FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 
12-07-03 23:25  ORP "Kujawiak"
zbyszko_k 

 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Chciałbym pokazać na forum swój model, który niedawno skończyłem. Budowa trwała około dziewieciu miesięcy.Jest to mój pierwszy okręt sklejony po przeszło dziesięcioletniej przerwie. Model był retuszowany i waloryzowany na tyle na ile potrafiłem. Uważam się za amatora, który dostrzega jeszcze wiele błędów w swoim dziele. Dodam jeszcze że budując Kujawiaka nie korzystałem z żadnych gotowych elementów i akcesoriów. Wszystko zrrobiłem całkowicie samodzielnie.Fotki nie są niestety najwyższej jakości za co przepraszam.

zbyszko_k

 
12-07-03 23:27  Re: ORP "Kujawiak"
zbyszko_k 

 
() - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku () - kliknij dopiero po wczytaniu całego wątku
Jeszcze pozwole sobie na trzy fotki.

zbyszko_k

 
12-07-03 23:38  Re: ORP "Kujawiak"
Frytek 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Zbyszko - model prezentuje się bardzo dobrze. Teraz tylko wypadałoby skleić bliźniaki - Krakowiaka i Ślązaka..... :)

___________________________
Mam ręce w kieszeniach , a kieszenie jak ocean....

 
12-07-03 23:55  Re: ORP "Kujawiak"
Homik 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 1
 

;)

-----------------------------------------------------------------------
http://www.facebook.com/WAKpl

 
13-07-03 00:35  Re: ORP "Kujawiak"
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Tak nieźle Ci "Kujawiaczek" wyszedł , i to takiej długiej przerwie bardzo mi się ten model podoba .
A co do jakości fotek to może to i dobrze że są takie , bo ten kto nią robi zdjęcie wie że te cholery bezlitosnie obnażają nasze błędy nawet te ledwo widoczne gołym okiem.

 
13-07-03 11:35  Re: ORP "Kujawiak"
Witold   

Dobrze by było zwracać uwagę na tło zdjęcia, które nie powinno być konkurencją dla modelu. Zdjęcia wyglądałyby lepiej, gdyby były na jednolitym podłożu. Oko też widzi te wszystkie błędy, bo to taka sama kamera jak inne, ale my mamy mózg, który automatycznie koryguje obraz, a aparat nie i tu jest różnica w odbiorze. Model podoba mi się.

 
13-07-03 11:55  Re: ORP "Kujawiak"
Radek Zamość 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 1
 

jakie to wydawnictwo?

 
13-07-03 12:16  Re: ORP "Kujawiak"
zbyszko_k 

 

Model jest z czasopisma "Modele kartonowego fana" nr 5-6 2002. Uwagi, jeśli chodzi o zdjęcia wezmę sobie do serca. Może niedługo postaram się zamieścić dokładniejsze fotki. Niestety, zdjęcia wykonuje zwykłym Zenitem, stąd taka jakość. Frytkowi, z przykrością muszę odpowiedzieć że Krakowiaka i Ślązaka nie zamierzam budować. Jeden "Hunt II" mi wystarczy. Teraz myślę nad japońskim niszczycielem "Matsu" lub "Burzą" jeśli ją kupie.

zbyszko_k

 
13-07-03 12:50  Re: ORP "Kujawiak"
Korsarz 



Na Forum:
Relacje w toku - 9
Galerie - 6


 - 4

bardzo piękny model.

 
13-07-03 13:10  Re: ORP "Kujawiak"
Zeppelin 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Galerie - 1
 

Jeśli chcesz budować "Burzę" to polecam tę z Questu , bardzo ładny model , ta z MM jest dobra dla początkujących , a z tego co widzę na fotkach to nie jesteś nowicjuszem .

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 3Strony:  1  2  3  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024