FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
14-08-13 21:05  Odp: [Z] ANSWER - Ty42
Draccus 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

EU07-33 poprawiłem post racja za dużo przekleiłem.
A tekatka Robercie z pod twojej deski kreślarskiej ?? masz już może jakieś foto :)

--
Na desce kreślarskiej
Ty51-1 BR52
Stronka
DraccusModels

Pozdrawiam

 
14-08-13 21:45  Odp: [Z] ANSWER - Ty42
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Moja skromna osoba podjęła się zaprojektowania TKt48, oczywiście nie działam sam, ale nie wiem, czy ta osoba sobie życzy, abym ją przedstawił.
Założenia są takie, że model będzie bardzo szczegółowy, projektowany jest jako model ruchomy, na podstawie dokumentacji technicznej.
Fotek nie mam, z racji tego, że nie ma mnie w kraju, kiedy będzie można coś więcej powiedzieć, też nie wiem. Może w przyszłym roku będzie surówka.
Najpierw muszę skończyć temat mojej Ol49, czyli postawić ją na torach.

--

 
14-08-13 22:53  Odp: [Z] ANSWER - Ty42
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Czyli mając model Ty2 można sobie odpuścić Ty42, bo dla laika różnice są niedostrzegalne.

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
15-08-13 10:37  Odp: [Z] ANSWER - Ty42
amz20 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Dla tak nieistotnej różnicy szkoda kasy. Moim zdaniem lepiej kupić Ty45 lub poczekać na Ty51. Na taka okazję powinien ukazać się całkiem nowy model np Ok1 lub Ok 22

 
15-08-13 10:50  Odp: [Z] ANSWER - Ty42
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

A dlaczego? Teoretycznie to całkiem inny parowóz, poza tym, te parowozy różniły się nawet same, muędzy sobą, inna wężownica, można dorzucić inżektory. Moim zdaniem ktoś kto był by tym zainteresowany, powinien sprawić sobie Ty2 z tendrem Floridsdorfa i Ty42. Będzie wtedy dobrze.
I jeszcze jedno, Ty42, Ty45, Pt47, Ol49, Ty51 ciekawa kolekcja polskich parowozów :) Brakuje Ty43, TKt48 :), Ok55 i TKr55 do powojennego kompletu.

--

 
15-08-13 11:25  Odp: [Z] ANSWER - Ty42
DARECKI IV 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Draccus napisał:
...Można się było postarać i wydać jakiś inny parowóz np Tkt48, Ty246 albo pług odśnieżny z Chabówki tak dla odmiany.

Można było, oczywiście, tylko jest jeden mały problem:
Brak planów :-)
Pozdrawiam
ps. chodziło mi o brak planów TY246 i pługa, co do Tkt 48 to model jest od dawna gotowy i szykuje się do wydania w najbliższym czasie :-)

Post zmieniony (15-08-13 12:23)

 
15-08-13 19:39  Odp: [Z] ANSWER - Ty42
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

No to super, będziemy mogli porównać opracowania i stopień szczegółowości;)

--

 
15-08-13 22:23  Odp: [Z] ANSWER - Ty42
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Robert liczę na Twoje TKt48. Ale przez to, że wspomniałeś o tym modelu na dniach pojawi się zapowiedź na stronie Answera.

 
15-08-13 22:28  Odp: [Z] ANSWER - Ty42
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Rowin, teorie spiskowe Cię nie opuszczają...
Robert mówił mi o tym modelu już kilka miesięcy temu. Model ukaże się dokładnie wtedy kiedy ma się ukazać i ta informacja ani nie przyspieszy wydania, ani go nie odwlecze.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
15-08-13 23:36  Odp: [Z] ANSWER - Ty42
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Uwielbiam teorie spiskowe :) bez nich życie byłoby nudne. Czekam wiec na oba modele, dobrze jak będzie wybór

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024