FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1 
18-02-13 17:14  [P] Co z tym IJN TSUGARU ?
karlos   

[P] Witam . Mam pytanie do kolegow Modelarzy czy moze cos wiedza na temat stawiacza min IJN TSUGARU z answer ?? Na okladce tego wydawnictwa jest wystawiony jako nowosc i mozna to odebrac jako cos co jest juz bynajmniej do nabycia . Niestety na stronie answer nic na ten temat nie ma a telefon do wydawnictwa milczy . Super pozycja dla kolekcjonerow Cesarskiej Floty szkoda bylo by gdyby okazalo sie ze jest to ,, pusta " zapowiedz
Pozdrawiam

--

 
18-02-13 17:57  Odp: [P] Co z tym IJN TSUGARU ?
michał 

Na Forum:
Relacje w toku - 4
 

Nie ma co kolega liczyc na to wydawnictwo czyli Answer bo chociaż modele są fajne to ci co to sprzedają chyba nie za bardzo wywiązują się ze swoich obowiązków.Ja zamówiłem kiedyś model i na drugi dzień mieli wysłac ale jak co do czego to wreszcie musiałem zamówic sobie od GPM.

 
18-02-13 18:07  Odp: [P] Co z tym IJN TSUGARU ?
Answer   

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


Model jest w zapowiedziach. Termin obecnie nieznany.

--
-------------------------------------------------
Jeżeli masz jakieś pytanie do wydawnictwa napisz e-mail lub zadzwoń!
Na pytania zadane w innej formie nie jesteśmy w stanie odpowiedzieć.
Zapraszamy na naszą stronę http://www.answer.pl

 
19-02-13 17:08  Odp: [P] Co z tym IJN TSUGARU ?
karlos   

A to super !!! Czekam z niecierpliwoscia na ten model .Podejrzewam ze jest wielu Modelarzy ktorzy sa podobnego zdania :-) pozdrawiam

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 1Strony:  1 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024