostatnio w Radomiu...
Mój młodszy synek też tak ma po weekendzie, a ja też, ale ja się nie przyznaję ;)
Mam MM, nie kleiłem, ale dla początkującego to chyba niezła propozycja, szczególnie że papier dość pancerny - w przypadku moich dzieci, które kleją wikolem, to jest zaleta, bo nic się nie zapada.

 
28-08-13 10:09  Odp: [P] Ktory model Su-27 dostepny na rynku jest najlepiej opracowany ?
Set   

Tak macie racje zabralem syna do radomia i nie daje mi spokoju modele kleje od jakis 20 lat i zalezy mi na bardzo zdetalizowanym modelu do gabloty .A sklejenie miga pewnie zajmie mi ok 1,5 do 2 lat niestety brak czasu. A tak poza tematem to fajnie by wygladal F-16 w malowaniu Holenderskim (kto byl w radomiu wie o co chodzi)
Pozdrawiam wszystkich serdecznie .
Oraz prosba do moderatora o zamkniecie tematu gdyz otrzymalem odpowiedz na pytanie ktore zadalem za co dziekuje serdecznie

 
28-08-13 10:15  Odp: [P] Ktory model Su-27 dostepny na rynku jest najlepiej opracowany ?
karlos   

Witam .Model su-27 z wydawnictwa Pana Halinskiego jest bardzo dobrze opracowany i wydany jak na tamte czasy natomniast z MM jest dosc uproszczony ale nie najgorszy . Ja polecilbym zdecydowanie AH.

 
28-08-13 11:07  Odp: [P] Ktory model Su-27 dostepny na rynku jest najlepiej opracowany ?
Kalafior 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 9
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 5

Jeszcze jest Su-30 z Modelika.
Konstrukcja zbliżona.

http://www.mojehobby.pl/zdjecia/3/2/7/1389_rd.jpg

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Ten wątek został zamknięty 


© konradus 2001-2024