FORUM MODELARZY KARTONOWYCH   
Regulamin i rejestracja regulamin forum  jak wstawiac grafike, linki itp do wiadomosci grafika i linki w postach

FORUM GŁÓWNE
Modele kartonowe, ich budowa, technika, problemy, recenzje, nowości oraz wszystkie tematy związane z Naszym Hobby :-)


Projekt Grupowy:  50 lat Małego Modelarza  
Na tapecie:  Akcja sprzątania forum. W czynie społecznym, bez nagród i medali :>  
Na tapecie:  Projekt 50 lat Małego Modelarza - apel o uzupełnienie brakujących zdjęć.  


 Działy  |  Tematy/Start  |  Nowy temat  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Widok rozszerzony (50 postów/stronę)  |  Zaloguj się   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 
17-02-13 11:10  Odp: [R] Anders /Model-KOM/
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Cysiek.
Jesteś młody wiekiem i stażem, zatem kindersztuba w takich przypadkach mówi, by nie zwracać uwagi starszym ;-)
Krystian udziela się także na innych forach, a tam ma też nick Kordian.
Zatem to drobna pomyłka i zupełnie zrozumiała.
A już zupełne zdumienie moje budzi fakt,że zwracasz uwagę Halogenowi,który i tak najlepiej na świecie wie,co jest właściwe, a co nie... ;->

A na poważnie:
Panowie- proszę o spokój i umiar. :)

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
17-02-13 11:11  Odp: [R] Anders /Model-KOM/
OSTOJA 



Na Forum:
Relacje w toku - 1
Relacje z galerią - 39
Galerie - 11


 - 17

Kordian jest na "pampersach" a tutaj jest Krystian. :-)

--
STEP BY STEP
Pośpiech jest wskazany tylko przy jedzeniu ze wspólnej miski.

 
17-02-13 11:15  Odp: [R] Anders /Model-KOM/
marek1 



Na Forum:
Relacje w toku - 3
Relacje z galerią - 13
Galerie - 5


 - 14

Witam,czy będziesz malował go w całości czy tylko miejscowo,?,pozdrawiam marek

--
W budowie | R17 Halny Błyskawica 44 | IJN Hiei

Ostatni obiekt westchnieńWarspite] Modele pozaregulaminoweŻaglowce
Garland

Trałowceproj 254
Ostatnie moje zabawy starym 'RC"Prdro Gual

R/G Kuter Elko 80 I Statek Ewa I Czołg T55A I Statek Ratowniczy R 27 Cyklon I Schnellboot S132 WAK I Ścigacz S2 I ORP Dragon i ORP Dzik I ORP Grom 1940 I kuter Vosper 72 I ORP Garland

 
17-02-13 18:04  Odp: [R] Anders /Model-KOM/
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ta pomyłka Krystian vs Kordian zaistniała przez Zbina : ), który podał link do swojej relacji na innym forum, a tam zamieszcza swoje relacje Kordian który tu jest Krystianem stąd ta pomyłka : )
Chyba w sumie to nie trzeba być wielkim mędrcem , aby ocenić czy model Andersa ma w porzo plamy kamuflażu, czy nie. Dziwne, że takie banalne spostrzeżenie spowoduje takie gwałtowne reakcje. czyżby modelarzom kartonowym było obojętne co kupują ?
Tak na chłopski rozum moja uwaga dotyczy projektu a nie tego jak skleja model Krystian więc raczej powinno się ode mnie żądać pokazania jakiegoś projektu, a nie swoich modeli,

 
17-02-13 22:09  Odp: [R] Anders /Model-KOM/
Jańcio 



Na Forum:
Relacje z galerią - 4
Galerie - 17


 - 7

Ojtam, ojtam !Lub - Taplypla , maplypla . Panowie zaśmiecacie relacje !

Pozdrawiam


Jańcio



HEY HEY !

 
18-02-13 10:15  Odp: [R] Anders /Model-KOM/
MarekB 



Na Forum:
Relacje w toku - 7
Relacje z galerią - 4
Galerie - 2
 

Z reguły z tego typu osobnikami nie wdaję się w dyskusję bo nie ma sensu, tutaj jednak zrobię wyjątek i wstawię kilka fotek

Szkoda tylko, że relacja się zaśmieca











Z mojej strony wszystko w tym temacie

--

Post zmieniony (18-02-13 12:29)

 
18-02-13 10:24  Odp: [R] Anders /Model-KOM/
Halogen 

Na Forum:
Galerie - 1
 

Ja autorze nie porównuje modelu z oryginałem tylko kamuflaż na modelu między poszczególnymi częściami . Tylne drzwi też są w porzadku z kamuflażem.
Jakim byłbym osobnikiem, gdybym tego nie widział - cukrownik polski : )

 
18-02-13 10:42  Odp: [R] Anders /Model-KOM/
Model-KOM (KOK) 



Na Forum:
Relacje w toku - 4
Galerie - 9
 

Wydawnictwo: 
Zapowiedzi i nowości


czy ty czytasz .. fora... nie rozmawiamy o tylnych dzwiach.. bo faktycznie kamo jest przestawiony..na papersmodels juz pisałem że ta część bedzie poprawiona :)
temat drzwi zamknięty !!! ..
To co pokazał Marek. odnosi się do twoich pozostałych uwag , które opisałeś prędzej
dokładnie tych:.


"Lelum Polelum jedziemy w kolejności wstawiania zdjęć ?
1.Plama brązowa po lewej stronie wieży nie " wchodzi" na część powyżej.
Czarna plama we wnęce po środku wieży nie wchodzi na pionową ścianę wieży.
2. Plama brązowa nie wchodzi na część powyżej. Plama czarna z przodu wieży nie wchodzi na czoło owalnej części wieży na czole.
3. Brązowa plama na tylnej ściance pionowej ściany z tyłu wieży nie wchodzi na poziomą ścianę pojemnika.
4. Brązowa plama po prawej stronie wieży raptownie kończy się na stropie wieży nie zachodzi na część znajdująca się obok ... logika malowania natryskowego.
5. Brązowa plama na tylnej ścianie wieży nie pokrywa się z tą skrzynką ... logicznie : )
Nie napisałem tego by używając ulubionych określeń części forumowiczów " bić pianę"lub "sączyć jad" tylko po prostu widzę co widzę co generalnie sprowadza się to konstatacji, że nie ważne, czy projektuje się z użyciem komputera, czy bez jego udziału tylko kto projektuje i kto płaci : )"



Chłopie przymyśl co piszesz bo zaczynasz Nas obrażać i bierzesz Nas za idiotów. .
Ktoś już Ci napisał w innym temacie. Jak uważasz że coś jest nie tak to udowodnij to , pracą i zdjęciami. ( całej reszty nie będę powtarzał z wątku o Titanicu)

Więcej już na ten temat się nie wypowiem. Dyskusje na ten temat uważam za skończoną , bo z osobami z bez kompetencji się nie rozmawia !!!

--

Post zmieniony (18-02-13 10:51)

 
18-02-13 12:05  Odp: [R] Anders /Model-KOM/
MARIUSZ 
moderator




Na Forum:
Relacje w toku - 5
Relacje z galerią - 20
Galerie - 9


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 4


 - 10

Grupa: ŁSM

Stop.
Następne wycieczki personalne będą kasowane.

--
Pozdrawiam wszystkich ! MARIUSZ

Mam profil na FB.

 
18-02-13 18:26  Odp: [R] Anders /Model-KOM/
Krystian 



Na Forum:
Relacje z galerią - 38
Galerie - 31


W Rupieciarni:
Do poprawienia - 7


 - 3

I nastał czas galerii. Pomimo chochlików model przyjemny w sklejaniu. Przyszłym sklejającym polecam zakup laserowch gąsek bo i tak jest co sklejać.















Na koniec wisienka czyli z łączonymi światłami jak na filmie z youtube.


--
First comes smiles, then comes lies. Last is gunfire

ŁSM

 Tematy/Start  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
 Strona 5 z 7Strony:  <=  <-  3  4  5  6  7  ->  => 

 Działy  |  Chcesz sie zalogowac? Zarejestruj się 
 Logowanie
Wpisz Login:
Wpisz Hasło:
Pamiętaj:
   
 Zapomniałeś swoje hasło?
Wpisz swój adres e-mail lub login, a nowe hasło zostanie wysłane na adres e-mail zapisany w Twoim profilu.


© konradus 2001-2024