FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 
08-07-03 11:17  Re: Kupiłem ORP Burza
w_kowalik   

Na Forum:
Relacje w toku - 2
Galerie - 11


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 1
 

Klejenie burt i dna "na styk" tzn. najpierw burty a potem dno jest tylko dla orłów. Próbowałem. Dopasowanie sklejek poszycia dna przy tej metodzie to makabra.
Także jeżeli nie budujesz modelu na konkurs to raczej gra nie warta jest świeczki...
Pozdrowienia

 
08-07-03 11:22  Re: Kupiłem ORP Burza
Michu 



Na Forum:
Relacje w toku - 5
Galerie - 2


 - 1

E... no co ty? Kto nie ryzykuje, ten w labiryncie nie siedzi.

 
08-07-03 12:55  Re: Kupiłem ORP Burza
Kacper   

Dzięki dobrzy ludzie za odpowiedzi!
Hmmm... w zasadzie kleję tą Burzę jako wprawkę przed Piorunem i Yamato (ale to dopiero za hoho lat!), więc chyba spróbuję jednak najpierw burty, potem dno. Najwyżej zchrzanię i będzie po krzyku. Z drugiej strony patrzeć, skoro nawet Włodkowi, który już niejeden okręt ma w kolekcji sprawia to trudności, to ja to na bank rozwalę...
A tam, raz kozie śmierć. Kupię drugą Burzę i się spróbuje inaczej.
Pozdrawiam,
Kacper

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 6 z 6Strony:  <=  <-  2  3  4  5  6 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024