FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 
01-03-13 17:04  [z/n] Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M 1:25 --> Model-KOM
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Przedstawiam nowy model. Autorem jest Marek Bonek.
Model przedstawia rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M, opracowany w skali1/25 i posiada pełne wnętrze.
---- przedział załogi
---- przedział silnikowy
Łącznie to 15 stron części formatu A3 ( 30 stron A4 ) + oczywiście 6 stron A3 instrukcji
i strona A3 z opisem
Dla pierwszych klientów przygotowano limitowaną wersję modelu.
( poniżej zdjęcie okładki, na której będzie wydrukowane imię i nazwisko )




link do okładki w większej rozdzielczości


Warunkiem otrzymania jest potwierdzenie zakupu do 13 marca
Do modelu będą dostępne oczywiście gąsienice wycinane laserowo oraz szkielet i koła żywicy
Model oferowany jest również w dwóch zestawach
Pierwszy --> model + elementy wycinane laserowo ( szkielet i gąsienice ) +
śrubki żywiczne + koła żywiczne
Drugi - model + elementy wycinane laserowo ( szkielet i gąsienice ) + śrubki żywiczne

ceny już wkrótce
Poniżej przedstawiam normalną okładkę i 3 rendery. Zdjęcia surówki juz wkrótce:)









Model dostępny będzie od 15 Marca
Zamówienia na biuro@model-kom.pl
--

Post zmieniony (01-03-13 17:47)

Post zmieniony (02-03-13 08:55)

 
01-03-13 17:39  Odp: [z/n] Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M 1:25 --> Model-KOM
Greg77   

Model fajny-gdzie ceny?? Ile za zestaw pełny?Pisałbym się.

--

Post zmieniony (01-03-13 17:41)

 
01-03-13 18:09  Odp: [z/n] Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M 1:25 --> Model-KOM
Norvik 
moderator




Na Forum:
Galerie - 25


 - 1

Model bardzo ciekawy, ale ta okładka tylko dla niedowidzących (czyli część modelarzy się łapie:) )

--
pozdrawiam

Norvik

-----------------------------------
Na warsztacie MIM-104B Patriot z Answeru

 
01-03-13 18:36  Odp: [z/n] Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M 1:25 --> Model-KOM
Hator   

Model ciekawy. Trochę mi przypomina skrzyżowanie kabiny Mazura z Ziłem na podwoziu T-55. :D Co do okładki to, mnie nie zachęca do kupna, a odstrasza. Po prostu, w proporcjach niezbyt dobrze wyszedł. Z renderów można bardziej określić, z czym mamy do czynienia.

--
Pozdrawiam, Marcin
KARTONOWY TUR

Plac budowy: roboty wstrzymane

 
01-03-13 19:38  Odp: [z/n] Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M 1:25 --> Model-KOM
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

Witam
Wrzucam kilka zdjęć z budowy. W niedzielę postaram się dodać całości- muszę dokleić koła








--
*********
5914289

PROJEKT WŁASNY
Maz-537G + naczepa MAZ/ChMZAP-5247G
Niemiecka wyrzutnia rakiet NEBELWERFER
Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M
Polski lekki czołg ANDERS
AMERYKAŃSKI CIĄGNIK M4 + LONG TOM

 
01-03-13 20:11  Odp: [z/n] Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M 1:25 --> Model-KOM
Michał 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Okładka jest straszna. W wersji "premium" jeszcze gorsza...

Na półce u siebie wolałbym Leoparda 2, PT91 Twardy, T-55, Merkave, Abramsa, Challengera, Rosomaka czy nawet LAVa, niż pojazd inżynieryjny BAT-M.

--
Pozdrawiam!
Michał

 
01-03-13 20:43  Odp: [z/n] Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M 1:25 --> Model-KOM
grzegorz   

W woju miałem do czynienia z tym straszydłem,masakra

 
01-03-13 21:01  Odp: [z/n] Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M 1:25 --> Model-KOM
Maverick 

Na Forum:
Relacje w toku - 8
Galerie - 5
 

Ja bym lepiej tej okładki nie namalował:) A zresztą wolę kiepską okładkę, a dobrze opracowany model:) Sam pojazd ciekawy i wielkie brawa za tematy! I czekam na jakąś łajbę:)

 
01-03-13 21:05  Odp: [z/n] Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M 1:25 --> Model-KOM
Raziel_3 



W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

ale zaje.....fajny!! Będzie można zrobić z niego świetną dioramkę utytłaną błotem. Więcej szczegółów prosimy. Szczególnie ceny oraz info o kolorystyce modelu.

Post zmieniony (01-03-13 21:09)

 
01-03-13 21:38  Odp: [z/n] Rosyjski pojazd inżynieryjny BAT-M 1:25 --> Model-KOM
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Koledzy Modelarze .. ..ponieważ niejako przewidywałem reakcje na okładkę.. ( cóż taka powstała. farby gumką , tą prawdziwą do wymazania, ani tą komputerową nie wymażę )
jednakże mam jeszcze czas do poniedziałku aby Was zadowolić . Postaram się jutro zaprezentować inną ( nie malowaną ) okładkę

pozdrawiam wszystkich

--

Post zmieniony (01-03-13 23:56)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 5Strony:  1  2  3  4  5  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024