FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
05-06-13 10:55  Odp: [N] Mitsubishi A6M5a Zero - Halinski 2013/01
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Halogen i tak pewnie go nie skliesz więc co to za różnica czy zielony czy różowy??? Jak dla mnie jak najwiecej różnych wersji znanych samolotów, jest w czym wybierać i o to chodzi. A jaka jest tego polityka to mnie raczej nie interesuje.

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
05-06-13 14:43  Odp: [N] Mitsubishi A6M5a Zero - Halinski 2013/01
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Z naciskiem na JEST...

--
serwusik

 
05-06-13 15:26  Odp: [N] Mitsubishi A6M5a Zero - Halinski 2013/01
FloggerB   

Halogen - zaprezentuj swoją galerię - nie będą Cie poniewierać, tylko szukać opadniętych szczęk - niejednokrotnie sztucznych !
A tak w temacie - jak zwykle, tak i w tym przypadku kupuję trzy nowe ZERA z tego wydawnictwa - nawet jeśli kosztuja po 99,98 PLN bo na pewno ten model, jest tego wart !

 
05-06-13 16:55  Odp: [N] Mitsubishi A6M5a Zero - Halinski 2013/01
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

"albowiem nobilituje" - też bym chciał dołączyć do Panów Braci! Przynajmniej raz w roku może jakiś latajacy "staroć"?

 
06-06-13 12:17  Odp: [N] Mitsubishi A6M5a Zero - Halinski 2013/01
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Jest już dostępny na stronie wydawcy za 37 zł. To w Empiku powinien być za 35.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
06-06-13 13:49  Odp: [N] Mitsubishi A6M5a Zero - Halinski 2013/01
Mejdej 



Na Forum:
Galerie - 10


 - 3

Właśnie wróciłem ze świeżo wyłowionym w Empiku modelem . Cena jaką trzeba uiścić za ten piękny okaz to 36,75 PLN. Nakład to 2500 egz.. Jakość opracowania jak dla mnie perfekcyjna. Brak zastosowania druku dwustronnego.

Ja jestem bardzo zadowolony, gdyż ten model ZERO najbardziej mi się podoba.

Pozdrawiam

--

 
10-06-13 10:19  Odp: [N] Mitsubishi A6M5a Zero - Halinski 2013/01
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Nikt nie zauważył 2 spraw , po pierwsze kotlety będą ukazywać się z mniejszą częstotliwością i po drugie na jednym z arkuszy znajduje się zapas kolorów. To tak w kwestii tej zielonej nowości.

 
10-06-13 15:39  Odp: [N] Mitsubishi A6M5a Zero - Halinski 2013/01
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Na którym arkuszu jest zapas o którym piszesz??

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
10-06-13 18:22  Odp: [N] Mitsubishi A6M5a Zero - Halinski 2013/01
Jorzik 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 14
Galerie - 23


 - 2

Zapas kolorów, blok szaro-zielony jest przy końcówce lewego płata i jest nieopisany.

Jest jeszcze coś o czym warto napisać: długi zielony pas a na nim u dołu pisze
,,Uzupełnienie U do modelu Hawker Tempest V (KA 4/2012).
Część 135 (L,P) należy skleić z U niezadrukowanymi stronami, następnie wyciąć, dokleić pozostałe elementy i zamontować zgodnie z rys. montażowym"
A cały ten element jest na cienkim papierze na stronie z wręgami i kolektorami spalin i szablonami drutów.
Ot i takie nowinki.

--
Pozdrawiam Jorzik

Na morzu: YAMATO,SHOKAKU, KIJI,, MUTSUKI, NISSHIN,KITAKAMI,TSUGARU,HIBURI ,Akitsu Maru
W powietrzu: G4M2 BETTY
Na lądzie: Typ 2 Ka-Mi,Typ 95 Ha-Go,Typ I Ho Ki,Typ 4 Chi To,Typ 4 Ka Tsu,Typ 94 Te Ke,Typ 97 Chi Ha,Typ 97 Shinhoto Chi Ha,Typ 5 Chi Ri ,Typ 1 Chi He,

 
10-06-13 20:53  Odp: [N] Mitsubishi A6M5a Zero - Halinski 2013/01
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

Jurek uzupełnienie jest do Tempesta, a ten zapas to dopiero zauważyłem po wpisie Halogena.

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024