FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok ze standardowym stronicowaniem  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
28-03-13 20:20  [Z] Wagon SN 61 i parowóz Pt31
amz20 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Kolejna fajna zapowiedź a poprzednich zapowiedzi doczekać się nie można. Od tych zapowiedzi głowa zaczyna boleć ;-)
http://www.answer.pl/

Post zmieniony (28-03-13 20:54)

Post zmieniony (29-03-13 19:39)

 
28-03-13 20:49  Odp: Info SN 61
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


amz - rzuć okiem na info pod obrazkiem ;-)

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
28-03-13 20:55  Odp: [I] SN 61
amz20 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Answer - to nie zmienia faktu że ja doczekać się nie mogę ;-)

 
28-03-13 21:03  Odp: [I] SN 61
MK747 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Micha się cieszy:-)):-))

 
28-03-13 21:06  Odp: [I] SN 61
klint   

Model prezentuje się super, myślę że nie będę musiał kupować go z laserami.

--

 
29-03-13 09:22  Odp: [Z] SN 61
belfast 

 

fajnie :) jeżeli nie będzie w cenie ET22 to na pewno kupię :)
a co z wagonem 120A??

--
Nikt nie mówił, że będzie łatwo.. a jeżeli tak mówił to go zabij bo kłamał!!:)

 
29-03-13 11:03  Odp: [Z] SN 61
gen84 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

A czy można trochę więcej informacji na temat Yamashiro??

 
29-03-13 11:35  Odp: [Z] SN 61
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

... a mnie interesuje kiedy się skończy zima...;-)

A poważnie:
Kolego amz20 - czy będziesz łaskaw odpowiedzieć na sugestę Kolegi Rajkuba odnośnie tematu wątku?
Na bratnim portalu modelarzy papierowych potrafili nadać tytuł bardziej czytelnie i przyjemnie ;-)

EDIT:
O! Poprawione!
I dziękuję!

--

Post zmieniony (29-03-13 13:24)

 
29-03-13 13:36  Odp: [Z] WAGON MOTOROWY SN 61 Z ANSWERA
amz20 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Już chyba jest dobrze. Nie wiedziałem że aż tak szczegółowo trzeba moja wina , moja wina.
Ale takich lakonicznych tytułów znalazł bym kilka i jakoś nikt nic ale co tam ide lepić szkoda czasu.

Post zmieniony (29-03-13 13:42)

 
29-03-13 14:21  Odp: [Z] WAGON MOTOROWY SN 61 Z ANSWERA
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Pewnie narażę się Wydawcy, no ale...
Cieszę się niezmiernie z zapowiedzi, bo czekałem na ten model, o czym zresztą pisałem w sąsiednim wątku. Jednak ta zapowiedź wydaje mi się zwykłym chwytem marketingowym. Dziwnie złożyła się z zainteresowaniem w drugim wątku Tadeusza o SN61, nie ma żadnej surówki (ta w tamtym wątku kreślona ręcznie, więc nie ma nic wspólnego z nowym modelem), kolega Tadeusz twierdzi, że jeszcze się uczy rysować w Corelu, a w zapowiedzi napisane jest, że to na najbliższe miesiące.
ET-22 zapowiedziano 18.11.2012r gdzie już była surówka na wykończeniu, zapowiadano promocję i że ukaże się do końca roku 2012, o czym można wyczytać w wątku o zapowiedzi. Jednak mamy 29.03.2013, a promocja jest wciąż przedłużana i wczoraj, jak jest napisane na stronie zakończyło się drukowanie modelu, jeszcze wycinanie laserów, także do maja 2013 zejdzie najbiedniej. Od zapowiedzi modelu z gotową surówką minęło już 5 miesięcy, czyli "prawie" pół roku. Szmat czasu!!
Skoro taka sytuacja dotyczy prawie gotowego ET-22, to co będzie z niegotowym SN61? Od razu nasuwa się myśl...po co w ogóle taka zapowiedź? A co z zapowiadanym już parę lat temu wagonem 120A? Tam też była surówka gotowa.
No chyba, że SN61 z Answera to zupełnie inny projekt niż ten, który przytoczyłem. Wtedy tym bardziej nasuwa się pytanie gdzie zdjęcia surówki, skoro jest już zapowiedź.
Po drodze jeszcze ogromne okręty, które również są w zapowiedziach, tam ani autora, ani surówki, totalnie nic.
Piszę to bo wiem, że czyta to Wydawca, w związku z tym pytam, o co tu chodzi?
Dodatkowo chcę powiedzieć, że model który kleję z tego wydawnictwa pozostawia bardzo wiele do życzenia i tylko fakt, że nie ma konkurencji w tej kwestii zmusza mnie do kupowania modeli kolejowych z wydawnictwa Answer.

Dlatego Panie kochany zlituj się Pan i jak już krzyczysz tak wysokie ceny za modele kolejowe w 1:25, to niech chociaż te elementy pasują do siebie, nie będzie błędów w numeracji, błędów w instrukcji i ogromnych błędów merytorycznych, bo niestety te modele wszystkie wymienione posiadają nagminnie.

 
29-03-13 14:54  Odp: [Z] WAGON MOTOROWY SN 61 Z ANSWERA
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Rowin,
1. Pierwsza sztuka ET-22 została wysłana już dzisiaj.
2. Nie wiem nic o SN 61 w wykonaniu Tadeusza. Nasz model jest dawno ukończony, kończy się testowe klejenie.
3. Nie pokazujemy surówki każdego modelu, taką mamy politykę. Można z nią dyskutować, jednak jest ona faktem. Za to surówki modeli kolejowych można zobaczyć na forach oraz na konkursach.
4. Inne wydawnictwa również wydają modele kolejowe, nikt nie zmusza do zakupu naszych. Nasze modele staramy się przygotowywać jak najlepiej, o czym świadczą liczne nagrody dla tych modeli na wielu konkursach oraz bardzo pozytywne recencze modelarzy, którzy je sklejali. To prawda - są one trudne i nie każdy sobie z nimi poradzi.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
29-03-13 15:26  Odp: [Z] WAGON MOTOROWY SN 61 Z ANSWERA
Maverick33 

Na Forum:
Relacje w toku - 17
Relacje z galerią - 8
Galerie - 11
 

Mogę tylko potwierdzić że model się testuje i nie jest to żaden chwyt marketingowy.
Takie modele nie testuje się w tydzień - a raczej pare długich miesięcy.
Jak narazie nie ma zawodu testera modeli kartonowych z którego można by było przeżyć w tym kraju więc testuje się tak naprawdę dla przyjemności poświęcając swój czas wolny.

--
Maverick33

Zapraszam do galerii http://www.adwproject.opole.pl - dział galeria

Skończone : Wagon 202L, Px4, EP09 , Pt47 , Pu29 , Wagon 120A , OKz32 , SP45-142 , Wagon 401R , Wagon 401Z , Wagon 401 Ka"Gags" , Wagon 408s , EU07, ET22-243 , Sm48-060 , SU45-217

Na warsztacie:

TY51 1:25 - 80%
Ty5 1:25 - 55%


 
29-03-13 15:38  Odp: [Z] WAGON MOTOROWY SN 61 Z ANSWERA
rowin 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 6
Galerie - 1
 

Dziękuję za szybką odpowiedź.
1. Więc cieszy mnie to bardzo, ja zamówiłem dopiero wczoraj, także może być za miesiąc, albo i dłużej nie przeszkadza mi to. Rozumiem, że liczy się kolejność zamówień.
2. Można wiedzieć w takim razie kto jest autorem? Przepraszam, projekt połączyłem z tym:
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=191481&t=191481&filtr=0&page=1
3. Czekam więc na zdjęcia surówki SN61 na tym forum.
4. W repertuarze innych wydawnictw nie ma tych modeli które Wy wydajecie, więc nie ma wyboru, kiedy wreszcie zostanie wydany typ lokomotywy czy wagonu na który się czekało. Także to złe stwierdzenie. Liczne nagrody nie są zasługą modelu tylko modelarza, który go wykonuje. Także to również nie trafione. Co do dobrych recenzji..wystarczy poczytać fora i porozmawiać na konkursach z modelarzami, szybki przykład:
http://www.kartonwork.pl/forum/viewtopic.php?t=16774&highlight=sm03
widać listę błędów w tak prostym modelu, gdzie przecież była klejona surówka. Aż tak różowo nie jest. A kwestia umiejętności i trudności nie ma nic do rzeczy kiedy elementy są za krótkie o milimetr, lub są niejasności czy błędy w instrukcji.

Dla jasności. Nie podważam modeli Pańskiego wydawnictwa. Chcę podziękować za tak duży wybór modeli kolejowych w skali 1:25 i życzę, żeby było ich jeszcze więcej. Jednak chcę zwrócić uwagę, że nie są tanie, a w związku z tym i nie powinno być takich błędów jakie w nich są. Płacę-wymagam. Także prosiłbym o większe przykładanie się do wydawanych modeli.

Maverick:
Ja w pełni rozumiem, po prostu połączyłem to z modelem od Tadusza, za pomyłkę już przeprosiłem.

Post zmieniony (29-03-13 15:40)

 
29-03-13 15:49  Odp: [Z] WAGON MOTOROWY SN 61 Z ANSWERA
gen84 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 6
 

Ponawiam pytanie do wydawnictwa:co z Yamashiro?? Kiedy można się spodziewać dostępności modelu??

 
29-03-13 15:58  Odp: [Z] WAGON MOTOROWY SN 61 Z ANSWERA
MK747 

W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Szkoda właśnie, że nie można podejrzeć budowy surówki, bo można by coś zasugerować autorowi. Wypatrzyłem na okładce, że to SN61- 137, który od marca do września 1989 służył w lok. Bydgoszcz Gł. i ja np. chciałbym, żeby ten przydział był wydrukowany na modelu :)
Sie ma te marzenia nie?:)

 
29-03-13 16:25  Odp: [Z] WAGON MOTOROWY SN 61 Z ANSWERA
kolighyt 



Na Forum:
Relacje z galerią - 3
Galerie - 8


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 41


 - 38

Ale coś w tym jest, że jak się temat "zaklepie", to nie trzeba się tak spieszyć, bo konkurencja nie zaryzykuje wydania podobnego modelu.

--
W budowie: Rolls-Royce Pattern Mk.I 1920
Projekt: Fokker DVII, Nieuport 11, Albatros CIII, SSW DIII/IV, Boeing 40B-4, Udet U-12 Flamingo

 
29-03-13 17:02  Odp: [Z] WAGON MOTOROWY SN 61 Z ANSWERA
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Ja to się chyba prędzej doczekam emerytury w wieku 67 lat niż parowozu Pm2, że nie wspomnę o Pt31 ;)

--

 
29-03-13 17:07  Odp: [Z] WAGON MOTOROWY SN 61 Z ANSWERA
klint   

Robercie nic dodać nic ująć:) Mnie motywuje przynajmniej to że coś kroi się wokół TY51

 
29-03-13 18:22  Odp: [Z] WAGON MOTOROWY SN 61 Z ANSWERA
Maverick33 

Na Forum:
Relacje w toku - 17
Relacje z galerią - 8
Galerie - 11
 

NO kroi sie i juz niedługo bedzie można na forum popatrzec na efekty. - bedzie relacja budowy Ty51

--
Maverick33

Zapraszam do galerii http://www.adwproject.opole.pl - dział galeria

Skończone : Wagon 202L, Px4, EP09 , Pt47 , Pu29 , Wagon 120A , OKz32 , SP45-142 , Wagon 401R , Wagon 401Z , Wagon 401 Ka"Gags" , Wagon 408s , EU07, ET22-243 , Sm48-060 , SU45-217

Na warsztacie:

TY51 1:25 - 80%
Ty5 1:25 - 55%


 
29-03-13 19:10  Odp: [Z] WAGON MOTOROWY SN 61 Z ANSWERA
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Rowin, Autorem jest Adrian Wandtke.
Kolighyt - nie musimy zaklepywać tematów. Jesteśmy już "starym" wydawnictwem i mamy inne metody działania. My po prostu zapowiadamy nasze plany, tak jak robią to firmy na światowym poziomie w modelarstwie plastikowym.
Czy ktoś będzie miał ochotę wydać ten sam model - w ogóle nam to nie przeszkadza i nie jest to punktem naszych zainteresowań. Każdy ma swoje własne plany wydawnicze, a to, że tematy się czasem dublują to zupełnie naturalne.
Mamy wiedzę o wielu projektach, które powstają, gdybyśmy chcieli coś zaklepywać, wystarczyłoby pokazać okładkę i po temacie. Ale to nie nasze metody.

Osobną kwestią jest temat testowania modeli. Kiedyś ten sam model dostało 4 testerów - każdy z nich znalazł zupełnie inne błędy. Nie małą rolę odgrywa też technika - metoda druku modeli próbnych, która nie jest idealna. Aby test był idealny powinno się tą samą metodę druku stosować do modelu testowego jak i produkcyjnego. A przy druku offsetowym to niemożliwe.
Kilka firm przeszło na druk cyfrowy. Naszym zdaniem to najgorszy z możliwych kierunek rozwoju i dopóki będziemy mogli, będziemy drukować nasze modele w technice offsetowej.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
29-03-13 19:13  Odp: [Z] WAGON MOTOROWY SN 61 Z ANSWERA
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

Czekamy niecierpliwie

--

 
29-03-13 19:16  Odp: [Z] WAGON MOTOROWY SN 61 Z ANSWERA
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Przepraszam, ale nie zauważyłem wcześniej pytania o Yamashiro - model powinien być dostępny na konkursie we Wrocławiu.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
29-03-13 19:21  Odp: [Z] WAGON MOTOROWY SN 61 Z ANSWERA
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Robercie, czas chyba na emeryturę... http://www.answer.pl

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
29-03-13 19:35  Odp: [Z] WAGON MOTOROWY SN 61 Z ANSWERA
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

No nie wiem co mam powiedzieć, jest w ciężkim szoku...... Doczekałem się? Kiedy wychodzi?
Legenda polskiego kolejnictwa. Moje marzenie modelarskie.
--

Post zmieniony (29-03-13 19:37)

 
29-03-13 19:39  Odp: [Z] WAGON MOTOROWY SN 61 Z ANSWERA
belfast 

 

Wpis na stronie wydawnictwa brzmi jak dreszczowiec rodem z polskiego serialu :)
mam nadzieje że jednym z tych dwóch będzie wagon 120A :)

--
Nikt nie mówił, że będzie łatwo.. a jeżeli tak mówił to go zabij bo kłamał!!:)

 
29-03-13 19:40  Odp: [Z] WAGON MOTOROWY SN 61 Z ANSWERA
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

szczęka mi opadła...Naprawdę to będzie cięzki rok dla mojego budżetu modelarskiego. :)
Answerze, skorzystam z okazji i zapytam:

czy dostępny u Was jak i u partenrów parowóz Pu 29 to druk cyfrowy? Znalazłem taką informację w jednym ze sklepów internetowych i zawahałem się przed zakupem...

--
gotowe: Sd.Kfz 251 A WURFRAHMEN 40 | XP-61E | JAGDPANZER IV Ausf. F |StuG 40 F OSTKETTEN | | W budowie: Papegojan (40%), Kongo (95%), Pt 31 (10%),Me 262B-1a/U1 (45%)

 
29-03-13 19:45  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Robert, model już gotowy. Obejrzeć go będzie można 7 kwietnia w Oświęcimiu,
kupić pewnie pod koniec kwietnia.

Raziel, Pu 29 to jeden z 3 modeli wykonanych przez nas w technice druku cyfrowego. bardzo ładny i sklejalny - ale więcej nie pójdziemy tą drogą, przynajmniej dopóki można iść inną, chociaż trudniejszą i znacznie droższą.

Belfast, wagon 120A będzie w połowie roku.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
29-03-13 20:08  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
amz20 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Jak u Hitchcock-a na samym początku trzęsienie ziemi a potem to już tylko napięcie rośnie.

 
29-03-13 20:22  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
klint   

No panowie.... Robert na emeryturę.... TY51 czego tu więcej chcieć. Teraz tylko nasuwa mi się jedno pytanie. Skąd na to wezmę kasę:)bo te pozycje mieć muszę. No i doczekaliśmy.

 
29-03-13 21:11  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
Gunarson 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Zapowiedzi zapowiedziami, a i tak to wszystko wygląda jak koncert życzeń. Gags kiedyś był zapowiadany..nawet Answer okładkę przedstawił, ślinka mi jeno pociekła i cisza....Br86, wagon stodwudziestka...i coś tam jeszcze...
Answer - sto srok za ogon na raz chcecie złapać. System rodem z Argentyny, Auto-Tak, czy coś takiego ... przedpłaty na byczka... szumnie afiszowane w roku minionym..... Aż się do Oświęcimia pofatyguję i zapytam o to osobiście...
Już mi się w tego "Tyciego" pięćdziesiątego pierwszego nie chce wierzyć, a oPeteku już nawet nie piszę....

Rowin masz moje poparcie..

 
29-03-13 21:15  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Gunarson, pokaż gdzie były przedpłaty na byczka...

Zajmijmy się faktami, a nie tworzeniem plotek.
Pracujemy nad wieloma projektami i chętnie w odróżnieniu od innych wydawnictw o tym mówimy.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
29-03-13 21:29  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
Gunarson 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

To jak się nazywa "promocja" na coś czego jeszcze nie ma w sprzedaży?

 
29-03-13 21:30  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
barakuda   

amber gold

--
"Niech Bóg zlituje się nad mymi wrogami, bo ja tego nie zrobię"

 
29-03-13 21:33  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
amz20 

Na Forum:
Galerie - 1
 

:-)

Post zmieniony (31-03-13 18:44)

 
29-03-13 21:40  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Gunarson, tyle, że to model płatny przy odbiorze. Więc nie ma żadnych przedpłat. Proszę nie stwarzać historii tam, gdzie ich nie ma. Poniżej cytat ze strony:

W 2013r. ukażą się kolejne modele z serii ANGRAF - lokomotywa ET 22 oraz japoński lotniskowiec TAIHO. Wszyscy, którzy zamówią kompletny zestaw model + lasery z jednym lub drugim modelem do końca stycznia 2013r. otrzymają RABAT 25% - cena za komplet TAIHO zamiast 515 zł - 385 zł z wysyłką, a ET 22 zamiast 350 zł - 260 zł z wysyłką. Płatność przy odbiorze.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
29-03-13 21:43  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
Maverick33 

Na Forum:
Relacje w toku - 17
Relacje z galerią - 8
Galerie - 11
 

Gunarson - normalne jest w swiecie handlu zapowiadanie produktu duzo wczesniej - popatrz na telefony, samochody, laptopy - to nie jest dzwine jak to okreslasz - przyjrzyj sie strategi Apla - ile czasu byl zapowiadany najnowszy Iphone a go jeszce nie bylo a Samsung ? - juz zapowiedziany jest nowy telefon a nikt go jeszce nie widzial - wiec po co ta cala gadanina. Jesli interesują cię te model to po prostu poczekaj az wyjda. Jesli cie nie interesuja to sa inne wydawnictwa masz wybor.

--
Maverick33

Zapraszam do galerii http://www.adwproject.opole.pl - dział galeria

Skończone : Wagon 202L, Px4, EP09 , Pt47 , Pu29 , Wagon 120A , OKz32 , SP45-142 , Wagon 401R , Wagon 401Z , Wagon 401 Ka"Gags" , Wagon 408s , EU07, ET22-243 , Sm48-060 , SU45-217

Na warsztacie:

TY51 1:25 - 80%
Ty5 1:25 - 55%


 
29-03-13 22:04  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
darekb 



Na Forum:
Galerie - 2


 - 5

Łukasz, a kiedy to posklejać? Nie mówię już, że forsy braknie. A piętrowóz Ci jeszcze został do wydania.

--
Pozdrawiam, darekb
https://darek.net

 
29-03-13 22:13  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Darek, piętrowóz to okolice 2015/2016 ;-)

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
30-03-13 01:33  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
Gunarson 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

"W przyszłym roku ukończę Kriegsloka, koło marca...no może koło czerwca. A później w tym samym roku WR 360 jak Bogi dadzą, albo nie, może mi się nie udać, to myślę, że tak w 2015 na szyny tegoż loca postawię. Miesiąc później zabiorę się za K5 28cm.. może się wyrobię"..... Na Odyna! Czy nie widzicie, że przesyt informacji wskazanym nie jest? Będzie, to będzie. Po co zadek zawracacie czymś co może będzie, a może nie... Strategia ugryzionego jabłka. No tak to można nazwać nie inaczej. Powodzenia.

 
30-03-13 10:49  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
Marcin72   

Witam,
Kiedyś udało mi się dużo skleić zapowiadanego parowozu Pt31 :-)
Dla przypomnienia dobrych czasów ...
http://www.konradus.com/forum/read.php?f=1&i=107425&t=106675#reply_107425

pozdrawiam
Marcin

Post zmieniony (30-03-13 16:26)

 
30-03-13 18:16  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
Robert B. 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
 

To ja mam kilka pytań. Czy to jest dokładnie ten sam model co z przed 7 lat?
Czy tender tego parowozu, to jest ten sam projekt co w Pu29?

--

 
31-03-13 13:50  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
Stealth 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 3
Galerie - 24


 - 1

To i ja pozwolę sobie zadać dwa pytania do Wydawnictwa, korzystając z jego obecności w tym wąku:
1) Czy planujecie sprzedaż ET 22 bez dodatków?
2) Czy adnotacja "oczekiwanie na dostawę" przy modelu EP 09 w sklepie internetowym ma oznaczać, że w najbliższym czasie planujecie dodruk modelu?

--
Na półce m. in.:
SSys 1:25, Inka II 1:33, BD-41 1:25, Demoiselle 1:33, V-1 1:33, PZL P.11c 1:33, SZD-18 Czajka 1:33, V-2 1:33, Slingsby T-21b 1:33, Sopwith Tabloid/Schneider 1:33, PZL P.7a 1:33, Morane Saulnier M.S. 30 E1 1:33, Nieuport 11 Bebe 1:33 GPM, Fokker Dr I 1:33 MM, Fokker E V 1:50 KEL, Aviatik-Berg D I 1:50 KEL, Lublin R XIII D 1:50 KEL, Pfalz D XII 1:50 KŚ, Fokker Dr I 1:50 KŚ

 
31-03-13 13:53  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
Kamil 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Witam.
A może ja odpowiem:P Wydawca już wiele razy powtarzał ze ET22 tylko z zestawem wyciętym laserowo będzie sprzedawać (polityka antypiracka).
A co do EP09 to może lepiej jakieś nowe poprawione wydanie?

--
Ja to ja i jako ja chce być znany.

 
31-03-13 14:44  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Robert tak, to ten sam model.
Stealth, ET-22 niestety tylko w zestawie. Modeli wydrukowanych więcej (czyli tych, które można zamówić) jest tylko tyle, ile jeszcze pozostało niezamówionych - czyli kilkanaście sztuk.
EP 09 dodruku nie planujemy. Mamy jeszcze 2 sztuki, do których dorobimy okładki i pojawią się w sklepiku.
Odpowiadając na jeszcze inne pytania być może nie z tego wątku, Yamashiro będzie wg stanu na rok 1941, planujemy jego druk przed wakacjami.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
31-03-13 14:58  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
Kamil 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

A jeszcze tak na szybko czy dziś nie maiły być dwie ostatnie zapowiedzi :P

--
Ja to ja i jako ja chce być znany.

 
31-03-13 15:03  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Dziś będą.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
31-03-13 16:20  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
Madness 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 20


 - 1

Już są na stronie Answera :))

--
Pierwsza Stolica! Aktualnie Poznań.

G: Tiger Mm

 
31-03-13 17:58  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
konradoo 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 3
 

a czy jest jest jakaś surówka L4500 lub ewentualne arkusze żeby zobaczyć jak wygląda model. Dokładnie chodzi mi o szczegółowość modelu czyli silnik, kabina, układ przeniesienia mocy, skrzynia rozdzielcza wały, mosty itp.

--
"Można się różnić, można się spierać, ale nie wolno się nienawidzić"

 
31-03-13 18:18  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
Rafael 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 12
Galerie - 6


 - 2

Mozna prosic o podanie autorow tych ostatnich dwoch nowosci?

--
Pozdrowienia
Rafael
LSM member ;)

Dobry modelarz sklei model każdego, nawet najgorszego projektanta.
Dobry projektant zaprojektuje model który sklei każdy, nawet najgorszy modelarz.
Kat
_____________________
Warsztat: kraciaste cos ;)

 
31-03-13 18:55  Odp: [Z] WAGON SN 61 I PAROWÓZ Pt31
Madness 



Na Forum:
Relacje z galerią - 2
Galerie - 20


 - 1

Na stronie Answer jak się wejdzie w nowości to jest podane :) Autorem Mercedesa jest Mariusz Kita a Stara Adrian Wandtke.

--
Pierwsza Stolica! Aktualnie Poznań.

G: Tiger Mm

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024