FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 
18-02-13 23:08  Odp: [GALERIA] Mi-24 D HIND wyd. AH
johnny_doe   

Witam forumowiczów!

Na wstępie słowa pochwały dla autora wątku, piękny śmigłowiec no i ta diorama - miodzio!

A teraz coś od siebie - właśnie wróciłem do klejenia po 10-11 latach przerwy. Studia, pierwsza praca, nowe zainteresowania - jakoś człowiek zapomniał zapach Hermolu ;) Trochę się pozmieniało przez ten czas, także w świecie modelarstwa - fora, relacje, galerie... szmery bajery, kiedyś biedny człowiek był zdany na siebie walcząc z niedociągnięciami opracowań Małego Modelarza ;) O modelach przypomniałem sobie robiąc porządki w szafce w domu u rodziców, gdzie znalazłem zaczętego Phantoma F-4B z GPMu. Właśnie go kończę i już myślę co wziąć na warsztat w następnej kolejności :) Dlaczego piszę o tym w tym wątku (mam nadzieję że Autor nie ma nic przeciwko?) - w szufladzie znalazłem też trochę starych wycinanek, m. in. Mi-24 - stare wydanie AH pod szyldem Kartonowy Arsenał. I pytanie - czy przedstawiana tu maszyna pochodzi z tego wydania, czy z nowszego Military Model?

Pozdrawiam
Łukasz

 
19-02-13 00:13  Odp: [GALERIA] Mi-24 D HIND wyd. AH
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,chyba mnie nie było ,że nie pochwaliłem tak ładnego modelu,zanim przyszedłem z dziupli ,akurat oglądałem co mam od Halińskiego miedzy innymi właśnie jego ,pamiętam jak się cieszyłem gdy go kupiłem,niestety do tej pory leży,pozdrawiam Marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
19-02-13 13:55  Odp: [GALERIA] Mi-24 D HIND wyd. AH
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Ja chcę go mieć,tylko kiedy ja go skleję.Zawsze mi włazi w paradę jakiś pełzak.
Używałeś laserowych wręg?Szkielet jest bardzo skomplikowany.Super wykonanie,podoba mi się bardzo.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
19-02-13 19:05  Odp: [GALERIA] Mi-24 D HIND wyd. AH
karlos   

Witam super zrobiony model ale mam pytanie ktore to wydanie modelu ?? To nowsze moze??

 
22-02-13 10:59  Odp: [GALERIA] Mi-24 D HIND wyd. AH
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

EXTRA model!Sam kiedyś sklejałem taki sam ale 1 częśc mi się schszaniła i po ptokach ale ja kleiłem wtedy butaprenem więc żecz jasna wiadomo,że nie wyszedł mi aż tak dobrze jak koledze.Naprawdę podziwiam i daję 1000% punktów.

 
25-02-13 18:00  Odp: [GALERIA] Mi-24 D HIND wyd. AH
jacek_za 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 3
 

Witam,
odpowiadając chronologicznie to:
1. model pochodzi z najnowszego wydania A. Halinskiego
2. nie używałem laserowo wycinanych wręg. Stwierdziłem, że ich cena jest za wysoka. Przy takim dobrym spasowaniu poszycia te tekturowe w zupelności wystarczą. Laserowe tylko przyspieszyły by budowe:-) A kto by zrezygnowal z tej 6miesiecznej przygody hahah.

Dzieki za miłe słowa. Model jest trudny i pracochłonny, ale jest tego wart. Ekstra prezentuje sie na półce.

--
Żołnierze nie umierają, idą do piekieł żeby się przegrupować.

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 2Strony:  <-  1  2 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024