FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 
02-03-13 18:34  Odp: [z/n] Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M 1:25 --> Model-KOM
Hator   

Jak mi czasu starczy w tym życiu to na pewno zaopatrzę się w ten model, żeby go skleić, bo "półkawnika" nie chcę. ;D Pojazdy inżynieryjnie może za ładne nie są, ale one są od brudnej roboty. Takiego modelu to nawet waloryzować nie trzeba. Wystarczy postawić na błotku lub w piaskownicy, kiedy pada deszcz. :D Wracając do projektu. Naprawdę fajny model się zapowiada. Surówka robi bardzo pozytywne wrażenie.
Okładeczka wygląda lepiej. ;-)

--

Post zmieniony (02-03-13 18:35)

 
02-03-13 19:16  Odp: [z/n] Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M 1:25 --> Model-KOM
Extra Model   

Model typowo konkursowy. Jak ktoś ma chęć zabłysnąć na podium to medal i pucharek murowany.

 
02-03-13 19:52  Odp: [z/n] Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M 1:25 --> Model-KOM
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

I w kamuflażu też mamy BAT- Many http://www.youtube.com/watch?v=NaU_hUno_jE

 
03-03-13 09:03  Odp: [z/n] Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M 1:25 --> Model-KOM
daroo761 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 5
 

Naprawdę świetny temat miałem już nic nie kupować ale swietnie będzie wyglądał obok mojej bergepanther

 
04-03-13 14:09  Odp: [z/n] Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M 1:25 --> Model-KOM
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

Witam, wrzucam kilka fotek modelu. Gąsienice jeszcze składam, także zdjęcia jeszcze bez założonych.










--
*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
04-03-13 15:01  Odp: [z/n] Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M 1:25 --> Model-KOM
Edekyogi 

 

Na bazie tego BATa można pokusić się o zrobienie ciągnika artyleryjskiego AT-T czy wydłużonego o dwa koła nośne podwozia pod stację naprowadzania rakiet
<>
<>

 
04-03-13 15:54  Odp: [z/n] Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M 1:25 --> Model-KOM
Ślimak 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3
 

U nas w Bornym Sulinowie na zlocie ta maszynka jest prawie co roku, a że jest to ukochany pojazd mojej żony, to wyjścia raczej nie mam. " Biere go " ;)

--
A takie coś robię w realu ;)
MAJÓWKA Z ASG
http://www.youtube.com/watch?v=tM5sR8yGx6c

 
04-03-13 16:19  Odp: [z/n] Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M 1:25 --> Model-KOM
Piterpanzer 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1


 - 9

Marek, wpiszę się raz jeszczepo oglądnięciu surówki. Jesteś magic, ale za zdradę tematów drugowojennych to jestem zły. Koła żywiczne świetne.Raz jeszcze gratuluję.

--
Pozdrawiam i zapraszam 1-25 SCALE ARMOR FORUM oraz akcesoria i modele pancerne
PITERPANZER

 
04-03-13 17:01  Odp: [z/n] Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M 1:25 --> Model-KOM
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


ceny modelu i dodatków

model - 79zł
szkielet - 15 zl
gąsienice wycinane laserowo - 70zł
kółka żywiczne - 110 zł

zestaw pierwszy 313 zl - wysłka gratis ( zaoszczędzacie ponad 80zl ) - normalna cena bez promocji - 381 zł
zestaw drugi - 238 zl - ( zaoszczędzacie 32 ) zl

Prosze pamiętać , że osoby chcące limitowane okładki mają czas do 13 marca :)

--

Post zmieniony (04-03-13 17:03)

 
04-03-13 18:25  Odp: [z/n] Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M 1:25 --> Model-KOM
MarcinekZ 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Galerie - 4
 

Czy mogę poprosić o kilka słów wyjaśnienia co do cen? Siedzę i liczę i nijak mi nic nie pasuje. Suma wszystkich elementów zestawu to 274 PLN. Co wchodzi w skład zestawu pierwszego, że kosztuje "normalnie" 381PLN. Czyżby wydrukowanie imienia i nazwiska to wydadek ponad 100 złotych?
Przy zestawie drugim zaoszczędzam 36 PLN.

--

Post zmieniony (04-03-13 18:26)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 3 z 5Strony:  <=  <-  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024