FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
05-02-13 10:48  [Galeria] Niszczyciel eskortowy ORP Kujawiak PMW 1940-1942 Hunt II
Tysiuniek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Model powstał w czasie grudzień 2012-luty 2013.Nie mam wielkiego doświadczenia w lepieniu kartonówek, ale to chyba i tak najlepszy model okrętu, jaki do tej pory zrobiłem.
Zdaję sobie sprawę z błędów technicznych, niedokładności, ale cóż...To jeszcze nie ten etap.



















--
http://www.humvee-models.com/
(Tomek)

Aliena nobis, nostra plus aliis placent ...

 
05-02-13 11:26  Odp: [Galeria] Niszczyciel eskortowy ORP Kujawiak PMW 1940-1942 Hunt II
cfemar   

Oglądałem relację i miło widzieć finisz... Gratuluję:-)

 
05-02-13 12:00  Odp: [Galeria] Niszczyciel eskortowy ORP Kujawiak PMW 1940-1942 Hunt II
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Witaj
Jak pisałem w relacji, bardzo fajny model.
Gratulacje

 
05-02-13 12:13  Odp: [Galeria] Niszczyciel eskortowy ORP Kujawiak PMW 1940-1942 Hunt II
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. O błędach i niedokładnościach sam napisałeś, ale model wyszedł bardzo fajnie. I tak jak piszesz widać, że przy każdym kolejnym modelu klejenie wychodzi coraz lepiej. Gratuluję ukończenia.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
05-02-13 13:38  Odp: [Galeria] Niszczyciel eskortowy ORP Kujawiak PMW 1940-1942 Hunt II
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Całkiem zgrabny kawałek modelu. Osobiście wolę malowane twory, ale ten mi się podoba. Brawo.

 
05-02-13 15:11  Odp: [Galeria] Niszczyciel eskortowy ORP Kujawiak PMW 1940-1942 Hunt II
Hastur 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 6
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 3

Zgrabnie ci wyszedł Kujawiaczek :)

Gratuluję efektu, bo robi bardzo dobre wrażenie.

--
Pozdrawiam,
Hastur

"Mądry się czasem wygłupia, za to głupi się wiecznie wymądrza."

Na macie: Dardo,
W porcie: s/y Spray, kuter D-3, Holk, Koga

Architektura: Ustka, Sv. Katerina, Okusa, Chasuyama

 
05-02-13 15:43  Odp: [Galeria] Niszczyciel eskortowy ORP Kujawiak PMW 1940-1942 Hunt II
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,pochwale za wykonanie ,ukończenie modelu,efektowny w ładnym kamuflażu,ale, łodzie postwiłeś w spak,dając między żurawiki karton,takie rozwiązenie było w MM Burzy ,bulaje o takiej średnicy powinny być z obręczami,lub one mniejsze,pozdrawiam Marek

--To na osłodęhttp://www.youtube.com/watch?v=k6Nw0Hm_wTM

Post zmieniony (05-02-13 16:43)

 
05-02-13 17:51  Odp: [Galeria] Niszczyciel eskortowy ORP Kujawiak PMW 1940-1942 Hunt II
Spychacz 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2
 

Gratuluję ukończenia modelu. Jak to koledzy określili, wyszedł zgrabnie.
Błędami i niedokładnościami się nie przejmuj. Najważniejsze, że wyciągasz z nich wnioski i Twój każdy model wygląda lepiej od poprzednika. Tak trzymaj!

Pozdrawiam.

--
Relacja: MAYA
Relacja z galerią: ARIZONA , NAGATO , FUSO
Galeria: RICHELIEU , KING GEORGE V
Slayer \m/

 
05-02-13 19:55  Odp: [Galeria] Niszczyciel eskortowy ORP Kujawiak PMW 1940-1942 Hunt II
Tysiuniek 

Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 1
Galerie - 2
 

Wielkie dzięki Wam wszystkim za oceny. Starm się, aby kolejny mój model był chociaż trochę lepszy od poprzedniego, aby przy nim nie popełnić błędów, które popełniłem przy poprzednim...Ale cóż, popełniam kolejne. Dla mnie technika klejenia kartonówek jest jeszcze trochę trudna, warsztat też jeszcze nie ten...Ale czytam forum, podglądam warsztaty bardziej doświadczonych kolegów.

--
http://www.humvee-models.com/
(Tomek)

Aliena nobis, nostra plus aliis placent ...

 
05-02-13 21:09  Odp: [Galeria] Niszczyciel eskortowy ORP Kujawiak PMW 1940-1942 Hunt II
Patryk.K 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 7
Galerie - 4


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 5


 - 1

Gratuluję udanego modelu. :-)
I chociaż osobiście plączę się w linach to wydaje mi się, że poszycie dziobowe powinno być wyprofilowane do środka.

--
Osobnik kolejowo - morski.
"Szkutnicy to ludek pracowity i dokładny"
"Pamiętaj, że to pingwin, a nie dzięcioł. Dziobek inny to i dzięciolenie wolniej idzie..."
http://kartonowakolej.pl/

Żagle: Pospeshniy 1845, Jacht holenderski 1768, Lexington 1776, HMS Alert 1777, JKM Wodnik 1623
Kolej: Ol49 1:45, Tr203 1:45, tabor "Cukrowni Kruszwica" H0e, Wagon 1Aw H0e

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024