FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 
26-04-13 20:06  Odp: [G] Lockheed F-117A ''Nighthawk'' - Military Model 1-2/2002
biket26   

Zdjęcia są świetne. Model też bardzo mi się podoba. Mam go w szufladzie (w długiej kolejce...). Osobiście kleiłem kiedyś ten samolot z wydawnictwa Modele Kartonowe, czy jakoś tak. Nie było to opracowanie tak dobre jak to z Hala, ale w całości wyglądał równie imponująco. Tak samo jak ty, miałem problemy przy usterzeniu. Jego kształt już samym widokiem sprawiał, że zastanawiałem się czy dam radę. Fajny sposób na oszklenie kabiny pilota. Kolejny modelik do twojej już pokaźnej galerii :). Planujesz już co następnego z współczesnego lotnictwa weźmiesz na warsztat? Powodzenia przy następnych projektach.
Pozdrawiam.
Piotr.

--
Każdy modelarz jest nałogowcem. Lecz nie każdy nałogowiec jest modelarzem :*)

Ukończone: GPM W-3WA Sokół 0516

W planie: MIG-15, MIG-21, MIG-23, MIG-31, SU-7, SU-9, SU-30, SU-34,SU-39, SU-47, F-14, F-15, F-16, F-18, F-18 SUPER HORNET, F-22, F117, C-130,LECLERC, BWP-2, HUMMER, ABRAMS, CHALLENGER, MERKAVA :)

 
26-04-13 20:43  Odp: [G] Lockheed F-117A ''Nighthawk'' - Military Model 1-2/2002
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Dziękuję wszystkim!

biket26- klei się SB Lim-2Art, powiedzmy, że to już bardziej współczesna maszyna. Na pocięcie czekają też pozostałe MiG-i 15 z Hobby Model. Gdzieś w bardzo dalekich planach jest Halowy F-14, który już od ładnych paru lat leży i czeka aż stwierdzę, że dam radę go zrobić :-) Strach ciąć. Poza tym ze współczesnych konstrukcji w planach jest ten nowy, łaciaty Mi-2, na którego napaliłem się jak szczerbaty na suchary.

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
26-04-13 20:55  Odp: [G] Lockheed F-117A ''Nighthawk'' - Military Model 1-2/2002
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Jak zobaczyłem miniaturki to pomyślałem, że dla porównania dałeś zdjęcia oryginału. Dopiero po chwili mnie olśniło :). I model i zdjęcia wspaniałe. Gratuluję. I modelu i zdjęć.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
26-04-13 22:20  Odp: [G] Lockheed F-117A ''Nighthawk'' - Military Model 1-2/2002
Tomasz Twardy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 5


 - 3

Witaj stachooo.
Ja pomyślałem dokładnie to samo co Borowy. Zarówno model jak i zdjęcia ekstra.Gratulacje.
Ten model jest u mnie następny w kolejce, także będę się w razie konieczności podpierał relacją na Twoim blogu. Zaglądałem już tam nieraz, fajna sprawa.
Jeszcze raz gratuluję: modelu, galerii i bloga.

--
Pozdrawiam. Twardy.

 
26-04-13 23:21  Odp: [G] Lockheed F-117A ''Nighthawk'' - Military Model 1-2/2002
biket26   

Nooooo. Ta nowa Mi-2 to jest to ( co tygryski lubią najbardziej) na co czekałem :). Moja żona była na początku kariery wojskowej technikiem tego śmigłowca po tzw.: "nafcie". Więc będę chciał jej skleić ten modelik na urodzinki.

--
Każdy modelarz jest nałogowcem. Lecz nie każdy nałogowiec jest modelarzem :*)

Ukończone: GPM W-3WA Sokół 0516

W planie: MIG-15, MIG-21, MIG-23, MIG-31, SU-7, SU-9, SU-30, SU-34,SU-39, SU-47, F-14, F-15, F-16, F-18, F-18 SUPER HORNET, F-22, F117, C-130,LECLERC, BWP-2, HUMMER, ABRAMS, CHALLENGER, MERKAVA :)

 
27-04-13 11:24  Odp: [G] Lockheed F-117A ''Nighthawk'' - Military Model 1-2/2002
MirZ 

Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 16


 - 16

Model superowy, a zdjęcia w locie MASAKRA!!!

--
"Cokolwiek trafisz nazwij to celem."

 
28-04-13 11:29  Odp: [G] Lockheed F-117A ''Nighthawk'' - Military Model 1-2/2002
MK747 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Świetny model i fantastyczna galeria plenerowa.
Gratuluję!

 
28-04-13 22:16  Odp: [G] Lockheed F-117A ''Nighthawk'' - Military Model 1-2/2002
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

Zdjęcia plenerowe świetne , model taki sobie ;-)))))))))


Pozdrawiam .



Jańcio


HEY HEY !

 
29-04-13 08:06  Odp: [G] Lockheed F-117A ''Nighthawk'' - Military Model 1-2/2002
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

Hehe :-)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
29-04-13 11:06  Odp: [G] Lockheed F-117A ''Nighthawk'' - Military Model 1-2/2002
Akra 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 5


 - 2

A teraz daj zdjęcie samego nieba i podpisz: a oto niewidzialny F-117 A :-) A tak przy okazji:

Tajna baza amerykańska. Lotnisko. Schodki. Podchodzi pilot w skafandrze. Włazi na schodki. Dochodzi do końca i spada. Ociera zakrwawioną twarz, próbuje nastawić nos i mamrocze:
- Mam w d... te niewidzialne bombowce...

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 3Strony:  <-  1  2  3  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024