FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
28-05-13 20:04  PODSUMOWANIE AUKCJI DLA SYRIUSZA 2013
pmarcin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 1


 - 2

Drodzy Forumowicze

Po miesięcznym okresie licytacji dla kolegi ,,syriusza" nadszedł czas aby podsumować całą akcje.
Ten rok także był rokiem w którym padł rekord uzbieranej kwoty :).

Tak wiec chciałbym bardzo serdecznie podziękować wszystkim tym którzy wzięli udział w aukcjach ! :).

Bardzo dziękuje ,,Wojtuś"owi za to że w tym pracowitym dla mnie roku przeją ode mnie znaczną cześć obowiązków i pomagał mi przy prowadzeniu aukcji.

Wszystkim licytującym, za okazaną hojność!.
Janisz, Akra, SZKUTNIK, Fantom Model, donmarianos, Wojtuś, Rafael, Homik, fajfolastik, MarcinekZ, madteam19 , dominik294, pawelecd, GrubyCzarnyKOT, Borowy, Hastur, Renata, Krakus , Jkorjat, Patryk.K, Mario, Homik, Panczo, Medox, Alabama, Kantek, biket26, Kuba, Jari, Grzegorz, Jańcio Andrzej Px48, Maverick, marek1, StuG, stary, barti, THEO, Wydawnictwo WAK ,

Wszystkim którzy ofiarowali swoje modele i inne modelarskie gadżety!.
OSTOJA, Gucio, Hastur, marwil2, dominik294, (Osoba anonimowa), Sturmovik, greg, nowy, Krakus, EDO, andy, Wojtuś, grzegorz, barti, Renata, donzibi, Ryszard, Akra, syk, biket25, Mario, Patryk K, Jańcio, Berni, Maverick

Jeżeli kogoś pominąłem, najmocniej przepraszam, z każdy rokiem jest Was coraz więcej :)
Osobą które sprawdzały aktualizacje kwoty.

Konrdus-owi za możliwość zreorganizowania aukcji.

Jak zwykle i w tym roku nie zabrakło poczucie humoru :)


A teraz czas na cyferki :) :
Wszystkich aukcji było: 44

ŁĄCZNA KWOTA Z AUKCJI : ***** 12664,70 zł *****


Raz jeszcze dziękuje wszystkim za udział w imieniu swoim i Łukasza.
Zapraszam w przyszłym roku :).

Pozdrawiam

pmarcin

--
WARSZTAT:
PzKpfw VI TIGER Ausf.E | PZL-23B ,,KARAŚ" | TK-3


UKOŃCZONE:
Mk.VIII ,,CROMWELL IV"

GALERIA:
Bismarck

 
09-06-13 20:21  Odp: PODSUMOWANIE AUKCJI DLA SYRIUSZA 2013
syriusz 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 9


 - 16

Witam szanownych kolegów modelarzy

Zupełnie nie wiem od czego zacząć pisać podziękowania dla WAS modelarze. Po raz kolejny zaskoczyliście mnie swoją bezgraniczną dobrocią serc. To dla mnie przepiękna "NAGRODA" za tegoroczny marcowy - bardzo trudny pobyt w Instytucie Gruźlicy i Chorób Płuc w W-wie. Podwójnie się cieszę.

Drodzy MODELARZE - to już po raz czwarty tu na forum konradusa odbyły się aukcje licytowanych modeli z przeznaczeniem wylicytowanych kwot pieniężnych na moje leczenie.

Dotychczasowe wylicytowane kwoty pieniężne z poprzednich trzech aukcji w całości są na trzech lokatach i procentują w banku z myślą o ewentualnym przeszczepie płuc. W codziennym życiu jestem bardzo oszczędnym człowiekiem, a w sytuacji, w której jestem to nic innego nie jest tak ważne jak zdrowie. Moim marzeniem, jeśli to się kiedyś spełni jest transplantacja płuc.
Wylicytowane środki pieniężne z obecnej już czwartej aukcji, również w całości są już na czwartej lokacie bankowej z przeznaczeniem na ewentualną realizację mojego marzenia. Póki co transplantacja jest jedyną szansą na przedłużenie (nigdy nie można się wyleczyć z mukowiscydozy) życia takim osobom jak ja.

Pragnę w tym miejscu dodatkowo wspomnieć, że od stycznia do końca kwietnia każdego roku przekazujecie koledzy 1% swojego podatku na moje subkonto 1% w Polskim Towarzystwie Walki z Mukowiscydozą. To z tych pieniędzy korzystam kupując drożejące leki (faktury), okresowo - sprzęt do codziennych inhalacji (inhalator), opłacam rachunki za prąd, bo korzystam ze stacjonarnego koncentratora tlenu, preparaty odżywcze i inne rzeczy potrzebne w codziennej trudnej, wymagającej sił, żelaznej dyscypliny i konsekwencji walce z chorobą.
To tyle słowem przeznaczenia wylicytowanych kwot pieniężnych drodzy modelarze.


Przejdźmy do obecnego 2013 roku.

Po ochłonięciu od jak co roku wielkich emocji, pragnę napisać „kilka słów” do Was przyjaciele.


Tegoroczne aukcje wystartowały wzorem ubiegłych lat dzięki inicjatorowi pmarcinowi, dużemu wsparciu Wojtusia, który zadeklarował chęć wsparcia pmarcina w prowadzeniu aukcji i dzięki uprzejmości Konradusa tu na Naszym forum modelarskim.

Już pierwszego dnia wylicytowano modele na kwotę ponad 900 zł. Aukcje trwały, powoili nabierając tempa.
Któregoś dnia nabrały "rozpędu" za sprawą nieocenionego AKRY, który wcielił się w rolę komentatora sportowego meczu piłkarskiego.
Zrobił to tak wspaniale, że wylicytowana kwota za PUCHAR SOBIESKIEGO (model SOBIESKIEGO od Akry i THEO) osiągnęła 3300 zł przebijając Białego Kruka ubiegłorocznej aukcji japoński pancernik HIEI. Licytujący PUCHAR SOBIESKIEGO to dżentelmeni JANISZ, SZKUTNIK i ku wielkiemu zaskoczeniu Patryk.K. Zawodnicy Ci świetnie rozegrali spotkanie, a Akra, podgrzewał i czuwał nad jego przebiegiem. Do rywalizacji włączył się Sturmovik, by ostatecznie wylicytować Wołgę od THEO i Akry oraz w dogrywce za 200 zł "przejąć" książkę A.Fiedlera Dywizjon 303, którą wylicytował Janisz wpłacając 320 zł jednocześnie oddając ją w ręce Sturmovika.
Dodam, że zwycięzcą pasjonującego meczu o PUCHAR SOBIESKIEGO został Janisz, gdyż z powodów osobistych ostatniego dnia licytacji SZKUTNIK musiał opuścić boisko. W duchu zasad fair play zawodowiec SZKUTNIK przyjął umowną karę od FIFA/UEFA i w całości w wysokości 2000 zł przekazał ją osobie dla której ten mecz się odbył.

Chcę przytoczyć w tym miejscu kilka zabawnych, humorystycznych komentarzy naszego sprawozdawcy i grających zawodników, które powodowały,że się uśmiechałem. Oto one we fragmentach:

Akra:
Co za mecz, proszę państwa, co za mecz... SZKUTNIK już widział się z Pucharem Sobieskiego w dłoniach, a tu nagle poszła skrzydłem piękna kontra Janisza! Celny strzał i teraz Janisz podnosi triumfalnie ręce do góry. Nie nie, nie na znak poddania się - to radość po pięknym strzale! Póki co, Puchar Sobieskiego należy do niego!
Czy SZKUTNIK po takim ciosie powróci do gry? Widzę, że masażysta przykłada mu lód do rozpalonej głowy... SZKUTNIK rozgląda się bacznie wokół... coś tam mamrocze pod nosem, pewnie zły, ze umożliwił Janiszowi taki silny, celny strzał...co za mecz, proszę państwa, co za mecz!!!!!


Walka o Puchar Sobieskiego trwa, a emocje znacznie przewyższają te podczas hiszpańskiego El Classico (czyli Barcelona - Real)! Szczerze mówiąc, tamci zawodnicy są przy naszych herosach zwykłymi podwórkowymi amatorami!
....Co za mecz... co za mecz... oczy mi wychodzą z orbisów...

SENSACJA!!!

Patryk. K zmienił przepocony strój i ku zaskoczeniu dwójki pozostałych graczy wrócił do gry! Założył siatkę SZKUTNIKOWI (szkoda że nie widzieliście Jego miny!), chytrym zwodem minął Janisza (jeszcze bardziej zdziwiona mina!) i jak nie huknie!!!!!!!!!!!!! Łojezusiku!!!!
Piłka odbiła się od węwnętrznej części słupka, po czym pomalutku wtoczyła się do bramki ku rozpaczy przeciwników! Wynik 1234,56 dla Patryka. K!!!
Zmieniam szybko mikrofon, bo tak go z emocji i krzyku oplułem, że nastąpiło w nim zwarcie! Hmmm, no tak... Made in China... wszystko jasne...


Poniżej świetne wpisy zawodników:
SZKTUNIK licytując Puchar Sobieskiego:
Ahoj!
Dobry wieczór......3227 zł (a godzina wpisu to 09:34)

Odpowiedź Janisza
Obudziles sie ze snu zimowego czy jak??? 3232 pln ;-)

SZKUTNIK:
Ahoj!
Ja juz od rana nie spię. Po prostu podbiłem temat.........3232,32 zł


Miło jest czytać powyższe wpisy. Dziękuję.

Na pozostałych aukcjach, również toczyła się ciekawa rywalizacja.
Na aukcji biket26 pomiędzy Janiszem, a Akrą o samolot P-38H Lightning.

Poniżej kilka humorystycznych wpisów:
Akra:
Ciiiiiiiiiiiiiicho, nie budźcie Janisza... 250... ciiiiiiiiiiiicho, żeby się nie zorientował że go przebiłem.... ciiiiiiiiiiiicho....

Janisz: ha ha ha ......... dobre .......

Akra: Kto upuścił talerz na kafelki i obudził Janisza? Natychmiast mi się tu przyznać!!!

Janisz: 280 PLN

Akra: Ja Ciebie i tak załatwię... sposobem ;-)

Krakus: .... czyli 23.59... P.S. Janisz tez zna ten sposób.

Janisz: 310 pln :-D


Ostatecznie tuż przed 24.00 Akra licytując wygrywa aukcję kwotą 315 zł za Lightninga.
Akra nawet nastawił sobie budzik, by nie przespać aukcji. (Uśmiech)

Jeszcze jeden humorystyczny wpis, a więc Krakus w aukcji o RWD-13 z MM pisze:
UWAGA !!!
Trzymajcie rękę na pulsie, bo Janisz wylazł z wyrka i buszuje po aukcjach :-)))


Podsumowując podczas aukcji było wiele humoru i dobrej zabawy.


Przechodząc do podziękowań.

Janisz, wzorem ubiegłych lat wziął udział w większości licytacji, wylicytowując i wpłacając najwyższą dotychczas kwotę ponad 7.300 zł. Mało tego, wpadł na świetny pomysł "DOGRYWKI" w aukcjach.
W skrócie polegającej na tym, że zdobywca drugiego miejsca po wpłaceniu swojej kwoty mógł wziąć wylicytowany model/e, na rzecz rezygnacji z nich przez Janisza, który przekazał swoją wylicytowaną kwotę. Janisz, dziękuję Ci za Twoją hojność, szlachetność, dobre serce.

Tym dobrym pomysłem Janisza, udało się zebrać dodatkowo:
2000 zł które przekazał SZKUTNIK (za karę nałożoną przez FIFA/UEFA w meczu o Puchar Sobieskiego) - wspominałem o tym powyżej
200 zł które przekazał Sturmovik za książkę Dywizjon 303 - wspominałem o tym powyżej
140 zł które przekazał donmarianos za model Hummera
250 zł za sowieckie samochody pancerne oraz 20 zł które przekazał Wojtuś za model T-80
50 zł które przekazał bez dogrywki StuG oddając model T-80, który przekazałem Wojtusiowi
10 zł od THEO za wylicytowane odrzutowce.
50 zł od HOMIKA za model żaglowca Shipyard nr 9 HMS Endeavour

Pragnę dodać, iż Janisz zrobił wobec mnie dodatkowo piękny gest i zaproponował, bym wybrał dla siebie modele, które wylicytował.
Przyznam lekko zawstydzony, że "ogołociłem" Janisza z większości modeli. Cóż lubię dostawać modele, przeglądać je, analizować i oczywiście przede wszystkim kleić.


Wracając do aukcji chcę napisać, że po raz czwarty niezawodnymi, wspaniałymi okazali się Akra i Krakus, którzy rozkręcali aukcje swoimi komentarzami no i oczywiście SZKUTNIK pasjonat nie tylko Titanica i Janisz (swoim: hop, hip, skok do góry, aby aukcje były zawsze na górze:-).
Pragnę również podziękować za udział i wpłatę 500 zł od Fantom Model przedstawiciela wydawnictwa modelarskiego biorącego udział w aukcjach co rok. Ponadto wydawnictwu WAK i ORLIK, które brały udział w tegorocznej aukcji.

Patrząc na przebieg całej aukcji nie mogłem uwierzyć w to co się dzieje.
Przyłączali się do niej kolejni forumowicze wystawiając modele i biorący udział w licytacjach. Każdego dnia coś się działo.
Aukcje nabrały niesamowitego tempa, które utrzymało się, aż do samej godziny 24ej ostatniego dnia licytacji.
Była świetna zabawa, wsparta konkretnymi czynami.

Duże podziękowania kieruję do pmarcina i Wojtusia za czuwanie nad przebiegiem aukcji, jej podsumowaniem, jak też za wszystko dobro, które dla mnie czynią.
Jesteście super. Młodzi faceci, o szlachetnych sercach.


Po raz czwarty dziękuję WAM WSZYSTKIM PRZYJACIELE!.
Trudno mi to wyrazić słowami. Nie spodziewałem się, że czwarty raz bezinteresownie zechce wesprzeć mnie taka zgrana grupa społeczności modelarskiej.
To dla mnie było/jest i pozostanie duże przeżycie emocjonalne.
WASZ ludzki gest, szlachetność, płynąca z serca pomoc kompletnie po raz kolejny BARDZO mnie zaskoczyła drodzy modelarze.


Zgromadzona kwota jest POTĘŻNA! Jeśli dobrze policzyłem to ok. 13.060 zł
Wyższa niż w ubiegłym 2012 roku!
JESTEŚCIE WIELCY!


Poniżej chciałbym złożyć podziękowania dla licytujących:

- Janisza, (który wylicytował najwięcej modeli za najwyższą kwotę - już po raz czwarty, facet ma wielkie, szlachetne serce)

- SZKUTNIKA, (który dzielnie zmagał się z Janiszem i Paktykiem.K o PUCHAR SOBIESKIEGO, przekazując 2120 zł. Dziękuję Krzysztofie za tak duże wsparcie)

- Akry (za duże, a nawet ogromne zaangażowanie, wsparcie również w tym roku i za całą resztę szczerej dobroci, którą dla mnie kieruje. Książkę A.Fiedlera Dywizjon 303, którą mi jakiś czas temu przesłał oraz wylicytowaniu tuż przed 24.00 modelu na kwotę 315 zł)

- Wojtusia (za udział w aukcji po raz kolejny, duże wsparcie przy współprowadzeniu aukcji z pmarcinem, licytacji modeli na kwotę 400 zł)

- madteam19 (za wsparcie również w tym roku i udział w aukcji i wpłacie dodatkowej kwoty, a łączne 100 zł)

- Krakusa (doświadczonego modelarza, rozkręcającego aukcje swymi wpisami nie tylko humorystycznymi i przekazaniu prawie 90 zł za wylicytowane modele)

- donmarianosa (za udział w aukcji po raz kolejny z tak daleka i przekazaniu ponad 500 zł za wylicytowane modele)

- Fantom Model (za wsparcie również w tym roku jako przedstawiciel wydawnictwa modelarskiego)

- StuG (za udział w aukcji po raz kolejny i wpłaty dodatkowych 50 zł - w całości 80 zł i rezygnacji z modelu T-80 na rzecz modelarni)

- OSTOJI (za udział w aukcji po raz kolejny i wystawieniu modeli jako pierwszy oraz dbaniu o to by wątek był na górze strony)

- Mavericka (za wsparcie również w tym roku)

- Homika (przedstawiciela wydawnictwa kartonowego WAK, za wsparcie również w tym roku i udział w dogrywce Janisza)

- biketa26 (za udział w aukcji po raz kolejny)

- Pancza (za udział w aukcji po raz kolejny)

- Jkorjat (za udział w aukcji po raz pierwszy)

- dominik294 (za udział w aukcji po raz pierwszy i wylicytowaniu modeli na kwotę 100 zł)

- THEO (za udział w aukcji po raz pierwszy, wylicytowaniu kwoty 121 zł i wystawieniu wraz z Akrą jak się okazało "zwycięzcy "tegorocznej aukcji Białego KRUKA - model SOBIESKIEGO)

- Sturmovika (za udział w aukcji po raz kolejny i wylicytowaniu modeli na kwotę 330 zł)

- Hastura (za udział w aukcji również w tym roku)

- ROBO (za udział w aukcji również w tym roku)

- Rafaela (za udział w aukcji również w tym roku)

- GrubyCzarny KOT (za udział w aukcji po raz pierwszy)

- marka1 (za udział w aukcji po raz pierwszy)

- MarcinekZ (za udział w aukcji po raz pierwszy)

- Alabamy (za udział w aukcji po raz kolejny)

- Kantek (za udział w aukcji po raz pierwszy)

- Grzegorza (za udział w auckji po raz pierwszy)

- Kuby (za udział w aukcji po raz pierwszy)

- Anonimowego modelarza (za udział w aukcji po raz pierwszy)


Poniżej chciałbym również złożyć podziękowania dla wystawiających swoje modele, książki, elementy modelarskie na aukcjach:

- Akra i THEO (oczywiście za niesamowity jak się okazało w tym roku model Sobieskiego nazwany - PUCHAR SOBIESKIEGO)

- OSTOJI (który po raz czwarty jako pierwszy wystawił tym razem monografie)

- Wojtusia (za wystawienie modeli po raz pierwszy i pomoc w prowadzeniu aukcji pmarcinowi oraz za udział w aukcji po raz drugi)

- grzegorza (za wystawienie modeli w tym roku)

- barti (za wystawienie japońskiego pancernika HIEI, który w ubiegłym roku okazał się najdroższym "Białym Krukiem")

- Renata (za wystawienie ciekawych modeli na kilku aukcjach)

- donizbi (za wystawienie modeli w tym roku)

- Ryszard (za wystawienie modeli po raz pierwszy w tym roku)

- syk (przedstawiciela wydawnictwa kartonowego ORLIK, za wystawienie po raz drugi modelu kartonowego i gotowej jego surówki)

- biket26 (za wystawienie pakietu ciekawych modeli samolotów po raz kolejny)

- Sturmovik (za wystawienie modeli i nie tylko po raz pierwszy oraz udział w licytacji)

- Mario (za wystawienie elementów modelarskich po raz pierwszy)

- Patryk.K (za wystawienie modelu Jachtu po raz pierwszy i udział w licytacji o Puchar Sobieskiego)

- Jańcia (za wystawienie modeli samolotów również w tym roku)

- Berni (za wystawienie sowieckich samochodów pancernych po raz pierwszy)

- Maverick (za wystawinie modeli po raz kolejny i udział w aukcji również w tym roku)

- andy (za wystawienie modeli po raz pierwszy i udział w aukcjach w tym roku oraz serdeczny i pełen ciepła, dobroci tekst aukcji)

- Guciu (za wystaiwenie wielu modeli na 4 aukcjach w tym roku)

- Hastur (za wystawienie modeli po raz drugi i udział w aukcji również w tym roku)

- marwil2 (za wystawienie po raz drugi modeli na aukcji)

- dominika294 (za wystawienie po raz pierwszy modeli i udział w aukcji)

- Osoba anonimowa -Anonimowego modelarza (za wystawienie modeli w tym roku na aukcji)

- greg (za wystawienie po raz drugi bardzo ciekawych modeli na aukcji)

- nowy (za wystawienie modeli po raz pierwszy na aukcji)

- Krakus (za wystawienie modeli po raz kolejny, podgrzewanie atmosfery licytacji humorystycznymi komentarzami również w tym roku)

- EDO (za wystawienie po raz kolejny modeli na aukcji)


Mam nadzieję, że nikogo nie pominąłem :).


Jeszcze raz ogromnie WAM wszystkim po raz kolejny dziękuję szanowni koledzy za wsparcie, szlachetność, wielką hojność i okazaną z serca pomoc.

Cieszę się, że są osoby takie jak WY, nie będące obojętnymi na los osób chorych.

Wylicytowana kwota w całości (jak już wspomniałem na początku podziękowań) jest już na lokacie bankowej z przeznaczeniem na ewentualny przeszczep płuc, bo to jak na razie, jedyna szansa na przedłużenie życia dla chorych na mukowiscydozę.
Realia związane z kwalifikacją, oczekiwaniem, potencjalnym dawcą i wreszcie samą transplantacją są bardzo trudne. Chcę się starać o to, by kiedyś mogło do tego dojść, dzięki sobie i WAM przyjaciele.

Póki co każdego dnia walczę o to, by móc żyć i przedłużać swoje życie ciężką pracą nad sobą, a w wolnych chwilach sklejać modele, aby nie myśleć o trudach dnia codziennego. Wy wspaniali modelarze swoją postawą tutaj sprawiacie, że w podświadomości mój oddech jest lepszy, dłuższy. Wy sobą dajecie mi poczucie przynależności do WAS, co dla mnie jest bezcenne.

Mam nadzieję, że swoimi siłami i Waszą pomocą będzie możliwe ewentualne zrealizowanie mojego jedynego marzenia (nowych płuc). Żyję tą nadzieją i jednocześnie każdego dnia walczę o to, by jak najdłużej żyć ze swoimi płucami, cieszyć się z małych rzeczy i dziękować za każdy dzień w modlitwie.

Dziękuję i życzę Wszystkim zdrowia, sukcesów w życiu osobistym oraz dużo więcej czasu na hobby modelarskie. Satysfakcji i świetnie sklejonych modeli.


DZIĘKUJĘ!

Łukasz Głowacki

--
"Spieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą"

--
"Wierzę wbrew nadziei"
Zapraszam na moją stronę - http://www.syriusz.tkdami.net

__________________________________________________
Jeśli chciałbyś pomóc mi w leczeniu, możesz to zrobić poprzez:

Przekazanie 1% podatku
KRS: 0000064892
Cel szczegółowy koniecznie wpisz: Łukasz Głowacki

lub

Dobrowolne wpłaty skierowane na moje konto bankowe:
Numer konta: 30 1140 2004 0000 3302 4139 9308
Tytułem: Łukasz Głowacki

 
09-06-13 20:58  Odp: PODSUMOWANIE AUKCJI DLA SYRIUSZA 2013
THEO 

Na Forum:
Relacje w toku - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Syriusz , ja tylko Ci życzę utrzymania i polepszenia stanu zdrowia !!! Dobrego samopoczucia, uśmiechu ! MY ZAWSZE BĘDZIEMY TOBIE POMOCĄ !

A na przyszłoroczną aukcję już coś mam przygotowanego... I pewnie będzie tego więcej niż w tym roku.. Słoneczka dla Ciebie !

Andrzej Wrzosek - THEO

 
09-06-13 22:57  Odp: PODSUMOWANIE AUKCJI DLA SYRIUSZA 2013
ROBO 

 - 10

...zdrowia ,zdrowia i jeszcze raz dużo zdrowia....


PS.pierwszy raz wziąłem udział w takiej akcji i z takim teamem w tak szczególnym celu ,i jestem z tego powodu szczęśliwy ,że mogłem tak skromną sumą wesprzeć cel,cle który pomorze ratować zdrowie .
Już jestem ugadany z szanownym Jańciem na rok przyszły :)

pzdr.

--
---
Nie jestem rasowym modelarzem ,ale czasem se dłubie w kartonie ...robo

 
09-06-13 23:08  Odp: PODSUMOWANIE AUKCJI DLA SYRIUSZA 2013
Ryszard 



Na Forum:
Relacje w toku - 20
Galerie - 33


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 9

Pogody ducha i udanych modeli !
PS - też pierwszy raz w akcji.

 
10-06-13 11:33  Odp: PODSUMOWANIE AUKCJI DLA SYRIUSZA 2013
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

Niech Ci się chociaż odrobinę lżej oddycha, Przyjacielu!

 
10-06-13 13:45  Odp: PODSUMOWANIE AUKCJI DLA SYRIUSZA 2013
Andrzej Px48 



Na Forum:
Galerie - 5


 - 1

No i ładnie.Łukasz niech Ci zdrowie idzie ku lepszemu.
No ale być cały marzec w ,,stolycy" i się QWKAK-owi nie zameldować ? Fuj ,nieładnie.
Wpadlibyśmy całą paką na Twoją salę i narobili trochę zamieszania:))

--

Jak czytać skrót PKP---Poczekaj Kiedyś Przyjadę.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024