FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 
21-01-13 20:49  [Z] WITTE DE WITH GPM
krzych31 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
 

Jak w temacie
http://www.gpm.pl/index.php?akcja=produkt&edycja=8568

--
Gdy otworzyły się drzwi do percepcji umysłu, każda rzecz ujawniła się taką, jaką jest naprawdę.

 
21-01-13 21:26  Odp: [Z] WITTE DE WITH GPM
tomo11 

Na Forum:
Relacje w toku - 9
Relacje z galerią - 2
Galerie - 2
 

80zł. za kilka prostopadłościanów do sklejania maskara!!!

 
21-01-13 21:28  Odp: [Z] WITTE DE WITH GPM
Jakub 

Na Forum:
Relacje w toku - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7
 

Hmmm interesująca pozycja i cena do zaakceptowania :)

 
21-01-13 23:22  Odp: [Z] WITTE DE WITH GPM
origami 

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 3


 - 1

Fajny okręt. Chętnie zobaczyłbym kontynuację tego tematu... Na przykład fregatę typu De Zeven Provinciën :)

 
21-01-13 23:42  Odp: [Z] WITTE DE WITH GPM
dokker 

Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 2
Galerie - 7


 - 3

Zawsze musi wypalić jakiś któremu coś nie pasi ! A co to obowiązek kupowania jest ??
Mnie to już się nie chce nawet pisać o przeliczaniu na miesiące klejenia :-)
Dawno nie było czegoś współczesnego.
Pzdr

 
22-01-13 00:25  Odp: [Z] WITTE DE WITH GPM
TRH 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 3
Galerie - 25


 - 5

W Sanoku widziałem na żywo model sklejony przez autora. Bardzo zacnie się prezentuje i ma nieco więcej elementów do sklejenia niż kilka prostopadłościanów.

--
Podkarpacka Inicjatywa Wielbicieli Kartonowych Obiektów
TRH Paper Models - facebook

Na warsztacie:
USS "Gambier Bay" (CVE-73)
MiG-29A

 
22-01-13 08:45  Odp: [Z] WITTE DE WITH GPM
viltianus 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 38
Galerie - 7


 - 2

Ośmielam się zauważyć, że komin jest w przekroju owalny.

--
Nie jestem modelarzem redukcyjnym. Nie jestem też człowiekiem poważnym. Jestem hobbitem.
My name is Hamster. The Mad Hamster!
Blog Dzikiego Chomika

 
22-01-13 11:04  Odp: [Z] WITTE DE WITH GPM
OGGO 



Na Forum:
Galerie - 6


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 2


 - 5

Witam
no tam mamy temat na ktory wielu czekalo !?..........Projektant ktorego modele mozna kupowac w "ciemno"........supi !!!............cena !?......postanowilem sobie nie kupowac modeli drozszych niz 100 zl !?.........czyli" miesci" sie .Wydawnictwo ,tez mi pasi .Pozdrawiam Krzysztof.
P.S Roman C to chyba jeden z ciekawszych i "plodniejszych" projektantow na rynku modelarskim !? BRAWO !!!..........o jego modelarskich osiagnieciach nie zapominajac....
ZBiG........przeliczanie ceny modeli na miesiace pracy ,chyba nie tak bardzo sie moim zdaniem zgadza..........bo nie kupujesz jednego na rok ,dodatki ,jak kleje ,tektura ,lakiery itd.lub dodatki jak lufy wregi itd..........tez kosztuja ,no i kupujemy tez monografie ,czy inne pisma modelarskie w ktorych znajdziemy cos na temat wlasnie klejonego modelu !?..............moze sie nie znam ? ale modelarstwo moim zdaniem to nie tylko sam model.....ale o tym juz byla nie raz mowa.

 
22-01-13 16:18  Odp: [Z] WITTE DE WITH GPM
szymon   

ach ludzie nie narzekajcie na ceny tak do 100 zł to można przeżyć za ciekawy temat wyczekiwany ze 20 lat :) tak tak .
Pamiętam jak na początku lat 90 dało się kupić małego modelarza no i raz na 5 miesięcy jakiś kartonowy arsenał się trafił, to człowiek nie patrzył na skarpetę oby kupić, to były czasy. A jak pierwszy raz z kumplem wszedliśmy w 1994 roku do sklepu w Szczecinie a tam sam modelcard to heheh jak kumpel zobaczył mnogość tematu to mało nie zemdlał ale wtedy kasy wydaliśmy co do złotówki :)
tak więc nie narzekać kupować i kleić

--
"W piekle wcale nie jest najgorzej" AC DC

 
22-01-13 16:45  Odp: [Z] WITTE DE WITH GPM
RomanC 

Na Forum:
Relacje w toku - 6
Relacje z galerią - 21
Galerie - 24


 - 9

Nie chciałbym skierować tej dyskusji na złe tory :-), ale myślę że w tej cenie jest komplet wręg wycinanych laserowo, a jest ich 5 arkuszy A4.
Jednocześnie chciałbym zaznaczyć że dołożyłem wszelkich starań by te wręgi były idealnie zaprojektowane.

--
Pozdrawiam.
-----------------

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 1 z 2Strony:  1  2  -> 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024