FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
20-08-13 22:10  [Z] IJN NACHI Answer
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Chyba przed chwilą zaktualizowali stronkę, przeglądam sobie a tu ostatnia zapowiedź :)

http://www.answer.pl/

Okładka jak zwykle super...

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
20-08-13 22:15  Odp: [Z] IJN NACHI Answer
IJN Łukasz 



Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 1
Galerie - 18


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Niczym woda na młyn :-)

--
Optymista myśli, że świat stoi do niego otworem,
Pesymista wie co to za otwór ...


W stoczni:
IJN Fuyuzuki

Galerie :

IJN Chikuma ,
IJN Ise , IJN Akagi , IJN Yahagi , IJN Yugumo , IJN Hiei , IJN Ishigaki , IJN Shimushu , IJN Tama , IJN Kiji ,
IJN Kitakami , IJN Akitsushima , IJN Akizuki , IJN Hiburi ,
IJN Hatsushimo , IJN Isuzu .

 
20-08-13 22:28  Odp: [Z] IJN NACHI Answer
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

mniam :) A co z Tsugaru?

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
20-08-13 22:45  Odp: [Z] IJN NACHI Answer
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Przeca to już było i ze Stegny i z GPM - u , suszi jak nic : ) O autora się nie pytam, bo wiadomo znowu będzie bicie piany : ) No jak jubileusz to to jubileusz - propozycje całkiem rzeczowe , to teraz pora na jakiś jubileuszowy raut w Przeciszewie : )

 
20-08-13 22:57  Odp: [Z] IJN NACHI Answer
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Halogen i co z tego, że był w innym wydawnictwie, opracowanie się liczy. Dobrze że modelarz ma możliwość wyboru, każde prezentuje inne poziomy.

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
20-08-13 23:09  Odp: [Z] IJN NACHI Answer
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

O nie - Adam przecież wiem, że to są przedpotopowe opracowania - Hal z 1992 roku, GPM to chyba 1998 rok. Normalnie nawaliłbym żóltych emotek i chyba by dotarło, że żartuję, a tak to znowu trzeba tłumaczyć, ech.

 
20-08-13 23:26  Odp: [Z] IJN NACHI Answer
ADAM 12 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Ja nie z tych co zaraz atakują Twoje wpisy, to tylko wyrażenie swojej opinii na tym polega rozmowa i nie zmuszam do potwierdzania, każdy wyraża swoje, nie musisz się ustosunkowywać, wracamy do tematu. Jak już wydawca się udziela na forum, to może dołoży do pieca i wstawi choć jedno foto jakiegokolwiek zapowiedzianego okrętu ku ucieszę fanatyków :)

PZDR

--
Ruto88 ;)
Barwionka RZĄDZI
Forumowym napinaczom, mówimy stanowcze weź się za klejenie :)

 
20-08-13 23:33  Odp: [Z] IJN NACHI Answer
Cyryl 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 5
 

Miałem taki moment w moim życiu modelarskim że przegapiłem Akitsushimę Isuzu, Junyo, Mutsuki....i kiedy już "podgoniłem" zakupy i pomyślałem sobie - No to teraz jestem na bieżąco !.........i się zaczęło..... Kongo, Ise, Taiho...teraz Nachi....-Puścita ludzi z torbami!
A tak serio super pomysł!
Pozdrawiam.

 
20-08-13 23:51  Odp: [Z] IJN NACHI Answer
Stanisław  



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 3
Galerie - 4
 

Hmm............Szkoda że to wydawnictwo Andrzeja Halińskiego nie sypie tak zapowiedziami okrętów ,a potem modelami.
Na Nachi możę się jeszcze skuszę ,przynajmniej mam monografię o krążownikach typu Myoko,ale jeszcze w tym roku pewnie go nie wydadzą ...........

 
21-08-13 09:06  Odp: [Z] IJN NACHI Answer
Yukikaze 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

A ja po obejrzeniu TEJ relacji thorna1982 raczej poczekam na Takao z wydawnictwa AH :-)

--

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024