FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
11-07-13 17:15  [R] USS DALLAS 1:200 MODELIK
Paweł 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Czas na relacje okrętu jakim jest USS DALLAS wyd. Modelik.



Jak na razie i mam nadzieję, że tak zostanie wszystko pasuje idealnie.





Musiał bym zakupić jakąś farbkę do retuszu tylko nie wiem czy nie jest za późno.
Wydawało mi się, że węgiel (taki do rysowania) się nada tak jak przy poprzednim okręcie, lecz kolor tego modelu podchodzi pod szary.

--

 
11-07-13 17:50  Odp: [R] USS DALLAS 1:200 MODELIK
Lazarus 



Na Forum:
Relacje w toku - 15
Relacje z galerią - 13
Galerie - 20
 

Ładny początek. Liczę, że model przywieziesz we wrześniu do Przeciszowa;-))

pozdrawiam,
Łukasz

--

 
11-07-13 17:56  Odp: [R] USS DALLAS 1:200 MODELIK
Paweł 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Powiem Ci, że chciałem się wybrać na taki zlot a do Przeciszowa nie mam za daleko około 100km więc wydaje mi się, że zawitam :))

 
13-07-13 23:31  Odp: [R] USS DALLAS 1:200 MODELIK
Adrian 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
 

Model bardzo dobrze spasowany , wszystko idealnie pasuje. Ja do retuszu tego modelu użyłem farbki PACTRA A92 Grauviolett RLM 75.

Jak chcesz mam relacje wraz z galeriom u siebie możesz zajrzeć może sie przyda :)

 
15-07-13 01:34  Odp: [R] USS DALLAS 1:200 MODELIK
Paweł 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Kolejna odsłona i kadłub gotowy. Klei się przyjemnie dosłownie w jedno popołudnie ;)
Teraz czeka mnie troszkę więcej pracy z mniejszymi i bardziej precyzyjnymi elementami lecz to pewnie dopiero na następny weekend z powodu braku czasu.
Zdjęcia zrobione od razu po sklejeniu teraz trzeba go oczyścić i poprawić retusz.
Modele współczesnych łodzi z Modelika tak mi się podobają, że chyba skleję je wszystkie :mil11:






Post zmieniony (15-07-13 01:38)

 
15-07-13 07:42  Odp: [R] USS DALLAS 1:200 MODELIK
Adrian 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
 

mała uwaga: retusz wykonuj przed sklejeniem danego segmentu, retuszuj krawędzie i dopiero klej. Teraz będzie Ci gorzej retuszować i nie uzyskasz takiego dobrego efektu jak przed.

 
16-07-13 23:42  Odp: [R] USS DALLAS 1:200 MODELIK
Paweł 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Prace idą dość mozolnie z powodu malutkich elementów np. takich jak tutaj:

Składa się to z prostokąta zwiniętego w rulonik a na górze kółeczko...
Jak to zobaczyłem to wydawało mi się, że nieźle będę się wkurzał nad tym elementem lecz nic z tych rzeczy, wręcz mogę powiedzieć, że to maleństwo dało mi wiele radości ;)
A tutaj już gotowy jeden z czterech sterów :mil11:



Post zmieniony (16-07-13 23:43)

 
23-07-13 09:25  Odp: [R] USS DALLAS 1:200 MODELIK
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Nieźle się prezentuje i te modele się w miarę szybko skleja,wiem bo sam nie jeden robiłem.Trzymać tak dalej!

--
Modele jakie są każdy widzi inaczej zależy w którym kierunku się patrzy a i siedzenie na krześle też boli :)
Czy się siedzi czy się leży każdy model kartonowy się należy
GG-50609670

 
13-09-13 12:44  Odp: [R] USS DALLAS 1:200 MODELIK
Paweł 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

Długo nie odświeżany temat z powodu przestoju w budowaniu owego modelu.
Wszystko to za sprawą nabycia innych modeli i Dallas jak na razie czeka grzecznie na dokończenie :)
Mała aktualizacja:


 
13-09-13 12:50  Odp: [R] USS DALLAS 1:200 MODELIK
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Zdjęcia steru: czerowny ster na czerwonym tle... litości dla naszych oczu :-)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024