FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 9Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
13-02-13 15:51  Odp: [R] WESTLAND SEA KING MK41 MM
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Vansen-włala,to taka moja parafraza francuskiego słowa voila(na "a" pada akcent),czyli gotowe.
Zbigu,nie posiadam wolnych wycieraczek samochodowych,ani tym bardziej szlifierki kątowej.I nie chwalmy dnia przed zachodem słońca tfu,tfu,tfu.....

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
13-02-13 16:33  Odp: [R] WESTLAND SEA KING MK41 MM
vansen 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Wiem, wiem, tak tylko napisałem pytanie dla jajec ;) Po prostu- widząc tak doskonałą robotę modelarską zwyczajnie nie mam nic sensownego do stwierdzenia, a krytyki to już zupełnie nie ma sensu wobec takiego mistrzostwa pisać. A ślad jakiś chciałem zostawić po swoich odwiedzinach ;) I włala :D

 
13-02-13 18:37  Odp: [R] WESTLAND SEA KING MK41 MM
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. To ja, to ja pisałem o tych blaszkach :). A poważnie to nie masz Mrówko gdzieś koło siebie mechanika samochodowego albo szrotu? Tam na 101 % byś to dostała.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
13-02-13 19:02  Odp: [R] WESTLAND SEA KING MK41 MM
mrówka 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 17
Galerie - 3


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 20


 - 0

Zbigu kochany do Hiszpanii będziesz mi blaszki wysyłał?A rąbnę z jakiegoś samochodu,oby tylko po nocy nie nawinął mi się pod rękę mój.........Żartuję oczywiście.Wydaje mi się,że akurat tutaj obędzie się bez blaszek.Nie widziałam na zdjęciach aby miały okucia na łopatach,ale mogę się mylić.

--
////////////////////////////////////////////////
https://www.facebook.com/Modelarstwo-kartonowe-wgBeaty-338001226312995/
Zapraszam na moją stronkę.

 
13-02-13 19:29  Odp: [R] WESTLAND SEA KING MK41 MM
Borowy 



Na Forum:
Relacje z galerią - 13
Galerie - 3


 - 2

Witam. Z tymi blaszkami nie chodziło o okucia tylko szkielet do oklejenia łopatą wirnika. A o samochodach sąsiadów już nie chciałem pisać, żeby nie być posądzony o podżeganie do przestępstwa ;)
Ps. Ja wierzę, że ZbiG by wysłał gdyby była taka potrzeba.

--


Wykonane:
ORP Błyskawica , ORP Piorun , Torpedowce Kit i Bezszumnyj , Torpedowiec A-56 , Torpedowiec ORP Kujawiak , ORP Burza - stan na 1943 r , Pz.Kpfw. III Ausf J , T-34 , IS-2, Komuna Paryska , Sherman M4A3 , Star 25 - samochód pożarniczy , Zlin 50L/LS , Gaz AA , PzKpfw. VI Tiger I Ausf. H1, Krupp Protze OSP,

W budowie:


Pozdrowienia z krainy podziemnej pomarańczy !

 
14-02-13 20:09  Odp: [R] WESTLAND SEA KING MK41 MM
tomcat 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 1
Galerie - 4


 - 2

Mimo wszelkich bolączek opracowania, wychodzi kawał dobrego modelu, dlatego nie mogę się doczekać na galerię końcową!

--
na warsztacie:
???

ukończone:
Hellcat , Cromwell , B5N2 Kate , UH-1 Iroquois, Su-9 Fishpot

 
14-02-13 20:17  Odp: [R] WESTLAND SEA KING MK41 MM
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ja bym tak może zasugerował zmianę kolorystyki tych żółtych części, na taki jak na zdjęciach tego konkretnego helikopterka .Wiem ,że kolorystyka modelu nie jest do końca taka jaka być powinna, ale po co jeszcze ten dysonans kolorystyczny pogłębiać.
Tak tylko grzecznie walentynkowo delikatnie nalegam : )

 
14-02-13 21:09  Odp: [R] WESTLAND SEA KING MK41 MM
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Tu z kolorami też coś nie gra?

--
serwusik

 
14-02-13 21:42  Odp: [R] WESTLAND SEA KING MK41 MM
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ojeku Lelum Polelum - czytasz co pisze Beata, czy nie czytasz ? Nie zagęszczaj atmosfery forumowej : ) Luzik Lelumku https://www.youtube.com/watch?v=fBf7XnXZjZ8

 
14-02-13 21:53  Odp: [R] WESTLAND SEA KING MK41 MM
Lelum Polelum 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 3


 - 10

Sorki, już nie będę zagęszczał.

--
serwusik

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 9Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024