FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 
21-01-13 15:32  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.I (1:33)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Napisze to co ceva. Temat fajny, okładka ładna, ale po przeczytaniu autora projektu już nie jest dla mnie taki fajny.
Patrząc na model, to nie wydaje się skomplikowany, taki dla początkujących. Oby tylko tym początkującym nie sprawiał problemów.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
21-01-13 22:15  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.I (1:33)
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Nic mi nie wiadomo o jakiejkolwiek interwencji moderatorów. Wygląda na to, że do dobrego tonu należy zjechać z góry na dół model, którego nie widziało się na oczy.
Nie wiem czy ten model ma wiele wspólnego z modelami autora sprzed paru lat, dlatego może jednak wstrzymać się z krytyka przynajmniej do momentu obejrzenia w realu wycinanki.

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
21-01-13 22:29  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.I (1:33)
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Ufff... Czyli po prostu ceva musi zajrzeć pod swoje łóżko, bo mu tam Bizon siedzi... a może to żubr???
http://dlamnieciekawe3.blox.pl/resource/halucynacje.jpg
--
Pozdrawiam... i bojkotuję "wódkę, dziw** i lasery", aunsłer tyż.
mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

Post zmieniony (21-01-13 22:32)

 
21-01-13 23:01  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.I (1:33)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Na białym forum napisał to co ja napisałem.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
21-01-13 23:14  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.I (1:33)
Rajkub 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 9
Galerie - 1


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4
 

Grupa: WAK

Tutaj jest trochę inny kolor , poza tym jesteś dorosły chłop i masz chyba własne zdanie, a nie tylko robisz jako echo :-)

--
Pozdrawiam, Rajkub
__________________
niedokończona opowieść M3A1WHITE

 
21-01-13 23:16  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.I (1:33)
BeBe 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Relacje z galerią - 1
Galerie - 5


 - 3

Odkąd pamiętam tło zawsze jest czarne, a literki są najczęściej białe. Nie wiem co to jest białe forum. A tak przy okazji to powołałeś się na ceve który jakby chciał to sam by się tutaj wpisał. Obrzuciłeś błotkiem projektanta... nie wspomnę o moderatorach, ponieważ z Twojego wpisu wynika jakoby użyli skalpela i wycięli wypowiedź cevy. Chyba należą się w tym miejscu jakieś przeprosiny z Twojej strony, tylko nie na białym, niebieskim, żółtym czy innym zielonym. ;-)

--
Pozdrawiam... mam 159 powodów, żeby czuć się wyjątkowo na drodze
(_)(_)(_)====\*/====(_)(_)(_)

 
22-01-13 00:03  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.I (1:33)
stachooo 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 23
Galerie - 22


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 16


 - 4

BeBe napisał:

> Odkąd pamiętam tło zawsze jest czarne, a literki są najczęściej białe. Nie wiem co to jest białe

> --

I to lubię :-)

--
Pozdrawiam, Stachu

Samoloty z kartonu - mój blog modelarski

Samoloty z kartonu - Facebook

Caponowanie to jest dodawanie elementu baśniowego do modelarstwa.

 
22-01-13 00:19  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.I (1:33)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

A niby za co mam przepraszać?
Wypowiedziałem się na temat modelu to co o nim myślę. Owszem mógł się ceva wypowiedzieć tutaj, ale wypowiedział się na innym forum tj na papermodels (nikt nie jest idealny i nie myślałem że to takie ważna informacja aby ja podać). Ją tylko użyłem podobnej formy wypowiedzi, bo tak samo pomyślałem.
Nie uważam bym, aż tak źle opisał projektanta. Ocenę modelu wystąpiłem po obejrzeniu zdjęć na stronie wydawcy.
Nie twierdzę też w poście wyżej, że tego modelu się nie da skleić, że jest niespasowany. Napisałem natomiast że to dobry temat dla początkujących, oby tylko nie sprawiał problemów z klejeniem modelu. Mam parę projektów tego projektanta i mam mniej więcej porównanie schematu projektowania. Chyba że to wydanie będzie się różnić od poprzednich.
Nie twierdzę też że P. Pacyński jest kiepskim projektantem i należy go omijać szerokim łukiem. Po prostu jego styl projektowania mi nie odpowiada.
Każdy z nas ma swoich ulubionych projektantów.

Post zmieniony (22-01-13 18:59)

 
22-01-13 00:24  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.I (1:33)
Bizon 



Na Forum:
Relacje z galerią - 1
Galerie - 11


 - 8

Post wyżej jutro dokoncze jak tylko będę na laptopie. Ze względów technicznych mam problem kontynuować wypowiedź pisząc z komórki.

--
Im trudniejsza jest walka, tym większe będzie zwyciestwo!
"w życiu jest dobrze, gdy jest dobrze i nie dobrze, bo gdy jest tylko dobrze to niedobrze"

 
22-01-13 10:34  Odp: [N] WAK - Mustang Mk.I (1:33)
vwsmok 



Na Forum:
Relacje w toku - 2
Relacje z galerią - 1
Galerie - 10


 - 2

Grupa: QWKAK

BeBe - o cenzurze uprawianej być może przez moderatorów to nie Bizon pisał tylko Ty.
Ale poza tym masz rację - wypadałoby przeprosić.

Bizon - skoro już musiałeś zacytować, to przynajmniej podaj źródło ;-))
Z przedmówcami się jednak zgadzam - też nie znoszę zjeżdżania modeli zanim je ktoś zobaczy.
To wygląda trochę jak bojkot filmu, co go jeszcze nawet nie nakręcili.

--

Post zmieniony (22-01-13 10:46)

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 2 z 4Strony:  <-  1  2  3  4  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024